Sari la conținut

inca o baza diseara?


theBD
 Share

Postări Recomandate

Mie sincera sa fiu mi s-a cam luat de baza! Nu poti povesti cu nimeni, plus ca vodka aia ar trebui sa se numeasca apa cu parfum de vodka!Asa ca studiez un nou habitat, da nu va zic nimic inca :cheers:

Pana atunci''La multi ani Cata!'' ( e vorba de Catalin Dnepr)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie sincera sa fiu mi s-a cam luat de baza! Nu poti povesti cu nimeni, plus ca vodka aia ar trebui sa se numeasca apa cu parfum de vodka!Asa ca studiez un nou habitat, da nu va zic nimic inca :banana:

Pana atunci''La multi ani Cata!'' ( e vorba de Catalin Dnepr)

Mie mi s-a luat demult :lol: .V-ati saturat de dans? :banana:

Cine vrea sa vina la ora 20:00, azi (Vineri) 18 Februarie, in barul "la 80", barul se afla pe str. Jean Louis Calderon nr.80, linga teatrul Ion Creanga - vis-a-vis de parcul Gradina Icoanei.

 

Am fost aseara sa-l testam (eu si DKZ, chiar pe 2 roti la 1 grad afara :banana: ) si am ramas cu o imagine misto, mi-a placut.

P.S.bere Ursus=35.000 lei :cheers:

La Multi Ani! Cata(nu eu :what: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si uite ca tot in baza am ajuns...A fost concertu ala "kumm" a fost aglomerat si nu inteleg de ce...s-a terminat si la 2...100mii biletu'!

Eu zic de beraria germana parca "Beker" se numeste e chiar misto acolo e loc,muzica si bere nefiltrata la 1L(halba) pret 75mii-e super buna !!!

Pana atunci la multi ani Catalin ne pare bine ca ne-ai primit! :cheers: si s-o tinem tot asa!! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker
Eram ranga oricum  :banana:.

M-au bagat in duba si m-am trezit la Cata

la multi ani...

@baiazid si zici ca nu mai tzii minte ce tzi-au facut in duba nu??:banana: :banana: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...