Sari la conținut

Kawa Zxr 400


mh01bag
 Share

Postări Recomandate

Si mai e si cocalar pe deasupra...

Citate din PM-uri

 

"bai manelare daca te mai bagi in seama aiurea iti sparg (cuvant urat)"

 

"ba manelare te cumpar si pe tine si pe mata cand vreau eu , asa ca marsh in morti mati de (cuvant urat) daca nu vrei sa te bag in punga de plastic"

 

Ti-e greata de iti vine sa :rusinica: pe fetzele lor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 107
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ce compexati sunte-ti :rusinica:

Mda, cam sunte-m. Am vrea si noi un "nieon", da' nu prea mai avem bani dupa ce am facut cateva sute de km in fiecare weekend. Tu ai iesit din sat pana acuma?

 

Si mai e si cocalar pe deasupra...

Tari in gura, varza'n p**a. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu iti pui "nieon" ( :rusinica: stumfu) pe motor, altul isi pune un Nike pe Dacie :crack:

 

O sugestie: Ne te mai da rotund si nu te mai lua de motoarele altora, ca fiecare isi iubeste motorul si pentru el e cel mai frumos. :crack:

Editat de adidas00
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce treaba are una cu alta ? :rusinica:

 

 

 

@mi-Obag: eu vorbeam serios de caii putere dati in plus de neon. Hai sa iti explic. Aplicarea neonului pe plan longitudinal sub saua motorului confera dinamicitate ridicata , in functie de grosimea si puterea neonului. Puterea tubului de neon antreneaza bateria si in felul asta puterea iti creste cu vreo 30-50 cai. Du-te si masoara-ti neonul si inmulteste lungimea lui cu puterea in W,inparti la 10 si afli cati cai ai in plus. EX: 20cm x13W :10=26. Deci acum tu ai un bolid de vreo 90 cai. Incearca de curiozitate cu un erunu(R1) si vei vedea cat de greu ,,te face''(in limbaj manelistic). Multa bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@mi-Obag: eu vorbeam serios de caii putere dati in plus de neon. Hai sa iti explic. Aplicarea neonului pe plan longitudinal sub saua motorului confera dinamicitate ridicata , in functie de grosimea si puterea neonului. Puterea tubului de neon antreneaza bateria si in felul asta puterea iti creste cu vreo 30-50 cai. Du-te si masoara-ti neonul si inmulteste lungimea lui cu puterea in W,inparti la 10 si afli cati cai ai in plus. EX: 20cm x13W :10=26. Deci acum tu ai un bolid de vreo 90 cai. Incearca de curiozitate cu un erunu(R1) si vei vedea cat de greu ,,te face''(in limbaj manelistic). Multa bafta.

 

 

ai gresit topicul, cel cu manele e la tine la tara :rusinica: , e plin forumul de boschetari ca voi, te chinui de 2 ani sa o vinzi :crack: , manelisti ca voi prostesc eu :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata, chiar ca ai gresit topicul. E prea tare de nuca reisărul asta, din toata demonstratia ta cu fizica aia aplicata nu a inteles decat referirea la manele. :rusinica:

 

e plin de moldoveni pe topicu asta :crack: niste pisati care conduc motoare in fatza calculatorului.... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai vreo problema cu Moldovenii? Iti multumesc pentru gandurile frumoase de pe PM, asta dovedeste ca nu ai mai mult de 2 clase, repetentule!

Editat de adidas00
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ziceti adidasule si Emppu, punem aici la vedere debitarile mononeurale ale retardului? Pentru amuzamentul publicului, nu de alta.. :crack:

 

 

I'm in! Eu am ultimul extras de single (PM) al cocalarului. :crack: It'll be hard to beat that! :crack:

 

" :rusinica: ba torpila ma sugi de (cuvant urat) ori de cate ori vreau eu !!! si tu si toata familia ta de origofleni muisti :crack: "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ORIGOFLENI! :crack: :crack: Ce retard agramat... :rusinica:

 

Hai sa pun si io panseul retardului: "moldovene , fraieri ca tine ma umplu pe mine de bani :crack: ma mir cum de te suporti la cata prostie ai in cap :crack: "

 

Din fericire maimutza ia o pauza de un an.

 

PS: Adidasule, hai, ca tu ai ramas! Dupa care se poate inchide topicul, zic io.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Il citez: "pisatule , tu mai intai sa it-i iei motor si dupaia sa vb roflol.gif , esti mai prost decat mata roflol.gif"

 

Cred ca si-a ars neonul si de asta era suparat :rusinica: , oricum, maimutoiul are la dispozitie un an, sa invete gramatica si sa invete sa vorbeasca frumos! :crack:

 

GG Thomas! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: :crack: :crack: :crack: :crack: de unde au aparut aia ? ma mir ca au conexiune la internet .... ca din cate am observat "ei nu prea stie sa scrieste" .... pacat k au ZX4R...cred ca ii este rusine motorului cu un asha "exemplar" de stapan...si la faza cu neonul si cu caii m-a dat gata...imi umplu motoreta de neoane si am hayabusa :rusinica:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exemplarul asta este tipic manelistului care nu stie cum sa iasa in evidenta si isi trage un motor,oricat o fi el de cazut,rupt,vechi ; ii pune un ,,neion'' si gata. E in trend.

 

 

Oricum ,eu is cel mai tare, n-o avut curaj caria sa-mi trimita PM-uri.

 

 

 

 

:rusinica: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io ti'am zis ca viermele nu a inteles mare lucru din fizica ta atomica. Eu cred ca te'a venerat in secret si s'a sfiit sa iti dea un PM pentru a'ti cere detalii in plus despre neion. :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar trebui sa se faca teste la cumpararea unei motociclete ptr cei ce-si petrec timpul pe taraf si etno tv la ore tarzii :rusinica: oricum de apreciat faptul ca stia literele de la tastatura ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: :crack: lasa ca ptr exista tot timpul locuri de munca ca piloti de teste pe "Zet ix paispe" sau pe "geseixer haiabusa" :rusinica:

 

off topic:dc nu-mi skimba poza personala? :crack: sau poate pana maine se va schimba

Editat de VladSpeed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai gresit topicul, cel cu manele e la tine la tara :rusinica: , e plin forumul de boschetari ca voi, te chinui de 2 ani sa o vinzi :crack: , manelisti ca voi prostesc eu :crack:

 

HAOLEU...bengosULE...tunnatULE...vitezanULE! Vezi ca este un magazin numit "Brain Surgeon". E locul perfect unde te poti duce sa-ti tunnezi putin neuronasul ala al tau...mai ales un neon ti-ar prinde bine...te-ar lumina putin...macar asa de fitze...sa te creada lumea mai inteligent, desi dupa ce PM-uri am vazut pe aici cred ca esti cauza pierduta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HAOLEU...bengosULE...tunnatULE...vitezanULE! Vezi ca este un magazin numit "Brain Surgeon". E locul perfect unde te poti duce sa-ti tunnezi putin neuronasul ala al tau...mai ales un neon ti-ar prinde bine...te-ar lumina putin...macar asa de fitze...sa te creada lumea mai inteligent, desi dupa ce PM-uri am vazut pe aici cred ca esti cauza pierduta!

 

 

:crack: :crack:

 

cand facem o plimbare ? :rusinica: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...