Sari la conținut

care ai nevoie de aşa ceva


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

comenzile din poză sunt date jos de pe Ijul meu şi nu mai am nevoie de ele, aşa că aştept un semn din partea voastră şi vi le dau..

sunt bune(funcţionau o.k. când le-am dat jos), dar trebuie kurăţate ( scrieţi cuvântul cu c şi vă apare o dobitocenie "poponeaţăând" :banana: :cheers: )

Numai bine!

lupalb@k.ro , p.m. sau reply aici

 

p.s.: să nu dea dracu să mutaţi postul de aici!

post-8-1107979019_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
omule, văd că ai Nipru şi comenzile sunt date jos de pe un Ij, dar dacă îs bune pt. tine, no problem!

lupule comenzile alea care le ai tu se pot adapta la orce motor numai sa stii cum:))))

si inca o data te felicit pt gestul tau:) :cheers: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omule, văd că ai Nipru şi comenzile sunt date jos de pe un Ij, dar dacă îs bune pt. tine, no problem!

Da, am Nipru, dar comenzile le vreau pentru un prieten care are Ij. Daca ma poti ajuta, trimite un mesaj la dad_river@yahoo.com si iti trimit adresa mea. Trimite piesele ramburs. Tu nu platesti nimic.... eu platesc transportul. Noroc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Bai varza iar m-ai ratat , cum dai tu pe langa mine mereu nu stiu, ia sa intru si eu pe link sa vad cum arata comenzile alea avansate ca sa ma oftic bine macar la ce-am pierdut. :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

erau bune pe jegul meu de nipru nu -s ele prea stralucite da mergeu, d-acu in colo o sa te sun in wekend sa vad daca ai vreo donatie de facut ca vad ca lunea dai de pomana :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...