Sari la conținut

Postări Recomandate

se pare ca bimbo asta e flamer mare , are ceva cu toata lumea . de ce nu mergi tu pe drumu tau , asa cum vrei tu si ne scutesti de completarile tale ?

 

am zis ca nu mai vorbesc cu acest om , ca se pare ca are mintea odihnita

Editat de laurentiutd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

se pare ca bimbo asta e flamer mare , are ceva cu toata lumea . de ce nu mergi tu pe drumu tau , asa cum vrei tu si ne scutesti de completarile tale ?

 

nu crezi ca e fiecare mare destul, mai trebuie sa te implici si tu in orice comentariu

nu ai observat inca ce vreau sa-ti dau de inteles?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la casca ta Uvex??????????????? unde incape??????????????????

 

sau e luata cu un nr. mai mare?

 

crezi ca e greu sa-ti pui niste casti in urechi pe sub casca?

se poate! nu tre sa fie casca cu o marime mai mare stai flex!

Editat de Deer T-Ace
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la casca ta Uvex??????????????? unde incape??????????????????

 

sau e luata cu un nr. mai mare?

 

Uvexul meu are o tehnologie speciala, se dilata cand bag castile si se contracta cand merg fara pentru conditii optime de mers la viteze supersonice. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uvexul meu are o tehnologie speciala, se dilata cand bag castile si se contracta cand merg fara pentru conditii optime de mers la viteze supersonice. :D

Viteza supersonica cu un SV?

Uvex Boss? :) ce casca desteapta se dilata si se contracta nu am stiut ca face asta serios,

defapt ce ma agit pentru un Sv ajunge si un Boss

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Viteza supersonica cu un SV?

Uvex Boss? :) ce casca desteapta se dilata si se contracta nu am stiut ca face asta serios,

defapt ce ma agit pentru un Sv ajunge si un Boss

 

 

Prietene stai linistit ca nu vreau sa-ti fur "coroana", daca ma cunostea-i stiai ca nu fac chestii de astea cu viteze, motoare, care arata mai bine, etc suntem toti prieteni si am prieteni de toate natiile cu toate mobrele. Fiind topic free talk am zis sa fiu si eu ironic si ai cazut de papagal chiar tu.

Daca vezi un prost pe strada care lipeste pe masini stikere facute de alt prieten cu ATENTIE LA MOTOCICILISTI sa stii ca sunt eu.

Motorul l-am luat pentru a-mi satisface mie nevoile si imi ajunge deocamadata, daca stiam ca suntem la concur imi luam Hayabusa sa fiu si eu motociclist iar anul trecut mergeam cu o geaca de fas cu o casca Uvex second dar si aia avea tehnologie avansata, mergea la viteze supersonice.

Detectorul este pentru ca meseria mea depinde de carnet si trebuie sa respect regulile de circulatie prietene, nu pot tot timpul si imi iau masuri de siguranta asa ca nu trebuie sa te agiti, doar nu ma cunosti dar am vazut ce caracter ai!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene stai linistit ca nu vreau sa-ti fur "coroana", daca ma cunostea-i stiai ca nu fac chestii de astea cu viteze, motoare, care arata mai bine, etc suntem toti prieteni si am prieteni de toate natiile cu toate mobrele. Fiind topic free talk am zis sa fiu si eu ironic si ai cazut de papagal chiar tu.

Daca vezi un prost pe strada care lipeste pe masini stikere facute de alt prieten cu ATENTIE LA MOTOCICILISTI sa stii ca sunt eu.

Motorul l-am luat pentru a-mi satisface mie nevoile si imi ajunge deocamadata, daca stiam ca suntem la concur imi luam Hayabusa sa fiu si eu motociclist iar anul trecut mergeam cu o geaca de fas cu o casca Uvex second dar si aia avea tehnologie avansata, mergea la viteze supersonice.

Detectorul este pentru ca meseria mea depinde de carnet si trebuie sa respect regulile de circulatie prietene, nu pot tot timpul si imi iau masuri de siguranta asa ca nu trebuie sa te agiti, doar nu ma cunosti dar am vazut ce caracter ai!

 

Nu stiu daca stii

 

dar si eu i-ti cunosc caracterul de mult

 

si vreau sa-ti spun nu sunt eu acela incoronat

 

sunt alti

 

iar cea ce priveste Busa, mai trebuie sa conduci putin in ce ce depinde de carnetul tau sa-ti iei un asemenea Soim, plus de asta ma enerveaza Zau strazile noastre de tot c...*

Dac vad un prost pe strada ce lipeste stikere, pe masina mea, i-am rupt capul, asa ca aptinete

poti fi luat in suturi rau de tot si de alti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma...si totusi, conteaza ce motor are, ce casca, cum conduce unu sau altu!?

asta n-am sa inteleg niciodata..... mai e putin si discutia va ajunge la punctul: "eu sunt mai biker ca tine......"!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca stii

 

dar si eu i-ti cunosc caracterul de mult

 

si vreau sa-ti spun nu sunt eu acela incoronat

 

sunt alti

 

iar cea ce priveste Busa, mai trebuie sa conduci putin in ce ce depinde de carnetul tau sa-ti iei un asemenea Soim, plus de asta ma enerveaza Zau strazile noastre de tot c...*

Dac vad un prost pe strada ce lipeste stikere, pe masina mea, i-am rupt capul, asa ca aptinete

poti fi luat in suturi rau de tot si de alti

 

:) Prietene nu inteleg nimic din ce zici, 1 pt ca nu prea scrii corect si in al doilea rand vad ca tu nu intelegi ce vorbesc eu. Hai ca plictisim lumea, noroc ca e free talk si e bun si ca bancuri. Am facut pariu ca sare cineva si ai fost primul, multumesc!

Cu respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Prietene nu inteleg nimic din ce zici, 1 pt ca nu prea scrii corect si in al doilea rand vad ca tu nu intelegi ce vorbesc eu. Hai ca plictisim lumea, noroc ca e free talk si e bun si ca bancuri. Am facut pariu ca sare cineva si ai fost primul, multumesc!

Cu respect!

 

Bai frate

 

tu nu vrei sa pricepi

 

si pariu

 

il facem juma juma

 

ca as vrea sa-le fac cinste

 

la niste

 

se cred iei Italieni

 

Respect from

 

Pacific

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :D :) :lol:

 

astept replici ca o inceput sa imi placa :lol:))

 

e ghinion pentru motocilcist !!!! poti sa mergi linistit la 70 la ora cu busa , cu rachete sau cu ce vrei tu ...si tanti sa intoarca in fata ta!

ce fac astia cu radarul lor sa si-l bage in narii!! sa stea unde le e locu ....prin orash si sa stea noaptea !!! sa vada bulgarii si turcii care ma depaseau acu 1 saptamana pe balea si eu aveam 90 .... ca eu cu motorul la 140 pot sa il opresc pe maxim 20 de metri dar tirul incarcat cu 20 de tone marfa + greutatea lui minim 16 tone nu cred ca se pot opri de la 90 km/h in 20 de metrii ci in 200 de metrii.....

 

 

Asfalte Astupate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ii fain acolo pe balea nici odata nu am vazut radar , doar la statia de autobuz , vizavi de palatu copiilor , si acolo prea rar .

Editat de sica_sibiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :D :) :lol:

 

astept replici ca o inceput sa imi placa :lol:))

 

e ghinion pentru motocilcist !!!! poti sa mergi linistit la 70 la ora cu busa , cu rachete sau cu ce vrei tu ...si tanti sa intoarca in fata ta!

ce fac astia cu radarul lor sa si-l bage in narii!! sa stea unde le e locu ....prin orash si sa stea noaptea !!! sa vada bulgarii si turcii care ma depaseau acu 1 saptamana pe balea si eu aveam 90 .... ca eu cu motorul la 140 pot sa il opresc pe maxim 20 de metri dar tirul incarcat cu 20 de tone marfa + greutatea lui minim 16 tone nu cred ca se pot opri de la 90 km/h in 20 de metrii ci in 200 de metrii.....

 

 

Asfalte Astupate!

 

1- aratami pe cel cu busa ce merge cu 70/h

2-trebuia sa dai mai mult gaz ca turci si bulgari, aia au mai mult singe in bulan ca tine

3- dac tu opresti pe 20 de m din 140 la ora , i-ti platesc restul de rate la mobra

etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1- aratami pe cel cu busa ce merge cu 70/h

2-trebuia sa dai mai mult gaz ca turci si bulgari, aia au mai mult singe in bulan ca tine

3- dac tu opresti pe 20 de m din 140 la ora , i-ti platesc restul de rate la mobra

etc

 

hmm , am inteles ca asa se moare , cand vrei sa-i areti cuiva ca ai mai mult sange ..

 

 

 

p.s. pe aici pe forum ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e atit de simplu

 

mai ales daca te bagi cu scuterul intre Motociclisti

 

s-ar putea sa sara caii

 

nu inteleg ? pericolul nu e acelasi ? cazi mai bine de pe o motocicleta la 90 , decat de pe un scuter? , sau invers? nu e aceasi cazatura ? , nu tot asa poti sa mori ?

 

 

 

e free talk , deci pot sa spun ce ma taie capu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1- aratami pe cel cu busa ce merge cu 70/h

2-trebuia sa dai mai mult gaz ca turci si bulgari, aia au mai mult singe in bulan ca tine

3- dac tu opresti pe 20 de m din 140 la ora , i-ti platesc restul de rate la mobra

etc

Tovarasu eu sunt de acord , facem ...chestia cu 20 de metri ... si 140 . iar chestia cu bulgarii si cu turci stiu ce fel de sange sau cat au in ei ... ideea e neinteleasa.... sange am si eu sa ma duc cu 250 pe strazi ...dar ar fi ok oare?! daca intru la viteza aia in cineva... nu imi e de mine ca zbor spre cer ...imi e de ala in care intru cu viteza astaa....in fine ...

zi concret cand facem aia cu 20 de metri la 140km/h ...sa pot sa schimb si eu destinatia concediului meu ...undeva mai departe decat europa...

 

Iar cu busa la 70 ... hmmm iti arat cum se merge daca nu ai vazut...te si invatz daca nu sti :)

 

Respecte si Asfalte astupate!

Editat de AxL_FzR_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tovarasu eu sunt de acord , facem ...chestia cu 20 de metri ... si 140 . iar chestia cu bulgarii si cu turci stiu ce fel de sange sau cat au in ei ... ideea e neinteleasa.... sange am si eu sa ma duc cu 250 pe strazi ...dar ar fi ok oare?! daca intru la viteza aia in cineva... nu imi e de mine ca zbor spre cer ...imi e de ala in care intru cu viteza astaa....in fine ...

zi concret cand facem aia cu 20 de metri la 140km/h ...sa pot sa schimb si eu destinatia concediului meu ...undeva mai departe decat europa...

 

Iar cu busa la 70 ... hmmm iti arat cum se merge daca nu ai vazut...te si invatz daca nu sti :D

 

Respecte si Asfalte astupate!

 

Nu stiu dece ti-ai mai luat R6? deabea ai avut mobra dinainte sub control daremite R6?

O facem cind vrei tu chestia cu 20m, dar ti-as recomanda sa exersezi putin, ca daca nu, vei peterce concediul in europa la Ocna SB

 

 

See You!

 

 

Nu stiu dece ti-ai mai luat R6? deabea ai avut mobra dinainte sub control daremite R6?

O facem cind vrei tu chestia cu 20m, dar ti-as recomanda sa exersezi putin, ca daca nu, vei peterce concediul in europa la Ocna SB

 

 

See You!

 

 

 

si inca ceva

 

 

asta nu e pt tine Alex

 

ci pentru acei User-i anonimi

 

care n-au singe sa se arete ca citesc Post-urile acestea,

 

sunt multi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am gasit ceva

 

 

gindestete

 

Mobrele moderne: un mic calcul 10m/s²

 

50 km/h 9,6 m

 

100 km/h 38,6 m

 

150 km/h 86,8 m

 

200 km/h 154,3 m

 

250 km/h 241,1 m

 

totusi poate te prezinti si tu ca toti ceilalti...sunt cutarescu am moto cutare...etc...sa stie lumea cu cine sta de vorba...daca tot ai pomenit de anonimat

 

 

O.K.

 

sunt Bimbo

 

am motorul

 

Honda CBR 900 ( dar nu arata a CBR) :)

 

am gasit ceva

 

 

gindestete

 

Mobrele moderne: un mic calcul 10m/s²

 

50 km/h 9,6 m

 

100 km/h 38,6 m

 

150 km/h 86,8 m

 

200 km/h 154,3 m

 

250 km/h 241,1 m

 

 

 

 

O.K.

 

sunt Bimbo

 

am motorul

 

Honda CBR 900 ( dar nu arata a CBR) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu dece ti-ai mai luat R6? deabea ai avut mobra dinainte sub control daremite R6?

O facem cind vrei tu chestia cu 20m, dar ti-as recomanda sa exersezi putin, ca daca nu, vei peterce concediul in europa la Ocna SB

 

:) :D :) :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...