Sari la conținut

Postări Recomandate

Dupa discutia despre casca de pe alt topic, va intreb ce parere aveti despre Nolan, in particular n63 Wing.

http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_IE/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Uvex-Enduro-Black-Orange-Flat/SubProducts/Uvex-Enduro-Black-Orange-Flat-0001

am eu si poti proba una de asta , merge si fara cosorog

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nolan n63 e o casca integrala, tu mi-ai dat un link la o casca Uvex de enduro.

Intrebarea era pt cei care au casca Nolan, daca sunt multumiti in legatura cu zgomotul si vantul din casca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari sibieni, mi-am pus la punct proaspatul motor (guma noua multumita lui Jerry,sincronizat carburatoare, ulei, alea alea) mai ramane doar sa-l inmatriculez si nu am idee cum sa-l duc pana la RAR dat fiind ca nu vreau sa mai dau bani pe numeru rosu + asigurare.

Aveti idee unde pot inchiria o remorca pentru transport sau cineva care se ocupa cu asa ceva la pret rezonabil?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari sibieni, mi-am pus la punct proaspatul motor (guma noua multumita lui Jerry,sincronizat carburatoare, ulei, alea alea) mai ramane doar sa-l inmatriculez si nu am idee cum sa-l duc pana la RAR dat fiind ca nu vreau sa mai dau bani pe numeru rosu + asigurare.

Aveti idee unde pot inchiria o remorca pentru transport sau cineva care se ocupa cu asa ceva la pret rezonabil?

 

Mergi pe el. Eu asa am fost si oricum garcea nu te opreste ca nu vede din fata ca nu ai numar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ii dai gaz :crack:

Voi aveti ceva cu baiatu`:) Mai ales ca baietii stau cu radarul la aeroprt...dar si distractia cu remorcuta te costa destul...iti dai seama ca trebuie sa te duca sa stea cu tine acolo ...nu stie nimeni cate ore si apoi sa te aduca inapoi....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da nu va duce capu deloc, CINEVA merge in fata si cauta posibil STICLETI pe traseu si apoi te suna si te anunta(LIBER GIGEL, poti sa vii cu mobra)

dar evident ca vii si tu pe stradute mai laturalnice si iesi pe principala doar cand ai nevoie, adica pe langa TRIDENT desi nu exista asfalt acolo sau risti si putin mai mult si iesi din giratoriu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata Domnilor !!! afara e Innorat dar nu cred sa ploua :D daca vreti o miscare ne vedem in dumbrava !!! Nenea Jerry , nu vei lipsii ! :cheers:

Din pacate nu-s in oras....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Bănuiesc că majoritatea dintre voi vă spălaţi motoarele singuri. Eu însă nu am accesul la o curte şi-un furtun de apă, aşadar doresc să ştiu ce spălătorii din Sibiu se ocupă de motociclete, cam ce substanţe să evit (oare spuma activă pt conserve atacă aluminiul?!), care ar fi "scorul" unei spălări...şi dacă ştiţi cumva un program al acestora?!

 

Vă mulţumesc anticipat,

eViLiZeD

Editat de eViLiZeD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu de obicei o tin murdara. Dar daca e prea murdara, mi-o spal singur la un OMV din ala cu fise. Iei o fisa, 5 lei, iei furtunul cu jet si-i dai acolo. Singura chestie pe care am auzit-o e ca la rezervor tre sa-i dai de sus in jos, sa nu cumva sa intre apa multa pe la mate si motor. Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am cu parat un apara cu presiune si mi le spal la job

l am luat pe cel mai mic si cu presiunea ce mai ...slaba

 

spuma activa e ok

 

nu va duceti la spalatorii

vor fi tentati sa dea bine cu jetul de aproape si nu e bine

 

minim 1 metru distanta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...