Sari la conținut

Sambata 3 Nov


ianachim
 Share

Postări Recomandate

Am fost la Cheia singur, adica nu chiar singur ci cu jumatatea. Nu am intalnit pe nimeni la Arc la 10 astazi, am asteptat pana la 10.30, vazand ca nu apare niciunul am plecat, a fost magnific, vremea perfecta, drumul curat, peisajul de vis. Intr-un cuvant chiar daca n-am avut placerea sa va cunosc si am plecat numai noi a fost frumos. Poate data viitoare avem mai multe sanse..., pana atunci asfalt uscat si voie buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la Cheia singur, adica nu chiar singur ci cu jumatatea. Nu am intalnit pe nimeni la Arc la 10 astazi, am asteptat pana la 10.30, vazand ca nu apare niciunul am plecat, a fost magnific, vremea perfecta, drumul curat, peisajul de vis. Intr-un cuvant chiar daca n-am avut placerea sa va cunosc si am plecat numai noi a fost frumos. Poate data viitoare avem mai multe sanse..., pana atunci asfalt uscat si voie buna!

Scuze colegu ca nu ai gasit pe nimeni azi la 10 vina imi apartine in totalitate deoarece NU M-AM TREZIT :cheers: :) :moto: iar din aceasta cauza am intrat pe DN 1 abia la 12 :lol: k tampitii,oricum a fost soare a fost liber misto plimbarea.Inca odata mii de scuze ca ne-ati asteptat :lol: :lol: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Legat de tura aia spre Brasov, Valea Prahovei...La ce ora plecati?...Unde va intalniti?...

Daca nu cumva ati plecat deja dati si voi un semn pe mess id: cristiporojan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e ca in bancul ala: ivan a primit o mitraliera. care nu era mitraliera ci bicicleta. si nu i-au dat-o, i-au luat-o.

 

pana la urma am fost si noi astazi intr-o tura pana la Cheia cu intoarcere pe DN. in ciuda celor cateva peripetii, excursia a fost foarte faina. n-a plouat. decat vreo 200 km din totalul de 360 :cheers:

 

m-a surprins placut drumul pe Cheia. mult mai putin pietris in curbe decat asta vara si frunze aproape deloc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...