Sari la conținut

Unde Gasesc Suport De Numar Rabatabil?


emylyo
 Share

Postări Recomandate

bre emilio, stiu eu un nenic de prin salajan, care cu 50ron iti face o frumusete rabatabila, de nu iti vine sa crezi. omul a lucrat la ceva prelucrare fina la viata lui. arata suportul mai ceva decat alea cumparate, plus ca iti ia masuri pt moto tau.

think about it...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 112
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

bre emilio, stiu eu un nenic de prin salajan, care cu 50ron iti face o frumusete rabatabila, de nu iti vine sa crezi. omul a lucrat la ceva prelucrare fina la viata lui. arata suportul mai ceva decat alea cumparate, plus ca iti ia masuri pt moto tau.

think about it...

 

dear sacal, da si tu mai multe detalii, ca ne trebe' vreo 4 bucati la timisoara... :crack: :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si pe la oradea vreo 3-4 :kick:

VREAU SI EU UNU!!! E de ala electric ??? :crack:

 

--- Mesaj completat în 17 Dec 2007 22:50 -------------

cat ai dat pe el? de unde? poti sa faci rost?

ops acum am citit si celelante pagini...

cum pot sa fac si eu rost de unul?

Si tu depasesti viteza legala ma ???? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VREAU SI EU UNU!!! E de ala electric ??? :rolleyes:

 

<small>--- Mesaj completat în 17 Dec 2007 22:50 -------------</small><br/>

Si tu depasesti viteza legala ma ???? :crack:

te ai gasit mistocar....nu il iau pentru rs...il iau pentru nou motor care e pe vine

domne ce le da la oameni cm3 grade....fitze..smecherie...nu esti primu,asa ca nu e nimic ciudat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te ai gasit mistocar....nu il iau pentru rs...il iau pentru nou motor care e pe vine

domne ce le da la oameni cm3 grade....fitze..smecherie...nu esti primu,asa ca nu e nimic ciudat

 

nu e nici o lauda ca depasesti viteza legala... :rolleyes: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te ai gasit mistocar....nu il iau pentru rs...il iau pentru nou motor care e pe vine

domne ce le da la oameni cm3 grade....fitze..smecherie...nu esti primu,asa ca nu e nimic ciudat

Ma scuzi...dar mi se parea cel putin stupid sa vad un Rs cu suport de numar rabatabil! Si nu ma consider mai cu grade, fitze si ce ai zis tu pe acolo! Pana la k6-le asta am mai avut doua motorete asa k nu sunt un fitzos care si-a luat miar k sa faca impresie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te ai gasit mistocar....nu il iau pentru rs...il iau pentru nou motor care e pe vine

domne ce le da la oameni cm3 grade....fitze..smecherie...nu esti primu,asa ca nu e nimic ciudat

nu cm3 dau grade , ci stilul de mers ... tu poti sa-ti iei si hayabusa ca tot grade de RS o sa ai :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

http://www.phantomplate.com/products.html

Incercati aici.....ceva mai simplu de utilizat si mai greu de detectat.

Parerea mea e ca varianta Spray e cea mai buna.

Bafta.

 

Varianta spray e buna la radare cu blitz.... si la noi majoritatea sunt cu camera de filmat, pe loganuri! Cel putin din cunostintele mele, nu bag mana in foc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am avut eu dar l-am dat. cred ca a ajuns la alexutzzz. oricum lumea se mandreste ca se poate face cu 500.000 lei unul.

 

apoi... la 50 lei eu iau 3 din prima :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am pus o balama la numar si de la curentul de aer intra automat sub sa - prima iesire pe autostrada am crezut ca l-am pierdut si el statea linistit sub sa.Degeaba l-am ridicat ca el tot acolo se ascunde-parca stie si la 90-100 se ascunde!!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce m-a chinuit talentul mi=a facut cineva si 2 bucati speciale.Daca intereseaza pe cineva duminica sunt in Bucuresti cu ele.0727364388

post-6602-1205868504_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A venit suportul.La prima vedere este super si la un pret bun.Este un dispozitiv manual cu un sistem de bile si este facut din aluminiu si inox.Primele 2 vor merge pe busa si un R6.Daca este cineva interesat sa ma contacteze si ai dau poze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...