Sari la conținut

Grupul posesorilor de SuzukiGS500


Thomas
 Share

Postări Recomandate

Salutare Gs itilor imi pare rau weekend ul asta nu ma pot intalni cu voi, obligatii, chestii nunti din astea dar saptamana viitoare merg oriunde la plimbare :bounce:

PS: Maine seara ma duc la cursa aia de scutere si motoare de pe circuitul AMKART vine cineva cu mine?

:angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare Gs itilor imi pare rau weekend ul asta nu ma pot intalni cu voi, obligatii, chestii nunti din astea dar saptamana viitoare merg oriunde la plimbare :bounce:

PS: Maine seara ma duc la cursa aia de scutere si motoare de pe circuitul AMKART vine cineva cu mine?

:angry:

la ce ora te duci la Amkart..??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar nu inteleg dece "fugiti" atita de ploaie... mie chiar imi place sa ma plimb pe ploaie.si in afara de situatia in care merg prea aproape de o masina si ma improsca cu apa chiar nu vad vreo problema.asta e valabil daca NU esti vreun maniac care nu poate merge decat mai incet de 100km/h. eu mergeam lejer la 60-70 si era super ok si nu riscam nimic. :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai mult gluma... oricum... orice ai face... NU BAGA COCA-COLA IN REZERVOR OMULE! daca vrei un raspuns serios incearca sa demontezi rezervorul si dupa aia poti sa-l cureti cu ce vrei tu... oricum daca sunt doar chestii care plutesc ar trebui sa nu fie cine stie ce.

 

In alta ordine de idei... cine merge in timpu' saptamanii pe la Bikers Bar sau Ursu' sau cum vreti voi sa-i ziceti... la Vatra Luminoasa acolo... poate ne intalnim mai multi... astept propuneri :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In alta ordine de idei... cine merge in timpu' saptamanii pe la Bikers Bar sau Ursu' sau cum vreti voi sa-i ziceti... la Vatra Luminoasa acolo... poate ne intalnim mai multi... astept propuneri :drums:

 

Unde la Vatra Luminoasa? Ca eu stau acolo dar nu stiu nici un bar de genul asta. Eu as fi pe lista, dar saptamana asta sunt mai multe aniversari de serbat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde la Vatra Luminoasa? Ca eu stau acolo dar nu stiu nici un bar de genul asta. Eu as fi pe lista, dar saptamana asta sunt mai multe aniversari de serbat...

 

pai... pe langa scoala iancului... pe traseul troleului 90... nu prea iese in evidentza locul... e o curte cu gard de beton si loc de intrare in parcarea pt moto... daca mergi incet n-ai cum s-o ratezi... e strada paralela cu pache protopopescu... si baru' ala e perfect pt aniversari... il recomand cu caldura :wave: ... oricum... care vretzi sa mergeti anuntzati pe-aci poate ne intalnim la un suc/ceai/ce vreti voi... in timpul saptamanii vin seara... 19:00 + (deh... scarbici) dar in weekend oricand...

 

idee venita pe parcurs: era la un moment dat vorba sa stabilim un loc de intalnire pt oamenii cu trotinete din pantelimon/titan... asta e perfect... trece lumea p-acolo... daca gaseshte pe cineva cunoscut bine... daca nu... sta si bea ceva pana apare cineva cunoscut :clap:

 

 

l.e. : uite in filmuletzu' asta la inceput si la sfarsit... ala e locu'... poate te ajuta sa-ti faci o idee cam pe unde vine :drums: http://youtube.com/watch?v=zXUbTayQlrM

Editat de Tendon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai fost la ei ?

Sc MyMoto Tuning

Sos Cotroceni 19

0722 285 805

 

Au pe stoc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ati spalat careva rezervorul de benzina?

daca da cu ce?

ca m am uitat ieri in el cu lanterna si pluteau niste chestii ciudate in benzina....

Cum poti sa cureti rezervorul ? Simplu il demontezi , cureti filtru de benzina sau mai bine il schimbi (dak ai unul nou) , scoti toata benzina din rezervor cu tot cu mizerii, ii pui benzina cuarta il mesteci un pic cu busonul pus , arunci benzina aia si gata. Foarte simplu :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai... pe langa scoala iancului... pe traseul troleului 90... nu prea iese in evidentza locul... e o curte cu gard de beton si loc de intrare in parcarea pt moto... daca mergi incet n-ai cum s-o ratezi... e strada paralela cu pache protopopescu... si baru' ala e perfect pt aniversari... il recomand cu caldura :drums: ... oricum... care vretzi sa mergeti anuntzati pe-aci poate ne intalnim la un suc/ceai/ce vreti voi... in timpul saptamanii vin seara... 19:00 + (deh... scarbici) dar in weekend oricand...

 

A, gata, m-am prins. Strada se cheama Matei Voievod parca, am remarcat ca sunt niste moto pe acolo dar nu stiam ca-i bar de motociclisti. Apropo, cine zicea ca vine cu masina, nu prea e nici loc de parcare, e o strada ingusta, nu-ti incape masina complet pe trotuar si pe strada nu-i recomandat sa o lasi pt ca trec troleibuze.

 

Da, si eu in timpul sapt tot dupa 19:00, pana ma echipez & stuff se face chiar 19:30. O sa incerc sapt asta sa fac o vizita acolo, poate gasesc pe careva :wave:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cunosc locul.. am fost de cateva ori cu masina.. are loc ori chiar peste drum.. un o parchez ori pe prima straduta;) asa am facut pana acum. in seara asta mergeti acolo?:wave: :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tzup tzup ! hai mai multi poate o punem si de o plimbarica :wave:

 

Eu inca sunt la scarbici. Pe la 20:00 de abia ajung acasa :drums:. Da' poate dau o fuga pana acolo si va mai prind.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...