Sari la conținut

Ce Moto I Ala ?


satana pe mobra
 Share

Postări Recomandate

nop poza chiar este de la cluj .. asa mia zis pretenul meu ca azi a facuto cu telefonu...undeva langa un camin de studeti cum mergi spre oradea acolo la ceva blocuri de alea comuniste ... in fine nujtiu ca nam fost de fata dar tot ce i posibil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vretzi sa vedeti nijte poze de domne si fereste ? numa ca i power point si nujtiu cum sal bag aici daca stiti cumva am sa va arat sa vedeti romania din alt unghi sa vedeti ce vad straini despre noi ;) si apoi vedetica is romani care is in stare sa care si porci cu minskul si sa care fanul cu dacia si sa faca din trabant caruta si etc etc ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai mha fiti seriosi ca e trucaj toata ziua... minsku se lasa 10 cm cand se pune un om pe el.. apai cand pui 2 porci de cate 130 kg ? eu nu-l vad lasat... si daca tot e si porcu ala pe sa motociclistu unde sta? sau poate conduce porcu cu urechile ? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

cica motocicleta i din cluj ... un prieten mi-a aratato bine el vroia sa imi arete ce ingeniosi sunt romanii

 

 

nop poza chiar este de la cluj .. asa mia zis pretenul meu ca azi a facuto cu telefonu...undeva langa un camin de studeti cum mergi spre oradea acolo la ceva blocuri de alea comuniste ... in fine nujtiu ca nam fost de fata dar tot ce i posibil

 

 

nu este din cluj, ala care ti-a aratat-o a facut misto de tine, lucru care nu prea ma mira. este din vietnam. vezi ce scrie pe pereti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu de ce am impresia ca e trucaj...

Este o inventie grozava pe cand ajunge acasa e gata afumat de la toba de esapament. Si daca nu-i trucaj cu asa ceva nu poti rula. Si cum se descurca daca isi lua 2 vitei?

salutari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred cai din cluj. nu as crede cai in stare sa faca cineva asa ceva .. totusi motoru nu ii facut pt carat porci

este un minsk 125 an 92!!! de parca nu ai stii satane...numai no trebuie sa intrii i tu in bransa dupa ce teai facut de cacao ;) ba din partea mea poti intra!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca nu-i trucaj cu asa ceva nu poti rula. Si cum se descurca daca isi lua 2 vitei?

salutari!

 

Aici te contrazic. Este loc pentru motociclist in spatele rezervorului, cat cuprinde. Pot sa-ti arat o poza cu 4 amici/amice pe un Minsk, iar cel care conducea statea efectiv pe rezervor. Asa ca un vietnamez de 45kg sta ca pe chopper acolo, cu tot cu godaci! (care la sigur iti zic ca n-au 100kg decat impreuna poate...)

 

Enjoy! ;)

post-3355-1193329134_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

speedy, esti mult, mult prea subtil!

@satana: de ce nu ne faci un bine cautand un sapun si o sfoara?

 

 

 

 

Ofer eu GRATIS!!!!!!!!!!!!!Numai grinda sa aiba.. :D

 

PS: preferinte?aloe vera sau pepene galben?

Prietene,eu te sfatuiesc daca nu ai comentarii despre motociclism,abtine-te!Dupa ce ca scoti aberatii,te mai si contrazici....

 

--- Mesaj completat în 26 Oct 2007 21:16 -------------
Am gasit unul, ¨i¨ de pepine galben ;)

 

Te coafeaza?

Editat de mixi_dixi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

Ofer eu GRATIS!!!!!!!!!!!!!Numai grinda sa aiba.. :D

 

PS: preferinte?aloe vera sau pepene galben?

Prietene,eu te sfatuiesc daca nu ai comentarii despre motociclism,abtine-te!Dupa ce ca scoti aberatii,te mai si contrazici....

 

<small>--- Mesaj completat în 26 Oct 2007 21:16 -------------</small><br/>Am gasit unul, ¨i¨ de pepine galben ;)

 

Te coafeaza?

 

 

io blond la ora asta! la cine te refereai? :blbl:

 

ironic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...