Sari la conținut

VARSATI AICI, CARE MAI STITI DE ALTE RAID-URI


Postări Recomandate

da' poate ne organizam noi si bagam ceva raiduri de weekend ... asa ca sa ne mai dezmortim oasele.

da ioane, exact inainte sa scrii tu mailu' asta ma gandeam ca tocmai spunea "vicele" sa mergem la giurgiu saptamanile astea... si eu nu am motor... :cheers: :friends: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
libelala, tu esti frate ????????

ca nu te-am  mai vazut pe aici !!!

hai ca acu daca ti-ai luat motor de strada, poate vii si tu la padure ! :lol:

Vezi mai Liviule este invidiosi astia frate ca ti-ai luat freeeee.

Nu era nici o miscare sambata iar duminica am avut o tresarire dar jucau unii fotbal pe stadion , nu a fost nimic legat de moto (dirttrack). Pacat poate peste doua saptamani ceva nu stiu cine stie sa posteze.

Si asitia care ati mai iesit puneti poze sa ne poua`n gura la astia care nu am putut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Facem unu' adevarat dupe Pashti? Poate sa mai aranjeaza vremea shi facem un traseu monatn adevarat, fo' doo - trei zile: M-tzii Grohotish, Ciucash, cu plecare din Bucureshti, pah cimp shi intoarcere pah drumuri laturalnice. Pina atunci studiez hartzile shi pregatesc traseele, ca la Dakar.

De Pashti yo tre' sa petrec cu famila ca, deh, tre' sa-mi dea voie, dupe aia, la munte.

Da' poate le luam shi pah iele shi le plantam la cabana cat ne noroim noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...