Sari la conținut

Accident Yamaha Fazer Vs Dacia - 7.10.2007-Bucuresti


BigNC
 Share

Postări Recomandate

s-a intamplat pe strada dintre piata domenii si manastirea casin (strada care are pe mijloc spatiu verde) ...... un bou cu dacia a vrut sa untoarca acolo, si l-a acrosat pe colegul cu yamaha in roata din spate. eu am trecut p-acolo in jur de ora 18:00 si am luat ceva detalii de la proprietarul motocicletei (pe motocicleta era altcineva nu proprietarul) si de la soferul daciei am scos raspunsul clasic "NU L-AM VAZUT" .......

 

motociclistul acuza dureri de umar si era julit la un picior dar in rest OK

 

altceva nu mai stiu ... cine are detalii sa ne spuna si noua

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fractura e sigura.. mobra destul de tavalita totul s-a intamplat la 40 la ora si bonus soferul masinii consumase.... nu stiu exact cat de mult dar era sub influenta alcoolului..

 

ars la maxim nenea soferul care consumase si nu s-a uitat bine pe strada!!! :cheers:

 

si asa incetisor, cand vom fi noi bunici sau RIP-uiti pe vreun forum, se vor civiliza si soferii din Romania.

 

Doamne ajuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: Am trecut si eu pe acolo ! Nu am vazut incidentul dar , am oprit . Motociclistul era cat de cat ok, acuza dureri la mana dreapa , intre timp a aparut si SMURD-ul (exista asa ceva si in Bucuresti , am aflat si eu) , apoi venit si Salvarea . Era un prieten de-al motociclistului cu un scuter care s-a ecupat de el ! Motociclistul era lucid avea jeans-ii rupti la picioul stang (singurul care il durea ) si acuza dureri mari la mana dreapta .

Cel mai tare m-a enervat un barbos care facea poze aiurea.. chiar si mediii SMURD l-au rugat sa numai faca poze ! Cat despre soferul Daciei (an fabricatie 1900 toamna) :moto: , desi parea el afectat de cele intamplate :) tot mult sex oral ii doresc !

Bafta si mult noroc .... ca asfaltul e udat numai cu sange ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Daciei (an fabricatie 1900 toamna)

 

 

am si io o intrebare...nu dati cu pietre!

are vreo importanta marca sau anul de fabricatie al masinii in cauza...?

daca era Skoda Octavia scriai "soferul Octaviei(an fab 2004)"

tot fier e...nu conteaza ca e dacie sau bemve...tot doare!

 

insanatosire grabnica motoristului si un eventual dosar penal automobilistului!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai cam are. Foarte multi cu Dacii din 1900 toamna sunt proaspeti soferi si/sau li se rupe de toate cele pentru ca sunt masini harbuite si usor de reparat.

 

ai dreptate, de cand mi-am luat audi nou nu mai intru in motociclisti, pt ca au protectii si imi zgarie frumusete de vopsea.

Editat de invictus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un rahat frate asta cu tipu' de masina...crede ma...soferul e de vina... nu masina...masina are vina in prea putine cazuri(si atunci tot soferul e de vina dak stai bine sa te gandesti)...multa sanatate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...