Sari la conținut

Bucuresti - Puchenii Mari


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 51
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Felicitari pentru toti...motociclisti adevarati!Daca as avea prin preajma o trupa ca voi,nu as descaleca de pe motor nici in statia PECO...fie vara,fie iarna!Dar vechii mei camarazi cu care bintuiam pe coclauri pe orice anotimp si-au luat masini tari...acum se respecta si nu mai "coboara" la nivelul astora aflati pe doua roti!Adevarul este ca nici io nu cobor la nivelul lor!

SARBATORI MOTOCICLISTE va doresc!

 

:rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari...uite asa se vede ca un motociclist adevarat nu tine cont de frig...e uscat pe jos...merge de un ride :blbl: ...La Ploiesti cam greu de ajuns...deabia vedeai la 3 metri in fata de ceata pe centura :rolleyes:

 

<small>--- Mesaj completat în 22 Dec 2007 19:05 -------------</small><br/>Felicitari...uite asa se vede ca un motociclist adevarat nu tine cont de frig...e uscat pe jos...merge de un ride :( ...La Ploiesti cam greu de ajuns...deabia vedeai la 3 metri in fata de ceata pe centura :crack:

 

sincer , uite asa se vede un incepator care nu a mers iarna pe frig :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu totii am fost incepatori la inceput ok?!

si sincer incepatoare sau nu, tot as mai merge :rock:

 

Nu este chestie de incepator sau nu. Aici e vorba doar de nerabdare si de un gram de inconstienta. Sincer toti am trecut prin asta si aici nu arunca nimeni cu pietre.

 

Oricum ... reomatism placut :rolleyes: , multi dintre noi deja cunosc asta asa ca welcome to the club.

 

PS la cat de slaba esti cred ca daca faci si reomatism la primul vant de desiri :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu este chestie de incepator sau nu. Aici e vorba doar de nerabdare si de un gram de inconstienta. Sincer toti am trecut prin asta si aici nu arunca nimeni cu pietre.

 

Oricum ... reomatism placut :crack: , multi dintre noi deja cunosc asta asa ca welcome to the club.

 

PS la cat de slaba esti cred ca daca faci si reomatism la primul vant de desiri :rock:

 

 

 

AUCI.... :blbl: :rolleyes: :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care vine la straaand ??? :rolleyes: :crack: :rock:

euuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu....ma iei ..ma iei si pe mine ... :(

 

--- Mesaj completat în 24 Dec 2007 12:12 -------------

Sunt de acord cu tine, dar sunt lucruri care merita incercate cu orice pret, pentru ca nu stii daca mai ai ocazia sa faci acel lucru vreodata.

e fata aici te contrazic...de ce sa iti distrugi sanatatea inainte de termen?"pentru ca nu stii daca mai ai ocazia sa faci acel lucru vreodata"...mda...cam nasol ..naspa ...aiurea...dao naibi asta poti sa faci si la vara...in fine bafta multa in continuare....si asfalt cat mai uscat.... :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apoi cu ce deranjeaza ce fac eu cu sanatatea mea pe altii? :blbl:

discutia asta am mai avut-o asa ca... :rock:

 

Aaaa ... stai linistita ca nu plange nimeni dupa sanatatea ta ... din potriva faci ce vrei ..

Ma bucur ca nu ai avut incidente pe drum, adica sa cazi si sa iti rupi chiflele (a se citii bucix) :crack:

 

Ps. Parca era vb de ceva plimbare spre Dunare sau ceva de genul asta ... eu unu ma asteptam sa vad țurțuri dar din pacare am fost dezamagit :rolleyes: . Chiar eram curios cum arata un manuchi de țurțuri pe un țurțure.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata bah terminati-va. Fiecare cu treaba lui :rolleyes:

 

 

Hai Craciun Fericit, apucati-va de brad si lasati netu :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata bah terminati-va. Fiecare cu treaba lui :rolleyes:

Hai Craciun Fericit, apucati-va de brad si lasati netu :rock:

 

 

eu nu am brad

am pus clopotei si globuri pe ghidon

si beculete la 12 v pe cadru

mai greu sa bag cadoul sub"brad" ca are garda mica la sol

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu am brad

am pus clopotei si globuri pe ghidon

si beculete la 12 v pe cadru

mai greu sa bag cadoul sub"brad" ca are garda mica la sol

:rolleyes:

 

:crack:

 

Nici eu nu am ... dar cred ca o sa folosesc un cuier de la firma iar pe post de varf de brad am sa atasez o umbrela :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rolleyes:

 

Nici eu nu am ... dar cred ca o sa folosesc un cuier de la firma iar pe post de varf de brad am sa atasez o umbrela :rock:

 

 

cu umbrela aia nu te vad bine in caz de furtuna :blbl:

daca fulgera?

fa si tu repede o impamantare :crack:

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io am zis ca ianachim e beat ieri, cand se lua de noi pe alt topic. Da' cred ca e starea lui naurala :rolleyes:

 

 

hi hi hi

chiar nu am baut ca am fost pe la job

 

dar ma amuza si pe mine fazele cu bateria si becu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...