Sari la conținut

MZ


alexandru1771
 Share

Postări Recomandate

Salutare ! Acum cativa ani, am pus aici un post in care spuneam ca am un mz rt 125-3 din 1962, pe care incerc sa-l readuc la viata. Desi de-a lungul timpului,probabil datorita faptului ca nu am postat poze, cei mai multi de aici si de pe alte site-uri,vor fi gandit ca sunt inca unul care a incercat sa faca ceva, dar a renuntat,timpul a trecut,si astazi pot sa va spun ca este gata,adica este inmatriculat,pe numele meu.Rezultatul va voi lasa sa-l apreciati singuri.Asa ca, numarul "comunistelor" de soselele patriei a crescut cu inca una. Saptamana viitoare voi reveni cu poze.

Cu respect,adimz

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Domnilor, o intrebare pentru detinatorii de ES. Sa deschid compartimentul de sub sa, cheia o invart la stanga (contra sensului aratatoarelor de ceasornic) sau la dreapta? Mersi de ajutor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor, o intrebare pentru detinatorii de ES. Sa deschid compartimentul de sub sa, cheia o invart la stanga (contra sensului aratatoarelor de ceasornic) sau la dreapta? Mersi de ajutor.

Spre dreapta , conform acelor ceasului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! Acum cativa ani, am pus aici un post in care spuneam ca am un mz rt 125-3 din 1962, pe care incerc sa-l readuc la viata. Desi de-a lungul timpului,probabil datorita faptului ca nu am postat poze, cei mai multi de aici si de pe alte site-uri,vor fi gandit ca sunt inca unul care a incercat sa faca ceva, dar a renuntat,timpul a trecut,si astazi pot sa va spun ca este gata,adica este inmatriculat,pe numele meu.Rezultatul va voi lasa sa-l apreciati singuri.Asa ca, numarul "comunistelor" de soselele patriei a crescut cu inca una. Saptamana viitoare voi reveni cu poze.

Cu respect,adimz

cu toate ca il stiu tot sunt curios

cred ca iti fac o vizita

numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu deja l-am felicitat

dar nu e prea mult daca o mai fac inca o data

felicitari. a iesit super, si functioneaza super

numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, de ceva timp ma gandesc tot mai serios sa imi iau un MZ es250. Sincer nu stiu mai nimic despre MZ dar asta nu este un impediment.

M-am tot uitat le ce este la vanzare la noi dar cam toate sunt pt decor sau trebuie reconditionate insa eu nu am nici timpul si nici priceperea necesara.

A fost ceva "la gata" anul trecut, dar atunci nu ma interesa, acum am vorbit cu cel care o reconditionase care mi-a spus ca are alta in lucru dar momentan nu a mai dat niciun semn.

In concluzie daca stiti vreunul care sa arate bine si sa fie functional si cu actele ok anuntati-ma si pe mine (aici sau pe PM).

Si inca ceva bugetul disponibil este in jurul sumei de 1000 de ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu un maxim de "1000 de ....." poti cumpara unul in stare de functionare si cu numere noi dar cam atat.

E ok si asa desi cel scos la vanzare anul trecut arata f bine si costa 600e

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1000 ??? Cauta unul de 300 ca o sa gasesti si o sa fie ca ala de1000, inscrie-l si da-te 3 ani cu el. vopseaua la urma. Doar asa o sa valoreze 1000.

daca nu te dai, ia una cu 300 si vopseste-o.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1000 ??? Cauta unul de 300 ca o sa gasesti si o sa fie ca ala de1000, inscrie-l si da-te 3 ani cu el. vopseaua la urma. Doar asa o sa valoreze 1000.

daca nu te dai, ia una cu 300 si vopseste-o.

Asa cum am zis as prefera una gata aranjata dar daca in urmatoarea perioada (o luna - doua) nu apare nimic la vanzare cred ca ma orientez catre una care merge dar trebuie aranjata estetic.

Ar fi una pe bikeshop dar la tel. nu rapsunde nimeni iar adresa de mail nu este corecta.

Intentionez sa o folosesc la iesiri scurte la sfarsit de saptamana si poate la vreo intalnire specifica.

Pt. mers la serviciu sau alte urgente am deja 2 japo, asa ca nu ma plang ca nu am cu ce sa ma dau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...