Sari la conținut

Bmw Sau M72


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

uite`l aici pe batran :lol: ..inca mai face fata :crack: ...are toate piesele originale...

mai putin:aripa fata,spate,rezervor,tobe...dar oricum arata misto!felicitari! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: da astea le`am schimbat eu ca sa arate mai sport..dar dupa cum spuneam am toate piesele originale....daca intereseaza pe cineva...o vand :crack:

[/qu

un scor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai depinde :crack: dar daca chiar intereseaza pe cineva mai negociem ...

 

--- Mesaj completat în 06 Dec 2007 21:10 -------------
dupa tine cam cat crezi ca ar merita...deci spun ca am toate piesele originale: rezervor..aripi..stopu`...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1500 coco

Cu atat s-a dat un BMW R60/5 marfa.

Nu esti in Germania sau Italia si interesul este mic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Dupa cum puteti observa in profil o sa preiau fierul si imi doresc ca motocicleta asta sa prinda viata intr-o forma cat mai buna si apropiata de ce a fost. Cred ca o bag in casa :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum puteti observa in profil o sa preiau fierul si imi doresc ca motocicleta asta sa prinda viata intr-o forma cat mai buna si apropiata de ce a fost. Cred ca o bag in casa :laugh:

Bravo nea' @aleko,treci la nemtoaice,felicitari de achizitie.Te apuci de restaurari??Vezi ca este cineva pe la Tg.Mures care s-ar putea sa mai aiba ceva piese ptr.r 61.Din cate stiu eu avea una descompletata cu motorul gol pe dinauntru.Vezi tu daca mai poti sa alegi ceva de acolo si oricum nu te astepta la preturi mici ca e chiar mai scump ca pe ebay.Bafta oricum :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motorul se face, vreau chestii de caroserie originale, o aripa fata, un vitezometru, o oglinda de far, in genul asta...Daca afli te rog da-mi un pm, ma revensez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motorul se face, vreau chestii de caroserie originale, o aripa fata, un vitezometru, o oglinda de far, in genul asta...Daca afli te rog da-mi un pm, ma revensez.

Din pacate cu piese originale e mai greu.Are polonezul piese dar din pacate doar "facaturi" si sunt la preturi deloc mici.

post-19117-1201175030_thumb.jpg

post-19117-1201175049_thumb.jpg

post-19117-1201175130_thumb.jpg

post-19117-1201175167_thumb.jpg

post-19117-1201175229_thumb.jpg

post-19117-1201175262_thumb.jpg

post-19117-1201175336_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vitezometru am deja unul Jaeger, am impresia ca ar fi echipat fiare nemtesti interbelice. Oglinda de far o sa procur cu forma respectiva.

Aripa fata o sa o fabric dupa model. Mai e pana ma apuc de treaba.

Multuemsc pt post.

 

Acu ma uit pe stemler, interesant, poate bag banul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...
Asta e al meu (unul dintre cele doua). 2 au spus ca e BMW (in principal ma intereseza motorul, cutia e de m72), unu ca e M, unu nu stie si unu e in dilema(ala fiind eu).

Ia uitati-va la motor si spuneti-mi si mie ce e (rezervroul e de BMW, roti de BMW, furca de nipru) si cadrul sudat-fuÂşerit.

 

Aaa, Valicaddy s-a pronuntat, asa ca-l rog sa nu se mai pronunte aici, sa nu influnteze.

 

 

ca motorul asta a-l tau e siiigur de bmw nu?????....... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cadru de BMW, motor de R61, cutie de M72, furca de M62.

Intelege odata ca ai un M72 sadea si nici macar o piesa de Bmw. Te invit la Bucuresti sa vezi cum este pansonata o serie de moto nemteasca pe un BMW sau un Zundapp.

Editat de mihai_prd
Moto se afla in posesia lui Aleko, este BMW. Se inchide.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...