Sari la conținut

Combinatia fatala de fier si carne


theBD
 Share

Care combinatie va satisface  

46 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

pai motoarele se numesc asa... voi ce votati mah.. femeile???  :banana:  :what:

apropo pozele leai luat de pe bigdogmotorcycles:)hai ma ca mam uitat mai la big dog motorcycles pe web acum citiva ani....cum poti sa zici ca motoare se numesc asa??? :lol: :banana: :lol: cred ca glumesti :lol: oricum eu votato pe maria...ca as calario mai repede pe ea decit motorul...:lol:)) :lol: :banana: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pozele le-am primit pe mail .. si sunt de acord cu tine in privinta calaritului... dar suntem pe site de motociclism :cheers: :banana: si tre sa vedem si ceva femei ca de fiare am vazut destule:)))))))))))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie-mi place motorul Anna. Daca era creola asta mica pe el... :cheers: (desi nici motorul ei n-arata rau):

SILVER ia da tu clic aici sa vezi ce surpriza am pt tine

/index.php?showtopic=14953

wwwwrrrrrrmmmmm :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acu' vorbind pe bune,in cazul meu,am ales Wendy....strict din cauza motorului.La asa o bijuterie culoarea rosu pompier mi-i se pare ideala,scoate in evidenta si mai si... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...