Sari la conținut

Chiar, Ce Amortizor De Ghidon Mi-ar Trebui Pentru Gixxer De 600 Din &


Bogdan_dbm
 Share

Postări Recomandate

Ar trebui sa ai amortizor din fabrica la GSX-R

 

Pai nu cred ca am...sau chiar daca as avea cred ca nu e foarte stralucit k nu prea se simte....adica cel putin eu nu simt nicio diferenta. N-am nici experientza....dar ma gandeam ca ar fi trebuit sa se simta o oarecare diferenta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai cum adica "nu cred ca am"? Uite-te si vezi daca ai sau nu,ca se vede :) Cel din fabrica e suficient pt strada.

 

 

Salut!

 

Nu cred ca SRAD-ul are amortizor de ghidon din fabrica, pentru ca in manual nu se pomeneste nimic de el...Si al meu nu are, si majoritatea SRAD-urilor nu au stock.

Poate la cele mai noi, dupa 2000 sunt amortizoare ghidon stock!

Toate cele bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai cum adica "nu cred ca am"? Uite-te si vezi daca ai sau nu,ca se vede :cheers: Cel din fabrica e suficient pt strada.

 

 

Pai de vazut nu se vede nimic...Ma gandeam ca nu se vede deoarece o fi altfel pus fata de cel optional. Dar daca zici ca se vedea, la mine nu e nimic la vedere...deci inseamna ca nu are.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am 2 prieteni,unul cu GSX-R 750 din 95' si altul cu S-RAD 750 98' si amandoua au din fabrica.

 

Numai ca ochisorul tau nu vede ca baiatul de mai sus a intrebat pt un 600 , nu un 750 !!!

 

600-le a primit amortizor de ghidon incepand cu modelul din 2001, cele sub 2001 nu au de serie.

Oricum un amortizor nou pt SRAD, modelele 97-00 , nu prea se mai gaseste nou pe piata !

Vezi codul: 10045255 de la Louis, sau http://www.louis.de?topic=artnr_gr&artnr_gr=10045250

 

P.S : Treb sa fii orb sa nu il vezi, fiindca vine cu prinderea pe lateral, asa ca nu ai ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numai ca ochisorul tau nu vede ca baiatul de mai sus a intrebat pt un 600 , nu un 750 !!!

 

600-le a primit amortizor de ghidon incepand cu modelul din 2001, cele sub 2001 nu au de serie.

Oricum un amortizor nou pt SRAD, modelele 97-00 , nu prea se mai gaseste nou pe piata !

Vezi codul: 10045255 de la Louis, sau http://www.louis.de?topic=artnr_gr&artnr_gr=10045250

 

P.S : Treb sa fii orb sa nu il vezi, fiindca vine cu prinderea pe lateral, asa ca nu ai ! :cheers:

 

Mersi pentru raspuns...pai d'aia ma intrebam si eu ca nu vedeam nimic si m-a pus pe ganduri baiatul care mi-a zis ca trebuie sa aiba. Acum m-ai lamurit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...