Sari la conținut

Numai Poze


soso-bum
 Share

Postări Recomandate

ma-m avut timp sa ies dar copii au iesit..........am vazut pe mult.

 

da am iesit la o tura lejera de balauseri drumu uscat inafara de zonele unde era umbra tot timpu de exemplu in paduricea de la lira in rest praf pe marginea drumului dar a fost destul de buna iesirea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Vor fii instalate radare fixe cu camere aparținand utilizatorului S.C. CODEC SPAT S.R.L., amplasate în județul MureÂş pe drumuri nationale si europene, (conf. avizelor eliberate de furnizorii de utilitati ) :

1. Hădăreni (E60-DN 15 com. Chețani)

2. CristeÂşti (DN 15A com. CristeÂşti)

3. Fântânele (DN13A com.Fântânele)

4. Sângeorgiu de Pădure (DN13A oras Sâng.de Pădure, str. Gh.Doja)

5. Ăigmandru (E60, com NadeÂş)

6. Vânători (E60 com Vânători)

7. Chendu (E60 com. BălăuÂşeri)"

 

O sa fie baietii cu ochii pe noi :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:scratch:

Ervin the SUPERMEN :D

cel mai tare motociclist al anului 2008<cica ervin>........aoleu am uitat mai era unu<george> alt impiedecat,au spart top viteza pe tg-mures............dar au apucat sa se dea 2000 km si gata cu motociclismu...acu fac trotuaru.vezi ce inseamna sa ai figuri si nu stii sa te controlezii......asta e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Vor fii instalate radare fixe cu camere aparținand utilizatorului S.C. CODEC SPAT S.R.L., amplasate în județul MureÂş pe drumuri nationale si europene, (conf. avizelor eliberate de furnizorii de utilitati ) :

1. Hădăreni (E60-DN 15 com. Chețani)

2. CristeÂşti (DN 15A com. CristeÂşti)

3. Fântânele (DN13A com.Fântânele)

4. Sângeorgiu de Pădure (DN13A oras Sâng.de Pădure, str. Gh.Doja)

5. Ăigmandru (E60, com NadeÂş)

6. Vânători (E60 com Vânători)

7. Chendu (E60 com. BălăuÂşeri)"

 

O sa fie baietii cu ochii pe noi :scratch:

 

 

nu zice si de cand o s fie instalate?

 

prima iesire pe 2009

post-15240-1232649866_thumb.jpg

post-15240-1232649892_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumos, am savurat toate imaginile si am redescoperit locuri dragi, pe unde m-a plimbat motorul, ba mai mult am fost in acelasi timp la SMAEB, intrunirea de la Turda si expozitia moto din orasul vostru unde am avut si meci. Antenorul din Tg Mures mi-a povestit despre voi da nu v-am vazut niciodata prin oras.

Mi-a placut deasemeni ca sunte-ti uniti ca impatiti si bune si rele, ca va iubiti motoarele si ca nici un anotimp nu va tine in casa, ca aveti femei frumoase si o zona foaret bine amplasata pentru toate tipurile de motoare.

Nu imi ramane dacat sa va uraz asfalt uscat, un sezon de exceptie si muuuuuuuulta sanatate. Sa ne vede cu bine pe drumurile tarii si nu numai.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumos, am savurat toate imaginile si am redescoperit locuri dragi, pe unde m-a plimbat motorul, ba mai mult am fost in acelasi timp la SMAEB, intrunirea de la Turda si expozitia moto din orasul vostru unde am avut si meci. Antenorul din Tg Mures mi-a povestit despre voi da nu v-am vazut niciodata prin oras.

Mi-a placut deasemeni ca sunte-ti uniti ca impatiti si bune si rele, ca va iubiti motoarele si ca nici un anotimp nu va tine in casa, ca aveti femei frumoase si o zona foaret bine amplasata pentru toate tipurile de motoare.

Nu imi ramane dacat sa va uraz asfalt uscat, un sezon de exceptie si muuuuuuuulta sanatate. Sa ne vede cu bine pe drumurile tarii si nu numai.

 

 

 

 

frumoase amintiri ai in filmulet eliza

si nu prea stau baieti cu vitezanele in oras ca e foarte naspa sa te dai in oras

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...