Sari la conținut

Party pentru baieti


Baiazid
 Share

Postări Recomandate

Ati vazut cum se sculara poponarii si si-au tras bani de la Tarom?

 

Cum adik party pentru fete? DA' PENTRU BAIETI NIMIC? :laugh: :bier:

 

Noi ce avem in minus? Rasistilor :bier: :bier:

 

Auzi .. consumatia la fete gratis!!! Pai si noi? Specia care apreciem bautura la adevarata ei valoare? :laugh: :laugh: :friends: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 74
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ati vazut cum se sculara poponarii si si-au tras bani de la Tarom?

 

Cum adik party pentru fete? DA' PENTRU BAIETI NIMIC?  :bier:  :bier:

 

Noi ce avem in minus? Rasistilor  :bier:  :rose:

 

Auzi .. consumatia la fete gratis!!! Pai si noi? Specia care apreciem bautura la adevarata ei valoare? :laugh:  :laugh:  :friends:  :cheers:

Sustin pe deplin initiativa domnului coleg parlamentar Baiazid, si de aceea ma vad obligat de catre circumstante sa il interpelez pe stimatul domn Nitescu prin intermediul urmatoarei intrebari:

 

Nene Nitescule, pe noi cui ne lasi ?

 

Pot doar sa sper ca aceasta intrebare nu va ramane retorica, iar raspunsul la aceasta sa soseasca in cel mai scurt timp!

 

Colegi de pe toate IP-urile, uniti-va ! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru votul de incredere.Cum in parlament se poarta, aceste dorinte firesti se vor indeplini.La urmatoarea dezbatere voi sustine punctul vostru de vedere :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce tot va plangeti atata, dupa ce am baut pt. voi votka cu linguritza sa va castigam un schumb de ulei :cheers: , dup-aia am suportat cum unul sau mai multi baieti se desbracau (si chiar nu doream sa-l vad pe fratemiu' in aceasta ipostaza :friends: )

Am mai si dansat la bara tot pt voi :laugh: , OFFFFFF... ce sa mai... am suferit destul de mult!! :laugh: :laugh: :bier: :bier:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si zici de "suportat"?? Eu cred ca alte fete poate "s-au bucurat" nu "au suportat" :laugh:. Parereea mea!

 

Mdeah... ati dansat la bara! :bier: . :laugh: Dar nu inteleg de ce te plangi, ca in numerele alea de strip-tease, a fost o doar urma vaga de "tease" si nici un pic de "strip". :cheers: ...

 

 

 

 

 

:bier: :bier: :rose:

 

PS: Baiazide cred ca ai dezamagit "frumoasa prezentatoare" a emisunii 2roti! :laugh: N-ai facut "striptiz" :ok: . Nu ca as fi vrut eu sa te vad facand asta :lol: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana aici... sa nu va mai luati de Baiazid. Din ce-am vazut io aseara el este un preten perfect... Pe cat de dur este pe forum, pe atat de grijuliu este cu jumatatea lui :cheers: :friends: Probabil d-asta nici nu a facut strip-tease. Pentru ca ce are el acolo e doar pentru ea :laugh: (chilotii aia noi, adica). :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A "filmat" cineva declaratia lui Baiazid?? adica - citez : "Baiazid e un bulangiu!" :laugh: daca da, NEAPARAT trebe pusa aci. :bier:

Mentionez (pt necunoscatori) ca declaratia asta era un raspuns pentru cei care "cantau" dupa ultimul concurs, cand a inceput lumea sa plece, "Cine pleaca e un bulangiu!" :bier:

 

 

Per total: MIE personal,

 

Mi-a(u) placut:

-muzica;(atunci cand n-au pus manelo-tiganeo-repparo-hip-hop-areala "americaneasca" de "nigga muzak");

-atmosfera;

-fetele de la bar! :cheers: :laugh: (misto "costumatie"!! heh heh)

-ca nu m-am plictisit;

 

Nu mi-a placut:

-preturile;

-si masculii adusi sa faca "striptiz". Dar, deh! Asta e! Fu seara fetelor! :friends:

 

edit: nu mi-a mai placut: Ca n-am vazut-o p-acolo si pe villisor! :laugh: tz tz tz. Pacat.

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana aici... sa nu va mai luati de Baiazid. Din ce-am vazut io aseara el este un preten perfect... Pe cat de dur este pe forum, pe atat de grijuliu este cu jumatatea lui  :bier:  :cheers: Probabil d-asta nici nu a facut strip-tease. Pentru ca ce are el acolo e doar pentru ea  :rose:  (chilotii aia noi, adica).  :bier:

Eu cred ca de la atatea cazaturi, i s-a afectat si capul putin !

 

Eu il stiu de mult de tot ... si parca nu e el acum .... :laugh:

l-o fi vrajit cineva, s-o fi dat cu religia ... nu imi dau seama inca ! :bier:

Normal, nu ar fi trebuit sa se abtina de la o partida de strip-tease filmata de TVR, chiar daca era cu 7 femei ! :laugh:

 

Oricum ... de prieten e bun ... nu am ce reprosa ! :friends:

 

Si noi sa fim sanatosi !

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am facut striptiz ca aveam chilotii noi cu ratzuste. Si apoi ... eram cu jumatatea mea acolo. Eu fac striptiz privat  :friends:

Eu am oprit un premiu special pt tine.Poate data viitoare :laugh: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu mi-a luat .... ca era randul meu, la cumparat !

Dar am scapat fara sa-i fac cinste !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai acuma in martie 2005 inca se mai lucreaza cu cd-u ?

 

de ce nu le punem pe net ?

 

Baiazide si tu ai facut poze ... stai cu teava de net in mana si nu actionezi ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asha... trb sa-i multumiti lui Baiazidu pt pozele astea :friends: Prin urmare prima poza e cu el si prietena :cheers:

post-13-1110296639_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BIGu se pregatea sa vrajeasca... Restul pozelor le tin ca sunt tocmai bune de santaj :friends:

post-13-1110296878_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...