Sari la conținut

Unde Gasesc Suport De Numar Rabatabil?


emylyo
 Share

Postări Recomandate

A venit suportul.La prima vedere este super si la un pret bun.Este un dispozitiv manual cu un sistem de bile si este facut din aluminiu si inox.Primele 2 vor merge pe busa si un R6.Daca este cineva interesat sa ma contacteze si ai dau poze.

 

...pai pune aici niste detalii pls

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 112
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Va mai arde sa ascundeti numarul dupa ce ati vazut ce fac militienii cu Golanele cand nu este descifrabila sau existenta placuta? ;) E slabe Golanele comparativ cu motoretele da e multe si tupeiste si tabla bate plasticul. :bow: Cica o tanti politziana ca in cazu asta va opreste cu orice mijloace. :bow: Aveti geci si casti bulletproof? :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, parca vad la tv: motociclistul avea montat un dispozitiv de ascundere a nr de inmantriculare in scopul sustragerii de la control deci l-am impuscat.

acum serios, ce s-a intamplat atunci a fost o razbunare.

on-topic: emylyo... vrem poze :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am reusit sa produc cateva,a mai ramas partea electrica(trebuie sa cumpar butoanele).

De sambata viitoare 19.04 pot sa va montez sau sa trimit in tara.

pentru alte detalii id: alexutzzz_ok

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Niste amici isteti si-au confectionat din:

-balama,

-cablu si schimbator viteze de la bicicleta

-un arc de la acceleratie de dacie.

Costuri totale maxim 10 ron si functioneaza in ambele parti, o sa incerc sa pun si ceva poze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tinand cont ca la noi in judet sunt cam 20 moto japoneze pot sa zic ca nu este simplu deloc.Si mai este si singura busa din zona.Asa ca...!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

cine vine sa arate la arc sistemul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nimic concret pana acum. Doar vorbe ca de obicei: stiu niste amici, am vazut la cineva, bla bla bla.

Postati daca stiti o adresa sau un telefon ca sunt oameni interesati.

 

posturi, posturi si iar posturi ..........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niste amici isteti si-au confectionat din:

-balama,

-cablu si schimbator viteze de la bicicleta

-un arc de la acceleratie de dacie.

Costuri totale maxim 10 ron si functioneaza in ambele parti, o sa incerc sa pun si ceva poze.

 

eu am facut cu cablu de soc de dacie, mergea f bine dar am renuntat la el din alte motive si anume ca daca ai asa ceva trebuie sa fii pregatit sa fugi de politie, ceea ne nu-mi doresc sa mi se intample. Am scapat de multe ori cu vorba buna dar daca observa ca ai asa ceva nu te mai iarta sub nici o forma.

Am pus numarul pe balamale si am prins capatul cablului de spatele numarului, pe scurt cand impingeam butonul nr se ridica si cand trageam cobora. Cablul nu ajungea pana in fata la ghidon si asa ca l-am pus undeva langa piciorul stang. Pivota cam 90 de grade. Am facut senzatie la prieteni dar numai senzatie ca mi-a venit mintea la cap si l-am dat jos pana sa ma prinda pulitia. Asta nu inseamna ca sfatuiesc si pe altii sa nu-si puna. Oricum asta e cea mai buna solutie.

post-1568-1211977049_thumb.jpg

Editat de ghost-rider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Ce tot atatea sisteme si electronica si hidraulica si cibernetica pt nimik.....mai bine cand aveti chef de racing mergeti din start fara nr si daca va prinde ziceti ca a cazut de la drumu prost(mama lor de guvernanti si de hoti care nu repara drumurile ca mai ca mi-am stricat motoru!!!.....si d-astea :bigstar: ) :laugh: si va vor pune sa va luati placute noi(30-40 Ron parca) .....si gata. Totul e sa nu aratati ca vreti sa fugiti si gata.

Pacat ca nu stie Macgyver romaneste ca ne-ar fi spus el un sistem super simplu si super rapid de pus fara sa platim ceva de ramaneam totzi masca. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa aveti grija cu numaru...ca pe mine de 3 ori m-au oprit pentru numar....si odata mai grav....noroc cu baietii care au sarit cu gura pe copoi... :bigstar:

tu parca aveai numarul ok. de ce te-au oprit?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu parca aveai numarul ok. de ce te-au oprit?

pai...precum l-ai vazut tu ultima oara...e putin bagat sub codita...doar ca acum este cam negru...nu l-am spalat niciodata... :burnout: si nu se mai intelege nimic din el...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...