Sari la conținut

Giurgiuveni Motociclisti


AndreiXp
 Share

Postări Recomandate

Am incercat sa ma abtin, da' nu pot. Cineva trebuie sa faca ceva in sensul asta, si vad ca nu se sesizeaza nimeni:

1. dai reply la topic;

2. scrii tot ce ai de scris intr-o singura bucata.

3. dupa aceea dai add post, ca altfel iese fragmentat daca editezi de-a valma. :wave: :crack:

 

Asta una la mana.

doi... cand? unde? de ce nu faci topic separat sa anunti lumea? De ce amploare se vrea, nu de alta, dar poate daca il puneti la "intalniri, evenimente, excursii" mai vine lume si din alte parti. Sau e numai pt Giurgiu?

 

Daca se face, si se face ca lumea, poate venim si noi. Deci..detalii rugam...

senchiu si va pupa nuka.

 

 

Domnisoara, abtine-te, te rog...omu are 2 posturi...nu o avea experientza cu forumul...

Domnu' teo, cand editezi, sterge si tu ce ai scris aiurea sa nu mai aiba de ce se lega sacalii :burnout:

numai bine de la brasov

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ba ie sacali, coane... :burnout:

Daca va gasiti fix voi doi sa va aliati impotriva "sacalilor"...ma las de meserie, zau...

PS: Achile, al dracului te facusi mama de ieri pana azi...

Editat de nuka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca se lasa Nuka de meserie din cauza voastra, ma las si eu de .....gasesc eu ceva; fumat, baut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

catalin vrea sa org un eveniment moto la gr.a mai fost ceva in toamna dar acum vrea sa iasa cu liniutze, traseu de cross, gratare. daca va incanta ideea .....hai sa l anuntam.....

 

Pastrama din aia buna???? Este?

Il anuntam...

:wave: :crack:

 

Sacalii nu mananca gratar. Asa ca Teo, pe ei nu ii invitam, ca vin singuri. :burnout:

Editat de leonard
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D sambata seara sunt plecat la bulgari la o chermeza tovaraseasca :wave:

 

well...distractie placuta acolo. noi plecam duminica...cred ca dupa amiaza, dar oricum mai venim in zona. vreme sa fie.

toate bune! :cheers: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sorry, ramane pe alta data cu mare placere, :D

Asadar: veniram, vazuram, comunicaram mai mult sau mai putin.

Un rezumat: sambata, oprit in port, doua motorete de Bucuresti, pe care le vazusem dimineata la arc, si o...motoreta de giurgiu...vorbit, mai mult cu baietii din Bucuresti, plecat.. liniste si pace, desi era o vreme superba.

duminica: fix inainte sa plecam, gasca de motorete ...intors, intrat in formatie, era sa ne pocnim de un nene (gizas... :lol: :D , copii, oglinzile...mai ales pe piatra aia cubica, si cu vitezane :P )...oprit in fata la valah. 2 atv-uri, vreo 2 ktm-uri, doi transalpi... :rose: :rose: , o tenerica ( alta :rose: ) si niste vitezane stinghere :rose: .

concluzie: nu sunteti deloc sociabili!!! :rose: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca n ai dat si tu un telefon...degeaba am facut sch de numere,am fost o gramada si sambata si duminica.de la 2 juma ne am intalnit si ne am plimbat pana la6 in fiecare zi.

a fost super marfa.am f la iesire din gr dupa curbele de la daia,ne am dat cu viteza mareeeeee mareeeee.si duminica mai lejer asa de reveneala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

concluzie: nu sunteti deloc sociabili!!! :D :D

 

Noi sau voi?

 

De fiecare data cand vin motociclisti de la Bucuresti si suntem in port, ei parcheaza separat si intra in restaurant.

Noi ce am putea sa facem?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi sau voi?

 

De fiecare data cand vin motociclisti de la Bucuresti si suntem in port, ei parcheaza separat si intra in restaurant.

Noi ce am putea sa facem?

Io-s din Giurgiu. :D Ce-i drept, dau rar p-acolo, dar...

Sambata am ajuns tarziu, pe la 5 jumate, si duminica am stat in familie... :D ...pe seara am iesit doar, ca plecam inapoi spre bucuresti...si ne-am intersectat cu lumea (traian, scuzeeee...da' nu te-am vazut duminica pe acolo). N-am recunoscut multa lume...La naiba, nu mai stiu pe nimeni...Juvina si Teo. Atat...restul....who are you, people? :lol:

Hai va pupa nuka...

Data viitoare...

 

 

 

--- Mesaj completat în 11 Mar 2008 09:50 -------------

de reveneala.

Reveneala trebuia sa vedeti la azuga weekendul trecut.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca n ai dat si tu un telefon...degeaba am facut sch de numere,am fost o gramada si sambata si duminica.de la 2 juma ne am intalnit si ne am plimbat pana la6 in fiecare zi.

a fost super marfa.am f la iesire din gr dupa curbele de la daia,ne am dat cu viteza mareeeeee mareeeee.si duminica mai lejer asa de reveneala.

 

 

traiane de ce minti ma ?:crack: k noi am dat viteza...tu doar te`ai uitat si ai gasit scuza k ai gumele prea noi si nerulate :crack: degeaba ai vitezana k deloc nu te dai la ea :crack:))

 

--- Mesaj completat în 17 Mar 2008 19:47 -------------

Io-s din Giurgiu. :crack: Ce-i drept, dau rar p-acolo, dar...

Sambata am ajuns tarziu, pe la 5 jumate, si duminica am stat in familie... :rusinica: ...pe seara am iesit doar, ca plecam inapoi spre bucuresti...si ne-am intersectat cu lumea (traian, scuzeeee...da' nu te-am vazut duminica pe acolo). N-am recunoscut multa lume...La naiba, nu mai stiu pe nimeni...Juvina si Teo. Atat...restul....who are you, people? :crack:

Hai va pupa nuka...

 

 

 

nu aveai cum sa`l vezi pe traian pt k el este un "batranel" iese de l ora 1 pana pe la 6 asa knd apune soarele k a dreaq motoreta zici k merge pe energie solara :crack:))) si sa stii k eram si eu p`acolo duminik seara cu Zx 9 r`u albastru :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

salut

 

hai sa ma bag si eu p-aici ca si eu sunt din giurgiu cu toate ca ajung foarte rar p-acolo dar poate ne vedem.

 

sunt cristi si am un kawasaki zx-6r rosu-visiniu, B65DXR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...