Sari la conținut

Se cauta trupe pentru motoRRock!


silverpistons
 Share

Postări Recomandate

Am inceput de ceva vreme pregatirile pentru a doua editie a Festivalului motoRRock de la Ploiesti. Pentru partea de concerte: avem deja o lista cu preferintele noastre, vrem insa sa facem si un sondaj in randul motociclistilor cum ar veni:

 

Oglinda, oglinjoara, cine sa ne incante la a doua oara?

 

Asteptam propuneri si sugestii pentru preferatii de prestatii live in cele doua nopti din perioada 20-22 mai.

ATENTIE!!! urechilor sensibile: ca si anul trecut se va canta toata noaptea cu multi zeci de mii de Wattzi!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 108
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

1.neaparat IRIS

2.second Cargo, Vama Veche, Desperado (is perfectii la muzica de betie), se poate Compact ?

3.Pavel Stratan ? (am gatu uscat si tot as beeeeeeeee)

cam atat, daca mai imi vine in minte vreo idee mai adaug

Editat de Smeagol
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, zdob si zdub chiar ar face treaba. Decat multzi si aiurea, mai bine cativa si tari. Pe mine unul nu ma deranjeaza sa ascult mp3-uri pana la 7-8-9 seara, apoi sa inceapa cateva trupe ca lumea. !Hint - ambiantza sonora face foarte mult. Acum doi ani la Sibiu boxele alea super profesionale si sound-ul (pe banda) au facut totul... Deci lucratzi la "jingle-uri" pana atunci, pregatiti si cate ceva pentru sponsori, sa faceti rost de bani pentru zdubi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shi eu ziceam de Zdob shi zdub ... dar a cam scazut din preferintzele mele cand am fost la un concert la Hanul lu' Manuc shi imediat dupa concert a coborat de pe shcena shi ia tras un pumn unuia din spectatori pentru ca ia aratat B) tot timpul concertului ... dupa care a cam ieshit bataie in masa :nono:

Sunt multe formatzii lansate la Laptarie care ar fi super pentru concerte shi ieftini shi buni ... parca de Iris, compact shi holograf ... :P :blink: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zebreeee !!! :blink:

bah fester ce ai cu zebreleeeeee ?

cine e si cu ce se papa ?

 

ps. io zic ca IRIS si CARGO canta pt motociclisti

vb cu ei si o sa vezi ca vin, mai ales daca e pt moto o sa faca si reducere

eu vreau sa ii prind cat de mult mai pot, Minculescu nu arata f bine, nush cat o mai duce, e pacat dar nu avem ce face, ne bucuram de el cat mai putem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau: do# ,s.c.a.m.e , sedativ, nexus, e.m.i.l., nociv, seven, firma, coma , o varietate de formatii romanesti cu interpreti foarte talentati, formatii tinere care pot intradevar incanta urechile ascultatorilor , miilor de fani, la fel de bine cum o fac clasicii rockului romanesc, iiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmm etc etc etc ma doare capu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io vreau muzica pana dimineata nu sa mi-o stinga la 12 cum s-a mai facut anul asta...

Muzica sa fie...Trupe sunt convins ca sunt valoroare si la noi cu toate ca nu mi-ar displace un Rammstein sau Ac-Dc...

 

Bafta si abia astept sa vin acolo la voi... :P :blink:

 

 

See Ya

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...