Sari la conținut

Intalniri B - SUZUKI - GS 500


adya76
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cine se baga in weekend la o plimbare de o zi ?

3-400 km.. oriunde :D

Mesaj completat

Deci, impreuna cu bmw cs-ist am hotarat urmatoarele:

- plecam maine, de la Arc, la ora 09:00 pe traseul:

Bucuresti -> Ploiesti -> Cheia -> Brasov -> Siriu -> Buzau -> Bucuresti

- De la Siriu ne putem intoarce si prin Ploiesti, vedem la fata locului.

Mers incet, de placere :lol: Daca mai vrea cineva sa vina, ne vedem la arc (nu e trupa

monomarca, deci nu conteaza ce motocicleta aveti)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

hello! vreau sa imi cumpar cauciuc nou pentru roata fata [ 110/70-17] imi puteti recomanda un site/magazin de unde sa imi iau? din pacate nu prea am gasit pe 110, v-ati pus careva cauciuc de 120? mentionez ca si pe spate am 140 (in talon am 130, si trebuie sa ii reinnoiesc ITPul in vreo 2 luni,sper sa nu puna mari probleme). si...ce-i cu linistea asta prin gradina GSistilor? chiar asa, ne plimbam toti? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

GS-uri umflate cu pompa primiti? Doua ... deocamdata...

?

Mesaj completat

cauciuc roata fata [ 110/70-17]

eu am vb cu florin-v cand am schimbat sandalutzele.

 

sau aici in cateva zile ajunge.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-or strica intalnirile monomodel de la academie? :smoke: pentru cei doi ... /index.php?showtopic=32675

sau propuneti sa schimbam titlul topicului... ?

 

Propunem sa va schimbati scuterele motocicletele....

 

BTW, daca mi-aduc bine aminte, cam eu sunt ala de a propus intalnirea asta...In plus e loc public poate parca orice tip de moto acolo, nu?!

Sau tai bilete mai nou?

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-or strica intalnirile monomodel de la academie?

Monomodel? :smoke: gs500 fz6 r6 f650gs cbr cbf v-strom titi-uri biciclete triciclete si papuci... continuam?

In toata ciorba asta cei cu fz6 nu au nici o vina ca ei au fost primii acolo. Noi,cei cu gs am venit peste ei.

 

sau propuneti sa schimbam titlul topicului... ?

Las' ca merge si asa :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Monomodel? :lol: gs500 fz6 r6 f650gs cbr cbf v-strom titi-uri biciclete triciclete si papuci... continuam?

In toata ciorba asta cei cu fz6 nu au nici o vina ca ei au fost primii acolo. Noi,cei cu gs am venit peste ei.

 

Corect, dar trebuie mentionat ca joi a fost adoptata la cererea publicului.

Initial am stabilit intalnirea vineri dupa-amiaza la ora 19:00. Dar asta e deja preistorie, pe care multi au uitat-o sau se fac ca o uita.... :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Monomodel? :smoke: gs500 fz6 r6 f650gs cbr cbf v-strom titi-uri biciclete triciclete si papuci... continuam?

Fiecare cu coltul lui ... e loc pentru toata lumea ... dar daca se face intalnire in 2 sa nu se simta stingheri ... ca doar nu s-or baga in seama cu astia cu scutere :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare cu coltul lui ... e loc pentru toata lumea ... dar daca se face intalnire in 2 sa nu se simta stingheri ... ca doar nu s-or baga in seama cu astia cu scutere :smoke:

 

Stai calm si nu muri de grija noastra...ne descurcam noi!

Hai, spor la kilometri facuti la intalniri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

O, da! Corect !

Pana acum un an, in mai (vezi post #59 si #66) v-ati intalnit saptamanal...Asa-i? Stau marturile cele 6 (sase) pagini cat avea topicul asta pe vremea aia...

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O, da! Corect !

Pana acum un an, in mai (vezi post #59) v-ati intalnit saptamanal...Asa-i? Stau marturile cele 6 (sase) pagini cat avea topicul asta pe vremea aia...

pai nu ne-am intalnit ca nu aveau farmec fara tine ... hai ne vedem joi sa te lauzi si tu cu MOTOCICLETA pe care ti-ai cumparat-o ... asta daca poti ajunge din varii motive. Pe la cat esti acolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu ne-am intalnit ca nu aveau farmec fara tine ... hai ne vedem joi sa te lauzi si tu cu MOTOCICLETA pe care ti-ai cumparat-o ... asta daca poti ajunge din varii motive. Pe la cat esti acolo?

 

Merci pentru compliment. Daca gasesti farmecul meu irezistibil, ma poti insoti in trasee de ~ 400 Km, asta ca sa ai timp sa te bucuri pe deplin de el.

 

Crezi ca mi-am luat motocicleta sa ma laud si eu? :lol: De asta te duci tu la Academie? Eu am gandit intalnirea de la Academie pentru a stabili unde se iese in we, nu ca sa ma laud cu motocilcleta! Vad ca ai deturnat sensul intalnirii... :smoke:

 

BTW, daca obtii de la RAR CIV-ul mai repede ca dealerul, poate ajung joi acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci pentru compliment. Daca gasesti farmecul meu irezistibil, ma poti insoti in trasee de ~ 400 Km, asta ca sa ai timp sa te bucuri pe deplin de el.

 

Crezi ca mi-am luat motocicleta sa ma laud si eu? :lol: De asta te duci tu la Academie? Eu am gandit intalnirea de la Academie pentru a stabili unde se iese in we, nu ca sa ma laud cu motocilcleta! Vad ca ai deturnat sensul intalnirii... :smoke:

 

BTW, daca obtii de la RAR CIV-ul mai repede ca dealerul, poate ajung joi acolo.

deocamdata ma plimb destul de mult in oras ... mai o frana de urgenta, mai o evitare la limita, mai o liniuta, mai un slalom. sa merg 400 km poate sa ma duc la munte pe drumuri mai virajate nu in sudul tarii.

 

daca nu-i aduci nici o modificare mesterita / creata de la 0 de tine ... cu ce sa te lauzi. Daca ai de stabilit vreo intalnire fa-o public pe forum ... sa poata veni toti, nu doar cei ce au ajuns la academie c-o joi inainte de we.

 

dealer-ul se duce cu mai multe dosare odata nu din ora in ora pentru fiecare - totusi poate ai noroc si ajungi joi. Te asteptam si pe tine - ai cam lipsit de ceva vreme.

Mesaj completat

400 km / we * cate we ai avut GS-ul = cu cati km ai vandut motoreta ?

Mesaj completat

la cererea publicului mutam discutia pe privat ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu muta discutia pe privat, ca n-am timp pentru tine. Sorry!

 

De acord cu Marius, posturile mele pot fi sterse...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astia care (inca mai) sunt cu "GS" (si atat, fara X-uri si fara F-uri sau R) ne ofticam de fapt... ne curg ochii dupa frumuseti... kidding...

 

Acu', nu cred ca trebuie sa fim chiar asa exclusivisti.... si daca oamenii sunt atasati de grupul asta nu vad care e problema...Nu cunosc istoria, ca-s relativ nou in grup...

Mesaj completat

si liniste, ne aud Făzarii si ne tavalesc....ca pe "scutere" .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...