Sari la conținut

Numai Poze


soso-bum
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

super tare stii sa mergi :)

eu as fii fericit sa merg macar 20 30 m

trebuie sa imi areti odata la darina cum mergi si sa vad daca poti merge cu aeroxul sau eu incerc in zadar sa ma ridic

..la el sant mai multe chestii..prima data dai si tu depitul la benzina sa consume 8-9litri si dupa aceia incearca sa te ridici... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super tare stii sa mergi :)

eu as fii fericit sa merg macar 20 30 m

trebuie sa imi areti odata la darina cum mergi si sa vad daca poti merge cu aeroxul sau eu incerc in zadar sa ma ridic

 

apai cand mai treci pe la darina mai si stai nu numa in trecere ca am vazut ca tot incerci sa ridici intro roata

 

..la el sant mai multe chestii..prima data dai si tu depitul la benzina sa consume 8-9litri si dupa aceia incearca sa te ridici... :)

 

 

nu trebe sa dai debitu l benzina mai tare =))) atata consuma din fabrica =)))

 

 

 

apai numa dinastea cu cazaturi ? :P

 

 

ai ajuns bine acasa? nu te-a prins ploaia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu merg maine la darina daca treci pe acolo si vezi aeroxul meu opreste si eu ies

 

 

noi deobicei mergem acolo la piscina

Editat de crysty_90
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce nu incercati pe yahoo messenger?

e mai rapid si nu umpleti paginile cu discutiile si trompetele voastre

 

 

aaahahahaha..ce bostan:))

 

 

 

dc nu te bagi in seama la alti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dc nu te bagi in seama la alti?

nu ma bag in seama deloc, doar imi exprimam o parere destul de ironica(virgula) care in conceptia ta de copil rasfatat si dependent de internet,haifaiv si alte cele nu exista, acum fac pariu ca stai si te gandesti de ce am pus virgula acolo in paranteza dar stai linistit ca imi imaginez ca te gandesti degeaba, ia mai bine o carte si mai citeste decat sa pierzi vremea aiurea pe net cum fac eu acum, numai ca eu am citit cand eram mai mic asa ca te las sa te gandesti la ce am vrut sa-ti explic si merg sa ma plimb cu motoreta ca e vreme buna

daca tot nu te prinzi spune-mi si imi fac putin timp liber sa-ti fac o schema,adica un desen :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma bag in seama deloc, doar imi exprimam o parere destul de ironica(virgula) care in conceptia ta de copil rasfatat si dependent de internet,haifaiv si alte cele nu exista, acum fac pariu ca stai si te gandesti de ce am pus virgula acolo in paranteza dar stai linistit ca imi imaginez ca te gandesti degeaba, ia mai bine o carte si mai citeste decat sa pierzi vremea aiurea pe net cum fac eu acum, numai ca eu am citit cand eram mai mic asa ca te las sa te gandesti la ce am vrut sa-ti explic si merg sa ma plimb cu motoreta ca e vreme buna

daca tot nu te prinzi spune-mi si imi fac putin timp liber sa-ti fac o schema,adica un desen :kali:

 

 

 

ti-am spus hai acasa si spune-mi in fata ce ai de zis nu pe net ca aici cred si eu ca esti mare smecher :kali: si a zis seful scooteristilor (intreabai pe baieti cine ii ala,pt ca nu is eu ala ) sa il sugi :kali: cu povesti dinastea

si nu ii creste la nimeni tensiunea pentru papagali dinastia ca tine . am zis ca nu mai vorbesc cu papagali obositi pe forum ca numa stric topicurile altora

Editat de crysty_90
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti-am spus hai acasa si spune-mi in fata ce ai de zis nu pe net ca aici cred si eu ca esti mare smecher :kali: si a zis seful scooteristilor (intreabai pe baieti cine ii ala,pt ca nu is eu ala ) sa il sugi :kali: cu povesti dinastea

si nu ii creste la nimeni tensiunea pentru papagali dinastia ca tine . am zis ca nu mai vorbesc cu papagali obositi pe forum ca numa stric topicurile altora

buna ziua....domnilor smekeri....sefi ...papagali

este un topik de poze..nu de facut sexu gros

faceti un topik pt cei cu organe inflamate....si dati bataie acolo

post-16973-1214551767_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti-am spus hai acasa si spune-mi in fata ce ai de zis nu pe net ca aici cred si eu ca esti mare smecher :kali: si a zis seful scooteristilor (intreabai pe baieti cine ii ala,pt ca nu is eu ala ) sa il sugi :kali: cu povesti dinastea

si nu ii creste la nimeni tensiunea pentru papagali dinastia ca tine . am zis ca nu mai vorbesc cu papagali obositi pe forum ca numa stric topicurile altora

mai crysty mai usor ca poate imi creste mie tensiunea,fii cuminte ca esti mic mai ai de beut laptic,daca crezi ca te ridici intro roata cu scooteru esti deja smecher si iti permiti multe sa vb.la adresa altora cred ca ar fii bine sa stai in banca ta......daca nu vrei sa imi spui ca am eu o joarda pt.tine.deci mai usor cu mobila sa nu zgarii parchetu........hai pa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...