Sari la conținut

Numai Poze


soso-bum
 Share

Postări Recomandate

sunt sigur ca daca scriam "ne-am"..biaggi nu ar fi simtit diferenta..ca e "amalfabet". :kiss:

iar tu....nu ma face sa-mi schimb parerea despre tine :D

:D eu am facut diferenta,insa bateam un apropo :hug: ,domnul de deasupra ne sugereaza sa-l cautam pe pruteanu,trimite-i te rog un fax in care sa-i relatam cati agramati avem in mures si ne cerem scuze celor care inca se mai chinuie sa scrie corect,nu de alta dar cateodata trebuie sa citesti de 3 ori pana sa intelegi ce a vrut unu sau altu sa scrie

post-15410-1202194601_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu vreau sa ma cert cu nimeni,dar din cauza unor inculti si oameni slabi...suntem vazuti noi,toti motociclistii niste jegosi si prosti.. asta ma deranjeaza,toata lumea ne baga in aceeasi oala,nu se gandesc ca printe noi sunt doctori,avocati,profesori...tot felul de oameni cu scoli inalte..uite chiar si pustiu e scoler :D . asta e singurul lucru care deranjeaza sorine,fara suparare... a fi motociclist nu inseamna numai sa-i dai cheie si "di" la forja....asta e problema,multi au uitat ca asta e pasiune..un mod de viatza... uite la adi torpan!!!! asa da!! asta inseamna fratilor!! nu cine e mai tare,cine e mai rapid sau cine intra in curba de la lira cel mai "bengos". poate o sa intelegeti..dar cand? cand o sa mai moara inca vreo 10 dintre noi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici eu nu vreau cearta fecioras!! totusi e bine ca ai prins esentialul. dar ai grija...poate v-a deranja ceea ce ai scris.. in plus,fiecare are o personalitate,diferita una fata de cealalta..asa ca fiecare isi exprima "pasiunea" intr-un fel anume,cum crede fiecare de cuviinta.asa ca..crede-ma nu ai sa schimbi nimic cu asta!

soso,fa o invitatie la televiziune...merg cu biaggi la pruteanu. ce zici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Andrei Gheorghe... la emisiunea aia cu "veriga slaba"... cum dracu-i zicea :D :kiss: :hug: :D

 

--- Mesaj completat în 05 Feb 2008 10:54 -------------
Pentru Micutu...

 

Asta e de GSXR 600, da' este si pentru 1000. Mai vorbim pe mess...

post-15129-1202201629_thumb.jpg

post-15129-1202201642_thumb.jpg

post-15129-1202201652_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau sa ma cert cu nimeni,dar din cauza unor inculti si oameni slabi...suntem vazuti noi,toti motociclistii niste jegosi si prosti.. asta ma deranjeaza,toata lumea ne baga in aceeasi oala,nu se gandesc ca printe noi sunt doctori,avocati,profesori...tot felul de oameni cu scoli inalte..uite chiar si pustiu e scoler :kiss: . asta e singurul lucru care deranjeaza sorine,fara suparare... a fi motociclist nu inseamna numai sa-i dai cheie si "di" la forja....asta e problema,multi au uitat ca asta e pasiune..un mod de viatza... uite la adi torpan!!!! asa da!! asta inseamna fratilor!! nu cine e mai tare,cine e mai rapid sau cine intra in curba de la lira cel mai "bengos". poate o sa intelegeti..dar cand? cand o sa mai moara inca vreo 10 dintre noi?

si directori :D

Cipri,iti dau mare dreptate,insa unii de la o varsta se mai schimba de haine eventual,asta e,traim cu ce avem,eu nu ma gandesc ca badea gheorghe de la 3 nu ma suporta pt ca a vazut pe vreunu cu motocicleta ca injura sau scuipa ca un birjar insa uneori e suparator,mai demult se ajutau motociclistii intre ei,acum abia se asteapta sa pice unu sa fie subiect de discutie ca mai apoi sa se faca misto de el ca nu si-a pus un filtru de ulei calumea,nu dau nume,se stie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Andrei Gheorghe... la emisiunea aia cu "veriga slaba"... cum dracu-i zicea :D :kiss: :hug: :D

 

<small>--- Mesaj completat în 05 Feb 2008 10:54 -------------</small><br/>Pentru Micutu...

 

Asta e de GSXR 600, da' este si pentru 1000. Mai vorbim pe mess...

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau sa ma cert cu nimeni,dar din cauza unor inculti si oameni slabi...suntem vazuti noi,toti motociclistii niste jegosi si prosti.. asta ma deranjeaza,toata lumea ne baga in aceeasi oala,nu se gandesc ca printe noi sunt doctori,avocati,profesori...tot felul de oameni cu scoli inalte..uite chiar si pustiu e scoler :D . asta e singurul lucru care deranjeaza sorine,fara suparare... a fi motociclist nu inseamna numai sa-i dai cheie si "di" la forja....asta e problema,multi au uitat ca asta e pasiune..un mod de viatza... uite la adi torpan!!!! asa da!! asta inseamna fratilor!! nu cine e mai tare,cine e mai rapid sau cine intra in curba de la lira cel mai "bengos". poate o sa intelegeti..dar cand? cand o sa mai moara inca vreo 10 dintre noi?

:D :kiss: :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau sa ma cert cu nimeni,dar din cauza unor inculti si oameni slabi...suntem vazuti noi,toti motociclistii niste jegosi si prosti.. asta ma deranjeaza,toata lumea ne baga in aceeasi oala,nu se gandesc ca printe noi sunt doctori,avocati,profesori...tot felul de oameni cu scoli inalte..uite chiar si pustiu e scoler :kiss: . asta e singurul lucru care deranjeaza sorine,fara suparare... a fi motociclist nu inseamna numai sa-i dai cheie si "di" la forja....asta e problema,multi au uitat ca asta e pasiune..un mod de viatza... uite la adi torpan!!!! asa da!! asta inseamna fratilor!! nu cine e mai tare,cine e mai rapid sau cine intra in curba de la lira cel mai "bengos". poate o sa intelegeti..dar cand? cand o sa mai moara inca vreo 10 dintre noi?

fiecare vede motociclismul in felul lui :D noi suntem un grup de prieteni care ne distram pe net si in viata de zi cu zi,nu ne judeca tu pe noi...nuti convine textele noastre nu te baga in seama.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau sa ma cert cu nimeni,dar din cauza unor inculti si oameni slabi...suntem vazuti noi,toti motociclistii niste jegosi si prosti.. asta ma deranjeaza,toata lumea ne baga in aceeasi oala,nu se gandesc ca printe noi sunt doctori,avocati,profesori...tot felul de oameni cu scoli inalte..uite chiar si pustiu e scoler :D . asta e singurul lucru care deranjeaza sorine,fara suparare... a fi motociclist nu inseamna numai sa-i dai cheie si "di" la forja....asta e problema,multi au uitat ca asta e pasiune..un mod de viatza... uite la adi torpan!!!! asa da!! asta inseamna fratilor!! nu cine e mai tare,cine e mai rapid sau cine intra in curba de la lira cel mai "bengos". poate o sa intelegeti..dar cand? cand o sa mai moara inca vreo 10 dintre noi?

Ai dreptate in felul tau, dar sa iti spun ceva : nu vei putea sa schimbi imaginea pe care o au ceilalti despre motociclisti! Si eu cunosc multe persoane care au motor si studii superioare,si am ce invata de la ele, dar la fel sunt percepute de catre ceilalti mai ales cand sunt imbracati in costum de motociclist.

Si ca sa nu deviez prea tare de la subiect, va invit sa va uitati la cateva poze de pe subforumul sibian, just look here: /index.php?...8226&st=230

/index.php?...8226&st=240

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite aici domnu de la sibiu ......

domni spectatori........dar si comentatori :lol:

SALUTARE BAIETI

Dupa 2 luni de pauza din cauza piciorului am avut parte de putina distractie si senzatii adevarate.

Merge si "BUNICUTA"lui Unchiumeu pe o roata :eek:

:ok: :kiss: :kiss: :ok:

:moto: :moto: :moto:

 

--- Mesaj completat în 07 Feb 2008 14:24 -------------
[quote name='otto.tun' date='Feb 7 2008, 09:40 AM' post='1040707'

... unchiul lui Rossi e adevarat motociclist, a avut de la cine invata nepotul.

MERCI

Sa sti ca asa e se tine bine :moto:

El ma invatat sa merg inca din clasa 1-a cu un obosit de hoinar,dar pe vremea aia era scula tare :moto: si era umblat in el :what:

Am invatat multe de la el

 

--- Mesaj completat în 07 Feb 2008 14:35 -------------
:D :eek: :moto: :rock: :ok:

:ok: :ok: :kiss: :ok: :ok:

;)

post-26346-1202387676_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca se intampla miscari de trupe grele si e doar februarie...vai ce sezon lung va fi!...sa speram ca nu doar pt unii... :kiss:

stai stai ca vin si eu din urma,pregatesc o torpila :what:

important e sa se termine sezonu in ipostaza in care incepe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pregatesti O TORPILA pentru tine ?????

ATEPT SA VAD !!!! :kiss:

va fi greu de vazut,in rodaj poate daca nu ii trag un drum de constanta

apoi doar se va auzi :kiss: va merge prea tare incat sa se vada :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...