Sari la conținut

Giurgiuveni Motociclisti


AndreiXp
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 153
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hai sa traiti !

 

Valentin...20 ani... Honda CBR 600RR...

 

numar...inca de buc...

carnet ...dupa 3 sept..

echipament...nevoie...

 

 

keep in touch :banana:

 

pai....bafta la examen mai intai!

si sper sa faci parte din categoria incepatorilor CU CAP, nu fara,cum ai scris tu :cheers: , ca-i grav atunci...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine e gata kawa mea, si revin pe sosea :P

 

dya, cand vii cu drujba prin Giurgiu? :kiss:

 

bai Andrei, ultima data cand am fost cu mobra in Gr nostru drag,tin sa te anunt ca unii motociclisti de acolo care erau prea ocupati sa agate gagicute decat sa se deranjeze sa ridice o mana sau un picior in semn de salut...

dupa cum stii,sambata daca tot eram in oras am zis sa-i cunosc si eu pe pe fratii nostrii motociclistii ; se pare ca bunul simt si dorinta aceasta a fost doar de partea mea...dc? hai sa va povestesc :unsure:

eram la o plimbarica sambata seara; venind dinspre alei la ora 20-21 am vazut un grup de motociclisti opriti cu mobrele pe trotuarul de langa cladirea telefoanelor (era odata,nu mai stiu acum);

am zis,hai sa ne cunoastem,mai ales ca-l recunoscusem si pe AndreiXp printre ei; Zis si facut; ajung acolo si Andrei ne prezinta celorlalti prin replica "bai si ei sunt motociclisti";

 

ce s-a intamplat? baietii se pregateau de plecare si nu s-au deranjat sa vina la noi,nici macar sa ne cunoastem....(cu exceptia unui singur baiat care a zis ca ma cunoaste de pe forum sau ca-i suna cunoscut numele-)

urat,ce pot sa zic...am auzit bine ce-am auzit despre unii care si-au luat motor sa impresioneze si care nu au nici o legatura cu motociclismul.

 

inainte sa dau examenul,acum ceva timp;am avut placerea sa cunosc in poligon cativa enduristi printre care si Teo,prieteni sau cunoscuti de-ai Nukai, super baieti,fara figuri,basini,etc.; persoane cu care mi-ar face placere sa iesim la o bere :scratch: si sa vorbim despre colegi nostrii de breasla ;

baieti,lasati si voi pe forum cat-un id,ceva ,sa ne putem gasi mai usor;

 

sa ne auzim cu bine :)

Editat de dya
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
bai Andrei, ultima data cand am fost cu mobra in Gr nostru drag,tin sa te anunt ca unii motociclisti de acolo care erau prea ocupati sa agate gagicute decat sa se deranjeze sa ridice o mana sau un picior in semn de salut...

dupa cum stii,sambata daca tot eram in oras am zis sa-i cunosc si eu pe pe fratii nostrii motociclistii ; se pare ca bunul simt si dorinta aceasta a fost doar de partea mea...dc? hai sa va povestesc :D

eram la o plimbarica sambata seara; venind dinspre alei la ora 20-21 am vazut un grup de motociclisti opriti cu mobrele pe trotuarul de langa cladirea telefoanelor (era odata,nu mai stiu acum);

am zis,hai sa ne cunoastem,mai ales ca-l recunoscusem si pe AndreiXp printre ei; Zis si facut; ajung acolo si Andrei ne prezinta celorlalti prin replica "bai si ei sunt motociclisti";

 

ce s-a intamplat? baietii se pregateau de plecare si nu s-au deranjat sa vina la noi,nici macar sa ne cunoastem....(cu exceptia unui singur baiat care a zis ca ma cunoaste de pe forum sau ca-i suna cunoscut numele-)

urat,ce pot sa zic...am auzit bine ce-am auzit despre unii care si-au luat motor sa impresioneze si care nu au nici o legatura cu motociclismul.

 

inainte sa dau examenul,acum ceva timp;am avut placerea sa cunosc in poligon cativa enduristi printre care si Teo,prieteni sau cunoscuti de-ai Nukai, super baieti,fara figuri,basini,etc.; persoane cu care mi-ar face placere sa iesim la o bere :) si sa vorbim despre colegi nostrii de breasla ;

baieti,lasati si voi pe forum cat-un id,ceva ,sa ne putem gasi mai usor;

 

sa ne auzim cu bine :)

 

ai si tu dreptatea ta , sunt rafael cu cbr600f3 dar din pacate vara asta m-am operat de hernie de disc si tre sa ma recuperez si de aia nu ne-am vazut la fata dar la anul am de gand sa ma revansez cu iesitul la plimbari

id:ionutrafael

bafta la toata lumea ( daca nu ma operam vara asta vi se alatura si sotia mea ca motociclista cu permis.......)

Editat de freshutzu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

,tin sa te anunt ca unii motociclisti de acolo care erau prea ocupati sa agate gagicute decat sa se deranjeze sa ridice o mana sau un picior in semn de salut...

 

astia sunt astia din giurgiu...nu prea se saluta nici intre ei daca se cunosc :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
astia sunt astia din giurgiu...nu prea se saluta nici intre ei daca se cunosc :)

 

 

Buna, sunt Elena :P Am facut liceul in "Cartojan"...... si nu suport sa salut si sa nu fiu salutata ( in trafic) Vorbesc ca si pasajer :crack: Salutul este un act de respect pentru cei cu aceiasi pasiune :laugh:

Editat de Black_horse
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Am revenit.......

Honda 600rr neagra full,acum

Echipament - full...

Carnet - de maine ;) [a durat cva]

 

 

 

Nu prea ati mai iesit prin gr....cel putin abia v-am vazut ...

 

 

 

sal, ai cumva ...GR...ZEU? am vazut azi pe cineva la plimbare cu un motor negru full si toba sub sea

aaaaaa....acum am vazut in profilul tau nr moto ..hihi ,frumos motorul...ce an e? de unde l ai luat?

Editat de bu2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
bai Andrei, ultima data cand am fost cu mobra in Gr nostru drag,tin sa te anunt ca unii motociclisti de acolo care erau prea ocupati sa agate gagicute decat sa se deranjeze sa ridice o mana sau un picior in semn de salut...

dupa cum stii,sambata daca tot eram in oras am zis sa-i cunosc si eu pe pe fratii nostrii motociclistii ; se pare ca bunul simt si dorinta aceasta a fost doar de partea mea...dc? hai sa va povestesc :D

eram la o plimbarica sambata seara; venind dinspre alei la ora 20-21 am vazut un grup de motociclisti opriti cu mobrele pe trotuarul de langa cladirea telefoanelor (era odata,nu mai stiu acum);

am zis,hai sa ne cunoastem,mai ales ca-l recunoscusem si pe AndreiXp printre ei; Zis si facut; ajung acolo si Andrei ne prezinta celorlalti prin replica "bai si ei sunt motociclisti";

 

ce s-a intamplat? baietii se pregateau de plecare si nu s-au deranjat sa vina la noi,nici macar sa ne cunoastem....(cu exceptia unui singur baiat care a zis ca ma cunoaste de pe forum sau ca-i suna cunoscut numele-)

urat,ce pot sa zic...am auzit bine ce-am auzit despre unii care si-au luat motor sa impresioneze si care nu au nici o legatura cu motociclismul.

 

inainte sa dau examenul,acum ceva timp;am avut placerea sa cunosc in poligon cativa enduristi printre care si Teo,prieteni sau cunoscuti de-ai Nukai, super baieti,fara figuri,basini,etc.; persoane cu care mi-ar face placere sa iesim la o bere :) si sa vorbim despre colegi nostrii de breasla ;

baieti,lasati si voi pe forum cat-un id,ceva ,sa ne putem gasi mai usor;

 

sa ne auzim cu bine :D

 

 

Intamplarea a facut sa-l cunosc si eu pe Teo, ieri pe poligon. Chiar este un tip de treaba. ( Cu ocazia asta ii mai multumesc odata pentru ca m-a lasat sa ma incalzesc la el in masina, eram vanata de frig)

 

Cat despre ceilalti "motociclisti" de care zici ca nu s-au obosit sa te salute, ..... :P

Editat de Black_horse
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intamplarea a facut sa-l cunosc si eu pe Teo, ieri pe poligon. Chiar este un tip de treaba. ( Cu ocazia asta ii mai multumesc odata pentru ca m-a lasat sa ma incalzesc la el in masina, eram vanata de frig)

 

Cat despre ceilalti "motociclisti" de care zici ca nu s-au obosit sa te salute, ..... :D

 

 

Pai numai knd zici Teo te gandesti la un tip de treaba si gata sa te ajute (daca poate) :) nu `i asa Teo ? Scz pt offtopic

Te-am vaz luni cu VFR`u in drum spre Buc pe ploaia aia...sau nu erai tu ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a stricat atat de mult drumul dinspre Buc spre Gr,pana la Adunatii Copaceni, incat prefer sa vin pe Oltenita,desi fac cu 40 km mai mult,dar nu se compara;

Este foarte bun,liber si frumos; Il recomand cu incredere :kiss: ;

Editat de dya
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a stricat atat de mult drumul dinspre Buc spre Gr,pana la Adunatii Copaceni, incat prefer sa vin pe Oltenita,desi fac cu 40 km mai mult,dar nu se compara;

Este foarte bun,liber si frumos; Il recomand cu incredere :kiss: ;

 

depinde si cu ce motor mergi,....daca vii cu o sportiva pe oltenitei....de la ghimbati pana la giurgiu iti termini coloana si dintii....rosturile dintre dalele de beton...daca vii cu un touring nu e problema....

 

oricum pe giurgiu-bucuresti ai 35 de km perfecti si inca 30km de gauri...asta e...poate o sa repare astia si drumul...de la adunatii copaceni pana la intrare in bucuresti e ca dupa bombardament

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

depinde si cu ce motor mergi,....daca vii cu o sportiva pe oltenitei....de la ghimbati pana la giurgiu iti termini coloana si dintii....rosturile dintre dalele de beton...daca vii cu un touring nu e problema....

 

oricum pe giurgiu-bucuresti ai 35 de km perfecti si inca 30km de gauri...asta e...poate o sa repare astia si drumul...de la adunatii copaceni pana la intrare in bucuresti e ca dupa bombardament

am fost trei motociclisti cu trei sportive si chiar ni s-a parut ok,comparand cu cealalta varianta;

desigur,acum ramane la latitudinea fiecaruia sa aleaga ce si cum;cat despre reparat portiunea aia de drum nu stiu daca va fi prea curand...iti e mila sa mergi cu masina prin gropile alea, dar cu motorul...a mea mai are si suspensiile lasate la max;

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Martea trecuta cand am fost sa dau traseul am fost cu motorul prietenului, si chiar am vazut cat este de distrus drumul spre Adunatii Copaceni, mai ales la pod, unde era numai nomol si gropi, ca sa nu mai zic de faptul ca din cauza ploii cand treceam pe langa cate un camion trebuia neaaparat sa ne stergem (zgariem)viziera ca sa putem vedea. Bine, nici drumul de la iesire din Bucuresti nu e minunat dar cel putin e fara noroi. :kiss: ma gandeam ca primul meu drum "lung" sa fie pana acasa la mine, undeva pe langa Giurgiu, dar cu drumul ala accidentat cred ca o sa imi rup gatul :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Martea trecuta cand am fost sa dau traseul am fost cu motorul prietenului, si chiar am vazut cat este de distrus drumul spre Adunatii Copaceni, mai ales la pod, unde era numai nomol si gropi, ca sa nu mai zic de faptul ca din cauza ploii cand treceam pe langa cate un camion trebuia neaaparat sa ne stergem (zgariem)viziera ca sa putem vedea. Bine, nici drumul de la iesire din Bucuresti nu e minunat dar cel putin e fara noroi. :kiss: ma gandeam ca primul meu drum "lung" sa fie pana acasa la mine, undeva pe langa Giurgiu, dar cu drumul ala accidentat cred ca o sa imi rup gatul :rolleyes:

 

 

 

Am auzit k nu se va face prea curand mult asteptatul drum care ocoleste Adunatii Copaceni.Au un termen de 44luni sa termine...asa ca mai avem de asteptat :moto: Totusi....sa speram ca nu este adevarat ce am auzit .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...