Sari la conținut

Accident Zona Iancului - Bucuresti


Oryon
 Share

Postări Recomandate

Acu am primit un telefon de la varu'miu, nu am prea multe detalii, dar am zis sa pun aici, poate stie cineva ceva. Sper sa nu sperii pe nimeni.

 

Asta e cat stiu eu:

Pe undeva pe langa Iancului, n-am inteles prea bine unde, a cazut o Hayabusa neagra, acu o ora? Doua? Ceva de genul. Rider decedat. Pe nume Mari. Pilotul mergea in coloana, cu prioritate, prin intersectie, o masina de pe partea cealalta pierzand controlul si intrand in el. Se pare ca intrat sub rotile unui jeep. Pilotul avea protectiile corespunzatoare.

 

Mai multe nu stiu, stiu ca e vag. Scuze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..si eu la fel. Desi motive sa minta var'miu n-are...cel mult sa fi inteles gresit...iar cam imposibil...tinand cont ca se cunosteau si erau prieteni si a fost sunat de la fata locului.....nush.

 

RIP ridere...of.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum doamne iarta sa piarda conserva controlul ? dar ce dreacu volanul ala e din mamaliga de il pierzi asa printre picioare ? cred ca soferul conservei a dat o gramada de bani pe permisul ala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum doamne iarta sa piarda conserva controlul ? dar ce dreacu volanul ala e din mamaliga de il pierzi asa printre picioare ? cred ca soferul conservei a dat o gramada de bani pe permisul ala

Exemplu : Probabil Masina cu tractiune spate , viteza , asfalt ud , derapaj , pierdut control si BUF .(asta e doar un exemplu), nu stiu ce sa intamplat acolo.

R.I.P pt biker , sper sa nu fie cazul :) :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am umblat ieri pe la ora aia in zona iancului cu moto...si n`am vazut absolut nimic...si daca ar fi fost accident cu mort...ar fi durat ceva...politie..masuratori....etc.

plus ca n-am auzit nici o stire.... cred..si sper..ca nu s-a intamplat nimic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...