Sari la conținut

Postări Recomandate

care e ala cu suzuki gsxr sb-.. s..?

pe inserate mergea cu pozitia...pai soferii nici cu faza lunga nu te vad...apai sa mergi cu pozitia chiar ca e grav...

 

red bull romaniacs a revenit!!!

de aceasta data pe un canal plin cu papura...meseriasii sunt acolo!!!

:unsure:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

a fost o stire, cred ca in august, eu am vazut imaginile pe protv

din cate retin, motociclistul a fost destul de rau ranit

aceeasi stereotipie..."nu te-am vazut!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos nu? :rusinica: :D :blink:

 

mii se pare mie sau se aude acolo un "oaiii sa-mi bag ... ? " stie cineva de unde este?

 

 

undeva langa cluj cu niste baiati smecheri din bucuresti, cluj si mures. faceau testele la motogp. erau in warm up. faceau senzatie baietii ca sa aiba cu ce sa se laude pe forum si nu numai. dar unii au facut senzatie colegilor. dupa eveniment, in care doi si-au rupt oasele doi dintre ei, ceilalti au plecat la casele lor ca s-a amanat marele premiu la romaniei la motogp... :moto:

 

scuzati greselile de ortografie dar am emotii cand vad vedetele :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos nu? :rusinica: :D :blink:

 

mii se pare mie sau se aude acolo un "oaiii sa-mi bag ... ? " stie cineva de unde este?

Da ai dreptate; motociclistul se numeste Sorin si se pare ca testau un pic motoarele chiar inainte de incident

A fost dat si la tv

Editat de Rocker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand in vedere ca nu vreau sa-i acopar marfa omului cu tunderace...o sa il intreb aici cate ceva daca tot e gratis convorbirea''free talk'' cu min in retea:

Domnu Deer cand o sa ai enduro ce slogan o sa aplici? mai merge cu: it's not a plane, not a bird...?

it's a yoji bear race?

:( :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand in vedere ca nu vreau sa-i acopar marfa omului cu tunderace...o sa il intreb aici cate ceva daca tot e gratis convorbirea''free talk'' cu min in retea:

Domnu Deer cand o sa ai enduro ce slogan o sa aplici? mai merge cu: it's not a plane, not a bird...?

it's a yoji bear race?

:( :(

 

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos nu? :( :( :lol:

 

mii se pare mie sau se aude acolo un "oaiii sa-mi bag ... ? " stie cineva de unde este?

 

s-a discutat aici /index.php?showtopic=204433 despre accidentul de mai sus.

 

din cauza lor sunte bagatzi cam totzi motociclisti in aceasi oala

scuzatzima daca jignesc pe cineva dar asa ceva nu se face mai ales pe un drum circulat cum e acela

asfalt uscat

 

sa inteleg ca tu esti cel care respecta TOATE legile de circulatie, fara nici o abatare ?????

nu cred ca-si are rostul remarca cu bagatul in aceeasi oala........

 

nu vreau sa despic firul in patru, dar cel cu duba a fost cam orb....si manevra respectiva e tipica pentru toti bubangii (chiar si cand conduc masini mici)...se baga putin cu botu...se opreste..si se baga din nou...

pacat ca legislatia in vigoare da drept de consemnare a unui accident doar daca a avut loc un IMPACT....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ala cu duba nu se astepta sa vina motoru asa de tare...multi soferi faceau asa ca el caci nu multi stiu ca un motor poate sa apara imediat chiar daca ai impresia ca e departe si ai timp...

dar nici soso nu o sa mai faca spectacole pe sosele va zic io.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-a discutat aici /index.php?showtopic=204433 despre accidentul de mai sus.

 

 

 

sa inteleg ca tu esti cel care respecta TOATE legile de circulatie, fara nici o abatare ?????

nu cred ca-si are rostul remarca cu bagatul in aceeasi oala........

 

nu vreau sa despic firul in patru, dar cel cu duba a fost cam orb....si manevra respectiva e tipica pentru toti bubangii (chiar si cand conduc masini mici)...se baga putin cu botu...se opreste..si se baga din nou...

pacat ca legislatia in vigoare da drept de consemnare a unui accident doar daca a avut loc un IMPACT....

nu sunt eu cel care respecta toate legile de circulatzi .gandestete un pic daca nu se baga in danbul acela cel cu motocicleta si ar fi intrat direct in parcare cate victime ar fii fost la viteza aceea . si inca ceva sincer imi place si mie viteza dar in primul rand ma gandesc la viatza mea si la a celor din jurul meu si sincer pe portziunea aceea de drum cred ca era lumita de viteza nu o lua in nume de rau cel mai rau lucru e aceela de a lasa o persoana mutilata pe viatza decat sa moara

asfalt uscat si sper ca nu teai suparat toata stima :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e.na....

'ala cu duba se uita ca bula la 30 de motoare sexy ce le-au parcat drajii de ei kamikaze acolo. nici nu se grabeste nici nu asteapta, se vede ca-i furat de imagine "profesionistu"

concluzie: handicapul nostru: pistele :( dar cel mai mare ramane tot prostia :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ala cu duba nu se astepta sa vina motoru asa de tare...multi soferi faceau asa ca el caci nu multi stiu ca un motor poate sa apara imediat chiar daca ai impresia ca e departe si ai timp...

dar nici soso nu o sa mai faca spectacole pe sosele va zic io.

 

Sigur nu se astepta sa vina asa tare dar daca l-a vazut si totusi s-a bagat a mers macar pe idea ca da-l mah 'n ca&cat, sa puna frana, sa incetineasca, sa-mi mut si io hoitu pana in parcare ceea ce deja inseamna JEG ORDINAR! In momentul in care la faze de prioritate te bazezi pe faptul ca cel care are prioritate franeaza, incetineste pt ca iasa majestatea ta deja meriti sa arzi in zmoala. Parerea mea.

Editat de Emppu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu Deer cand o sa ai enduro ce slogan o sa aplici? mai merge cu: it's not a plane, not a bird...?

it's a yoji bear race?

 

esti de toti banii!!! :( :(

ma inca nu stiu ce o sa scriu, da tre sa recunosc ca-mi place ideea cu yoji bear!

oricum va trebuii sa te obisnuiesti cu urmatoarele semne.......... :lol:

post-29673-1225441962.jpg

post-29673-1225441975_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti de toti banii!!! :laugh: :)

ma inca nu stiu ce o sa scriu, da tre sa recunosc ca-mi place ideea cu yoji bear!

oricum va trebuii sa te obisnuiesti cu urmatoarele semne.......... :laugh:

 

sau sa te obijnuiesti cu ceilalti participanti la trafic, si sa nu faci la fel cum face ktm-istul din filmulet:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bimbosfaighteru' luminii, tu esti prost, prost crescut, prost inteles, prost-prost sau doar PROST?

te rog sa selectionezi una din variantele de raspuns.

ca si ajutor, sa nu avem vorbe, ai un pont de la mine:

- fiecare raspuns in parte este corect

- toate raspunsurile sunt corecte

succes!

pa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bimbosfaighteru' luminii, tu esti prost, prost crescut, prost inteles, prost-prost sau doar PROST?

te rog sa selectionezi una din variantele de raspuns.

ca si ajutor, sa nu avem vorbe, ai un pont de la mine:

- fiecare raspuns in parte este corect

- toate raspunsurile sunt corecte

succes!

pa

vad ca sti sa critici,....stii sa si argumentezi?

 

poate nu am asa mult par pe cap ca tine:rolleyes: .........dar am mai multa minte ca tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Le uram Casa de Piatra. Bolovani, Caramida etc (va alegeti voi care dintre;) ) Alinutzei si lui Axl FzR.

Multa multa fericire, intelegere si incredere in voi.

Sa aveti parte de o casnicie cat mai linistita si fericita!

Va pupam, Bya, Alex si bebica :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...