Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Saptamana Austriaca la Sibiu.

 

Program: incepand cu ora 17.

Suna tentant.Ora 19.Parcarea motorului langa sala de sport.Se aud sunete muzicale.Super.Ma gandeam la muzica populara tiroleza.Seara incepe bine.Urc scarile si ma apropi de pavilionul care gazduieste actiunea.Un gard din sarma de prost gust opreste intrarea dinspre Cetatii.Parca nu arata bine.Gandul la carnati tirolezi si muzica din aceasi zona.Parca e muzica de jazz.....?????.Ocolim si gasim o intrare strajuita de un WV Polo si un tractor.Agricultura ..bere..carnati.Ajungem la intrare,intuneric,intuneric.Intram.Doua standuri de firme de turism,un stand de banca , fluturasi ,baloane doua Passat-uri un DJ care ne delecteza cu muzica "mecanica" jazz.Parca e un stand de mancare ;prajituri e OK.Intuneric ,mergem mai departe si dam de un stand care sigur vindea: salate, erau rosii,ceapa,ardei etc.Intuneric.Noroc ca se vede iesirea.Intra o pereche de tineri si domnisoara suteaza cu maxima precizie intr-o placa de beton de la intrare.Atentie la diferenta de nivel de la intrare.

Asa ca ajungem pe centru ne plimbam,mancam o inghetata si acasa.Nunta Chivu,bacalaureat.

Oare de ce n-am iesit undeva cu motorul ?

Cu respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a discutat la vremea aparitiei indelung si foarte intens acest clip pe un topic dedicat. Un clip slab care isi rateaza complet menirea si face mai mult un deserviciu motociclismului decat un serviciu. Ceva la modu' motociclistii fac buba numai pt ca le place "sa mearga tare" si sa fie adorati de fete si nu pt ca tataie cu Dacia Treispezele le intoare in fatza peste dubla continua. Un gunoi de clip care se adreseaza unui grup restrans din cadrul comunitatii moto, care oricum e irecuperabil :burnout: .

Editat de Emppu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lu' Emmpu nu-i place nimic. :P Lu' Emppu ii place (sa cante la ghitara,) se dea tare cu motoru si ii plac si fetele dar nu si-a luat motor ca sa-si imbunatateasca viata sexuala agatzand pixxde la terase, ca baiatul din clip. Cam asta este mesaju clipului pt muritoru de rand, nemotoretist. Ca toti suntem niste papagali puberi care ne luam motorete colorate plastificate superpotente (macar ele sa fie) si mergem ca nebunii ca sa dea si ca'nele nostru la buci de prostituate care-si freaca tzatzele siloconate de motor prin clip.

Pe cand realitatea din teren este preponderent asta. :angryfire:

Editat de Emppu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lu' Emmpu nu-i place nimic. :P Lu' Emppu ii place (sa cante la ghitara,) se dea tare cu motoru si ii plac si fetele dar nu si-a luat motor ca sa-si imbunatateasca viata sexuala agatzand pixxde la terase, ca baiatul din clip. Cam asta este mesaju clipului pt muritoru de rand, nemotoretist. Ca toti suntem niste papagali puberi care ne luam motorete colorate plastificate superpotente (macar ele sa fie) si mergem ca nebunii ca sa dea si ca'nele nostru la buci de prostituate care-si freaca tzatzele siloconate de motor prin clip.

Pe cand realitatea din teren este preponderent asta. :angryfire:

 

:blbl:

fain ai scris-o pe asta mey Andrew

 

mah rasul nu ingrasa deloc deoarece antreneaza muschii abdominali.

deci:

 

;) :P :D

 

 

mah io nu s de acord cu clipul in care spune ca sa te uiti de doua ori ca poate vine un motociclist si te loveste(fiind in masina).

 

motociclistul ala daca respecta limita de viteza atunci ar ajunge in intersectie la fel ca si io masina ruland cu viteza max legala.

daca are farul aprins inseamna ca are sanse mult mai mari sa fie vizibil decat o masina care, normal in localitate circula cu lumina stinsa.

deci, fiind sofer de masina sau conserva sau ce o fi, de ce sa ma uit de doua ori? ca asigur cum scie in legislatie nu ma uit de doua ori doar pt. ca vine un motociclist si tre sa fiu atent la el ca vine cu 90 in loc de 50km/h. bine nu am zis ca ma uit doar o data, dar chiar clipul e cam aiurea. asa il vad eu

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MAH ''BIMBO LUPTATORULE'' TU CINE MAI ESTI DE ITI PERMITI SA JIGNESTI UN OM CARE E RESPECTAT DE TOATA LUMEA?

DACA FACI ASTA INSEAMNA CA ESTI NIMENI, CA DACA ERAI CAT DECAT CINEVA, TE VEDEAM SI NOI. LASA MASCA JOS DACA TOT VREI SA AJUNGI LIDER SI HAI SA NE CUNOASTEM MAI BINE NU VORBI TOT DIN UMBRA CA ASA VORBESTI DOAR PENTRU TINE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MAH ''BIMBO LUPTATORULE'' TU CINE MAI ESTI DE ITI PERMITI SA JIGNESTI UN OM CARE E RESPECTAT DE TOATA LUMEA?

DACA FACI ASTA INSEAMNA CA ESTI NIMENI, CA DACA ERAI CAT DECAT CINEVA, TE VEDEAM SI NOI. LASA MASCA JOS DACA TOT VREI SA AJUNGI LIDER SI HAI SA NE CUNOASTEM MAI BINE NU VORBI TOT DIN UMBRA CA ASA VORBESTI DOAR PENTRU TINE.

 

what's up? "ROBOCOP"?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bimbooo incepi sa-mi placi, in prostia ta esti amuzant, era nashpa forumul asta fara tine. E interesant mixul de lucruri inteligente pe care le scrii cu gradul de inteligenta care se observa ca e low de tot. Ce naiba faci, esti pe google mereu? Dai copy -paste?

Editat de papillion
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bimbooo incepi sa-mi placi, in prostia ta esti amuzant, era nashpa forumul asta fara tine. E interesant mixul de lucruri inteligente pe care le scrii cu gradul de inteligenta care se observa ca e low de tot. Ce naiba faci, esti pe google mereu? Dai copy -paste?

 

Thank You Good for Google!

 

Butterfly LOOSER!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa ingropam securea razboiului si sa discutam ca oamenii. Uite, bunicuta mea a facut 2 remorci de briose si mi-a spus ca pot sa-mi chem toti prietenii sa papam, sa jucam monopoly si sa facem balonase de sapun. Dragule Bimbo te invit asadar si pe tine sa participi si sa vezi ca pana la urma suntem baieti de treaba, chiar daca suntem mai certareti si mahalagii pe forum. Poate pana la urma realizam ca hara asta nici nu-si are rostul. Ce zici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa ingropam securea razboiului si sa discutam ca oamenii. Uite, bunicuta mea a facut 2 remorci de briose si mi-a spus ca pot sa-mi chem toti prietenii sa papam, sa jucam monopoly si sa facem balonase de sapun. Dragule Bimbo te invit asadar si pe tine sa participi si sa vezi ca pana la urma suntem baieti de treaba, chiar daca suntem mai certareti si mahalagii pe forum. Poate pana la urma realizam ca hara asta nici nu-si are rostul. Ce zici?

O.K.

dar numai daca am voie sa-mi iau si lopatica de nisip.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.. free Talk ...

si pentru alte alte topicuri ... in care poate nu s-a intervenit (cum trebuie :D )...

Hai sa-l bagam in seama pe ...

Mai ceva vreme ... il asaltati toti pe Dorinsforzainter (sorry de exemplul pe care l-am dat, si mai sunt si alte exemple ...)

... acum atitudinea lui e alta ...

Poate ca avem un personaj care vrea sa se afirme ... lasati-l ...

Tare as vrea sa vad, din partea tuturor, ca la orice atac (la persoana sau nu), din partea celor care nu au completate datele de profil (cele reale bineinteles) - sa nu mai raspundeti la provocari (aiurea) ... pentru ca nu merita ...

Poate ca nu ati observat, dar din toate interventiile, eu nu am ... nimic ...

Din spatele monitorului poti sa fii oricine... daca vrei sa fii cineva in realitate ... e foarte simplu: sa te prezinti ... si apoi sa dai sau sa primesti sfaturi, sa te contrazici, sa-ti dai cu parerea, sa te dai cine esti ...

Orice coincidenta cu personajele de pe forum este o pura intamplare ...

Respect :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.. free Talk ...

si pentru alte alte topicuri ... in care poate nu s-a intervenit (cum trebuie :D )...

Hai sa-l bagam in seama pe ...

Mai ceva vreme ... il asaltati toti pe Dorinsforzainter (sorry de exemplul pe care l-am dat, si mai sunt si alte exemple ...)

... acum atitudinea lui e alta ...

Poate ca avem un personaj care vrea sa se afirme ... lasati-l ...

Tare as vrea sa vad, din partea tuturor, ca la orice atac (la persoana sau nu), din partea celor care nu au completate datele de profil (cele reale bineinteles) - sa nu mai raspundeti la provocari (aiurea) ... pentru ca nu merita ...

Poate ca nu ati observat, dar din toate interventiile, eu nu am ... nimic ...

Din spatele monitorului poti sa fii oricine... daca vrei sa fii cineva in realitate ... e foarte simplu: sa te prezinti ... si apoi sa dai sau sa primesti sfaturi, sa te contrazici, sa-ti dai cu parerea, sa te dai cine esti ...

Orice coincidenta cu personajele de pe forum este o pura intamplare ...

Respect :(

 

Lucmaddog ai foarte mare dreptate, stim cu totii, dar situatia cu doris(scuze ca redeschid) era diferita ca stiam cine este in spatele nikului, bimboo unu la mana e unul de-al nostru iar eu personal vorbesc cu el doar pe free talk tocmai pentru a nu deranja si pentru purul amuzament oferit de el mai ales ca toata chestia a inceput chiar de la un pariu :D Nu cred ca bimboo reactioneaza la faptul ca nu-l bagam in seama, cineva care-l face "tataie" pe un OM ca Choper van Gal nu prea are caracterul necesar dar intr-adevar aceasta este solutia, sa nu-l bagam in seama. Doar ca era un strop de amuzament toata chestia asta pe forum, intra-adevar cu elemente tragice cand te gandesti ca exista cineva in spatele monitorului atat de frustrat si de manios pe toti si toate! Cum zice-ti voi, eu pana acum nu m-am certa cu persoane reale de pe forum, daca trebuie renunti si la placerea oferita de bimboo :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru amatori : au aparut DVD-urile cu Magic Circle Festival 2007

cine doreste -> PM

dvd-ul a aparut de asta iarna, eu il am din decembrie 2007...mai nou a fost Magic Circle Festival 2008 care la fel apare pana la sfarsitul anului si va fi mult mai adevarat ca primul...am fost pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru amatori : au aparut DVD-urile cu Magic Circle Festival 2007

cine doreste -> PM

 

pentru Bimbo avem : Click

 

mersi mult....

 

ce m-am bucurat cind te-am vazut in acel filmulet, i-ti sta bine cu chelie.......

 

apropo de: pt amatori.....

poate te lipesti de o amenda cu DVD-urile,..........adresa ta o am....... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...