Sari la conținut

In sfarsit am luat ceva destul de rar


Carturaru'
 Share

Postări Recomandate

Acu' 2 zile am pus mana pe al doilea Yamaha GTS 1000 ABS din tara... din cate am inteles mai este unul la Brasov, dar n-am informatii concrete si/sau verificabile... e intr-adevar something else... suspensia aia pe fatza ciudata e durere... ABS-ul functioneaza intr-un mare fel... iar demarajul... auuuuuuuuuuuuuuuu.... sper sa ne vedem cat mai curand la Arc, ca-n vremurile bune, inainte de kktul de accident din vara trecuita... High bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut-o in poze pe pagina ta

s-o stapinesti sanatos

ad-o la arc sa ne benoclam si noi la suspensia aia :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e ciudata suspensia, dar pe cat e de ciudata, pe atat e de eficace la denivelari. Partea misto e ca este reglabila, ca si monocross-ul de pe spate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai modelul asta accidentat? Ma intereseaza mai mult carene inferioare si chestii de genul asta... lasa si tu un nr. de tel sa stam de vorba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

@Supapa: lasa-l bre, ca e si el mic si prost.. pacat ca nu mai e "chestii distractive", sa fi vazut ceva topicuri d-ale lui (rezultate din split, sau nu)... cred ca s-a "lamurit". Nu vez, ca e vechi topicul.

 

@ Carturaru: cu mare intarziere - sa-ti traiasca, si tu pe pa langa ea! :lol: E misto tramvayu'!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...