Sari la conținut

Care Vrea Sa Dea Un Motor De Mila Aci ..e Locu


WilD_Rider
 Share

Postări Recomandate

si s-a facut omu cu motor...

 

bah...care aveti un gixxer >99 si nu aveti ce sa faceti cu el (i.e. va incurca, va zguduie prea tare) da-ti-l aici ca va scap io de el.

 

btw...pe bune acum. daca aveti un minsk dupa 90 da-ti-l la tata. sa prind exp pe el. de preferinta cu casca cu tot si ceva benzina in rezervor :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
:P  salut  tuturor pasionatilor de motoare

  Pentru cei care s-au saturat ..de motor .sau nu au loc pentru ele in garaj  :D poate sa mi-l dea mie in mostenire...asta in caz de vor sa il arunce ... Pentru cei "tentati" aci e locul

de unde esti?...eu nu vreau sa arunc .....dau de pomana (la modul serios...nu vreau sa jignesc pe nimeni cand spun pomana)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu mai , eu vreau, ca si Wild Rider...

 

va rog frumos. sa va fie pomenita fapta si numele in istorie... multumesc anticipat.

 

sunt in Bucuresti, dar ma transport unde e motoru' ....

 

ares666@xnet.ro sau ares666@jurnalul.ro

 

0745 102 805

 

0722 713 293 (dati beep si sun eu) ( am nume predestinat pentru o comunista )

 

...de pomana sau dau ori bani ori calculatorul, configuratie bunicica... mp3-uri CD-uri cu diverse softuri... ceva filme and stuff si mai zic si cateva bancuri...sau cant Super Bad de James Brown ... :P

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din Infern, de unde de altundeva! Te invit la o cafe pe Olimp sa mai stam de vorba. :P Glumeam la faza cu motoarele, nu mi-a promis nimeni nimic. Nu am primit asa pe d'a moaka nimic. Oricum, daca vrea vreunul sa dea un nipru ii dau un simson la schimb :D.

 

Aress, invitatia e valabila pe Yahoo messenger seara dupa 10.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU ARE NIMENI UN MOTOR (ORICAT DE JAF) CU CARE NU MAI ARE CE FACE? IL PREIAU EU BUCUROS, CA POATE NU VA PLACE SA AVETI ULEI PE MAINI, POATE AVETI NEVOIE DE NISTE BANI, DE UN CALCULATOR CEVA.... SUNT DESCHIS LA DISCUTII...

 

VA MULTUMESC ANTICIPAT

 

VICTOR

 

ares666@xnet.ro

0745 102 805 (dati beep si sun eu).

 

P.S. sunt din Bucuresti, dar pentru un motoras merg oriunde in tara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai dar ce v-ati pus pe treaba cand vedeti ca merge pomana :P .Si io as vrea sa stiu dace exista motoare distruse pe undeva pt piese.In special la Jawa.Nu doar pt mine ci pt cine are nevoie si intra pe pro-bike. :D

citeste cu atentie, nu zic chiar de pomana, ci pe schimb cu diferenta in bani... calculator.... vedem noi...

 

 

important este ca cineva sa aiba un motor de care nu se mai foloseste, si sa faca un roman fericit...pe mine....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie personal, mi se pare o idee buna topicul asta. Poate ar trebui chiar facut unul special de donatii. Sigur, probabil sunt foarte putini in situatia de avea un motor si de a nu face nimic cu el, iar dintre ei probabil ca cei mai multi or sa prefere sa scoata un ban pe el. Dar in cazul pieselor disparate, mai ales al celor pentru comuniste, cred ca ar merge.

 

Bafta si drum uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez yo un simson sport...300$USOR negociabil.Nu l-am pus la vanzari ca nu am poze cu el(inca)Motorul e intr-o stare exceptionala.Nu este al meu,este a unui prieten.

 

 

 

 

 

 

 

Ares,mersi pt. film...l-ai tot pus. :P

Sunteti interesati,sunati-ma la 0744.99.14.99.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hiiih :D ce sa fac bai...tre' sa traiesc shi eu.

 

 

 

 

 

 

 

Ares...mersi pt. film.L-am primit ieri,DE LA UNU DIN CONSTANTA! :P

numa de nebun, ti-l trimit si eu, din partea lui Mielu'.

 

Iti repet, am avut o groaza de partiale, muncesc 9 ore pe zi, iar singurul oficiciu postal care stiu sigur ca trimite colete este 2 sectoare mai incolo....

 

am incercat la 2 oficii postale (unul unde stau eu, altul pe la Piata Romana, unde a mers prietena mea) si nu se pot trimite decat scrisori recomandate si normale, nu colete...

 

Imi pare nespus de rau, si daca te voi intalni vreodata, dau berea.... ca sa nu mai fii suparat pe mine...

 

Ma bucur ca l-ai primit pana la urma, sa-mi zici pe PM daca ti-o placut, ce impresii ti-ai facut in legatura cu filmul.... (nu cu mine, ca banuiesc...)

 

 

Inca o data, imi pare, rau, dar plicul tot va ajunge la tine...

 

ARES

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E prea tare filmu'.....Nu sunt suparat pe tine.Bafta multa in achizitia unui motor.

Iti propun ceva...Vinde compul cu 300$ si suna-ma sa-ti dau nr. propietarului de Simson din Galati.Pot sa-ti zic doar o singura treaba...Motorul e nou noutz...1000KM,abia iesit din rodaj!Merita totzi banii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...