Sari la conținut

Petrecere De Halloween


Postări Recomandate

Foarte tare frate .... ;)

 

--- Mesaj completat în 28 Oct 2007 16:35 -------------

Foarte laser frate. Ne-am distrat pe cinste.La un moment dat am mers pana la MEC cu un amic cu motorul sa iau ceva de papa, si cand am ajuns inapoi la bar mai aveam dupa noi inca vreo 10 motoare :D ...sa fie din cauza...echipamentului meu ? :lol: ...Sar'na nenea Watt pentru protectii :D Pana la urma ne-am matolit, si ne-am dus acasa sa ne culcam, ca Dr. Ciomu a mers la munca azi dimineatza :eek:

Panterooo....ai fost si tu ?? Bravo fata .... :blbl: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 65
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Frumoasa mai e bruneta deghizata in tiganca! ;)

:pow: :)

 

pe mine ma ravasea rau de tot cand vorbeam si se uita la mine, da mi-a fost asa sa recunosc :lol: acu, ca tot ai spart gheata, pot spune ca era criminala tipa ;)

 

Oana, Legionaru....cine era bre fata? :D Hai, spuneti-ne si noua ca mergem pe burta :ok: Te pomeni ca o fi si din "ograda" asta :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum? Adica nu i-ai dat o bere de ziua ta? Ntz, ntz :ok:

Man, sa stii ca am dat de baut garla, si chiar cu ocazia asta vr sa spun ca imi cer scuze celor carora nu am mai apucat sa le dau, pt ca dupa aprox 30 de beri cumparate si imprastiate am ramas falit(si vb serios, pt ca era calculul facut de acasa la buget si bere) :) Promit sa ma revansez....nu mai sunt multi ;)

 

@Pantera: ma, apai daca te-ai suit pe mobra in fustita aia, ai jucat rolul unei fetite de liceu dornica sa fie reisuita de un smenar ;) Nebunatica mica.... :pow: Si ce smenar...doctor, banuiesc :D

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revenind la subiect, cred ca petrecerea a fost suuuper! Pozele vorbesc de la sine. Iar tu ORL, You were tha' man..ma' man! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) :pow:

 

pe mine ma ravasea rau de tot cand vorbeam si se uita la mine, da mi-a fost asa sa recunosc :lol: acu, ca tot ai spart gheata, pot spune ca era criminala tipa ;)

 

Oana, Legionaru....cine era bre fata? :D Hai, spuneti-ne si noua ca mergem pe burta :ok: Te pomeni ca o fi si din "ograda" asta :lol:

 

 

 

 

 

he he! stiam eu ! Domnisoara este prietena mea cea mai buna, nu! nu este motociclista dar sper,impreuna cu Legi, s-o convingem! :) multumim de complimente

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) :pow:

 

pe mine ma ravasea rau de tot cand vorbeam si se uita la mine, da mi-a fost asa sa recunosc :lol: acu, ca tot ai spart gheata, pot spune ca era criminala tipa :)

 

Oana, Legionaru....cine era bre fata? ;) Hai, spuneti-ne si noua ca mergem pe burta :ok: Te pomeni ca o fi si din "ograda" asta :D

 

hai sa ma indur de voi si sa va dau un link sa va mai delectati cu domnisoara... http://www.iqads.ro/video.download.php?id=515

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

he he! stiam eu ! Domnisoara este prietena mea cea mai buna, nu! nu este motociclista dar sper,impreuna cu Legi, s-o convingem! ;) multumim de complimente

m-am dat de gol? :ok: :lol:

 

@legionaru: banuiam eu ca-i ceva suspect cu ea, ca prea stia sa zambeasca(bine, cred ca e nativ...) :lol:

 

ba, recunosc, daca n-aveam juma de metru cu tot cu buletin si nu eram asa arab poate ma bagam si eu in seama :D :lol:

 

oricum, party-u a fost marfa rau, si voi geniali... ;) Bravo :)

 

PS: io tare-s curios din pozele lui Cracky, care oare o fi avut cel mai mare download?Mai ales de acum inainte :pow:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai-mai, da' tare v-a mai infierbantat don'soara Ioana :pow:

nu cred ca e vorba ca s-a infierbantat lumea, da sincer, ce-i frumos si lui Dumnezeu ii place, nu? :ok:

 

Au mai fost pe acolo cateva frumuseti "autohtone" da pe ele le stim :) "Noul" prezinta interes intotdeauna ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca e vorba ca s-a infierbantat lumea, da sincer, ce-i frumos si lui Dumnezeu ii place, nu? :ok:

 

Au mai fost pe acolo cateva frumuseti "autohtone" da pe ele le stim ;) "Noul" prezinta interes intotdeauna ;)

 

Crede-ma, s-au infierbantat... :pow: Foarte putini au fost cei care nu m-au intrebat de ea. Chiar ma gandeam la un moment dat daca sa tin la indemana bastonul... Dar din fericire a fost pazita de un alt Dac... :)

 

LE: mai vrem poze...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi poate n-as avea de ce sa comentez deoarece am fost deghizat in omul invizibil :ok: (chiar am fost invizibil din cauze demne de scuze :lol: ) pot spune ca a fost mai misto ca anul trecut (anul asta privind doar pozele :lol: ) si de departe eu votez pt costumul anului pt. :pow: :) ;) :D bebe din dac :lol: a fost bestial, urmat de stephon caruia ii lipsea papagalul de pe umar (asta din cauza ca m-am deghizat in omul invizibil ;) )

 

 

over and out

Editat de Kumuya
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man, sa stii ca am dat de baut garla, si chiar cu ocazia asta vr sa spun ca imi cer scuze celor carora nu am mai apucat sa le dau, pt ca dupa aprox 30 de beri cumparate si imprastiate am ramas falit(si vb serios, pt ca era calculul facut de acasa la buget si bere) ;) Promit sa ma revansez....nu mai sunt multi :pow:

 

te astept cu revansarea :ok: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost ff tare! ;)

Ca niciodata am stat pana la inchidere in seara aia. Faine costume, atmosfera relaxata, muzica a fost potrivita cu ocazia, fete nemaipomenite :pow:

 

Si lipsesc inca multe poze tari de la petrecere! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca alcoolul a fost mai tare decat concursul sau scopul petrecerii :ok:

 

Sunt de aceeasi parere cu Placebo...atat de tare a fost alcoolu incat s-a tinut de capu meu 2 zile ;)

Oameni buni ..unde sunt restul de poze ? :)

 

:pow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petrecerea a fost super ;) Totusi mai sunt poze de pus, oamei buni, ce mai asteptati? :ok:

 

 

OFF TOPIC: Fato! Schimba poza de la avatar cu una de la chef ca esti frumoasa tare politista.

Parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...