Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Fuarte tare frate :D Data aviatoare vin si yo...Poate reusesc sa-mi inmatric si eu "bestia" pana la urma :crack:

 

LE: SMAEB a fost destul de urat...o tona de cocalari cu telefoane calare pe fustele de la salon...Nici macar n-am gasit standu' kawasaki :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Splendid! Ati fost de mare angajament, ar fi fain sa repetam cu proxima ocazie, chit ca nu suntem toti "militari" :P Am zis, sambata viitoare il fac pe dracu-n paishpe si gasesc o duba pentru capra (sau ii pun numere rosii, vedem financiarul ce zice) si o aduc si pe Siboney... :blbl: Asta ca tot s-au testat motoare din diverse game, un supermoto nu ati apucat sa testati in contextul cu pricina :D (bine, in ideea ca am fiert azi doar stand pe bemveul lui JJ, ca mai mult n-am tupeu decat pe mandra mea :crack: )

 

Toate bune! :D

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Splendid! Ati fost de mare angajament, ar fi fain sa repetam cu proxima ocazie, chit ca nu suntem toti "militari" :lol: Am zis, sambata viitoare il fac pe dracu-n paishpe si gasesc o duba pentru capra (sau ii pun numere rosii, vedem financiarul ce zice) si o aduc si pe Siboney... :D Asta ca tot s-au testat motoare din diverse game, un supermoto nu ati apucat sa testati in contextul cu pricina :D (bine, in ideea ca am fiert azi doar stand pe bemveul lui JJ, ca mai mult n-am tupeu decat pe mandra mea :crack: )

 

Toate bune! :haha:

Offizieru' meu s-a bucurat de cea mai multa atentie.. :(

 

..da' cred ca jucaria ta o sa-l puna in umbra cu proxima ocazie.. :P :lol:

 

Militaroshilor.. eshtetzi okay, bre!! :lol:

 

PS: Ralucone, te faci si tu Mercenara?? :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am baut numai 1 cutie, de fapt, inca mai trag de ea, de o cola si de o cafea :blbl: daca n-am murit pana acum, nu ma las :D

 

Imi pare extrem de rau pt doua lucruri: 1. surpriza cu drumul si 2. Ca ati stat cu 100 km/h in coada mea. Nu m-am simtit in stare de mai mult si, in caz de alte deplasari, plec inaintea voastra sau dupa voi :crack: Culmea e ca, pe bucata de autostrada pe care am parcurs-o singura, am oscilat intre 110-130. Dubios... Recunosc deschis faptul ca, in urma intalnirilor de gradul 3 cu diversi soferi, prefer sa merg paranoic de preventiv... ca sa zic asa, ma tratez. Usor-usor. Sorry pt handicap...

 

ehhh eu cu babanu...am mers unpic mai repejor...ptr. ca mister babanu.a avut mancarimi in fund....la dus...si unpic la intors...da nah nam rezistat tentatiei... :P

 

frumos, frumos... data viitoare sper sa fiu in toane mai bune si cu doua masele de minte scoase (deloc nu vrea sa se lipeasca de mine :D ) daca nu, vin cu supa dupa mine!

 

Kali :haha:

 

 

moama si pe mine ma rupt maseaua...am o falca cat ceru'...da bine ca nu ma doare... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am baut numai 1 cutie, de fapt, inca mai trag de ea, de o cola si de o cafea :blbl: daca n-am murit pana acum, nu ma las :D

 

Imi pare extrem de rau pt doua lucruri: 1. surpriza cu drumul si 2. Ca ati stat cu 100 km/h in coada mea. Nu m-am simtit in stare de mai mult si, in caz de alte deplasari, plec inaintea voastra sau dupa voi :crack: Culmea e ca, pe bucata de autostrada pe care am parcurs-o singura, am oscilat intre 110-130. Dubios... Recunosc deschis faptul ca, in urma intalnirilor de gradul 3 cu diversi soferi, prefer sa merg paranoic de preventiv... ca sa zic asa, ma tratez. Usor-usor. Sorry pt handicap...

 

Mie unul, mi-a placut surpriza cu drumul. N-am mai facut de mult un offroad si pana la urma nu a fost chiar atat de rau. Am mers pe drumuri si mai rele. Oricum, pentru locul ala a meritat. A fost foarte frumos :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare extrem de rau pt doua lucruri: 1. surpriza cu drumul si 2. Ca ati stat cu 100 km/h in coada mea.

 

...

 

Recunosc deschis faptul ca, in urma intalnirilor de gradul 3 cu diversi soferi, prefer sa merg paranoic de preventiv... ca sa zic asa, ma tratez. Usor-usor. Sorry pt handicap...

 

nu-ti mai face atatea procese de constiinta cu drumul-surpriza.

ne-am descurcat, n-aveam cum sa nu ne descurcam.

a fost bine, am mai dat o pata de culoare vietii :lol:

chiar daca se vedeau frunzele de morcovi de la cativa kilometri :P

 

s-a mers si cu 100, si mai tare... :D

cat despre soferi si intalniri de gradul 3 cu ei, recunosc ca paranoia... it's the way to be, for me too :)

 

per total, a fost frumos, drumul-surpriza merita efortul si data viitoare! mai ales ca nu mai e surpriza :D

 

am vazut in pozele lui JJ ca ati ajuns pe undeva la o curte... pe unde ati golanit, voi astia care ati mers in grup la intoarcere? :lol:

 

deseara cred ca mai pun si eu ceva poze, in cateva zile prelucrez si filmuletul si il pun online sau pe FTP.

JJ, multumim pentru operativitate :crack:

 

ne vedem data viitoare!

 

--- Mesaj completat în 17 Mar 2008 11:50 -------------

[...] atat pt spiritul de echipa, dat fiind ca ati zbarnait fie pe langa gratar, fie la strangerea urmelor dupa festin. Nici nu s-a simtit ca am fost acolo.

 

nici nu trebuia sa se simta ca am fost acolo, dpdv al curateniei.

au ramas totusi ceva urme de caucioace si probabil cateva mici bucatele din semnalul lui JJ :haha:

JJ, nu fi suparat, le adunam data viitoare :lol:

 

DKW, ne-a placut cascadoria, si atat mai mult ca ai scapat cu bine :( :blbl:

pana la urma n-am mai inteles, te-ai lasat pe partea cu celalalt picior, ala inca bun?

 

 

--- Mesaj completat în 17 Mar 2008 11:58 -------------
propun la urmatoarea sedinta de gratare sa luam si niste jaloane.

le intindem pe jos si sa vedem care ce mai stie de cand a terminat scoala... :D

ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a lasat pe piciorul bun, pe ala drept l-a mangaiat de copac. O sa fie bine. :D

 

Aaaa, si curtea cu pricina a fost la bunica lui Neby (daca nu ma insel), am auzit ceva de "loc bun de gratar si ars diverse Neby style", sa vedem ce rezerva viitorul :crack:

 

See you data viitoare, chiar mi-a placut. :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a lasat pe piciorul bun, pe ala drept l-a mangaiat de copac. O sa fie bine. :D

 

Aaaa, si curtea cu pricina a fost la bunica lui Neby (daca nu ma insel), am auzit ceva de "loc bun de gratar si ars diverse Neby style", sa vedem ce rezerva viitorul :crack:

 

See you data viitoare, chiar mi-a placut. :D

 

 

:blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

JJ :P :blbl: meserie motoreta ta! :haha:

Pot spune fara modestie ca offizieru' meu a facut senzatie.. pana si Aleck avea un mare ranjet pe muaca dupa ce s-a dat umpiculescu cu el.. :lol:

 

deseara cred ca mai pun si eu ceva poze, in cateva zile prelucrez si filmuletul si il pun online sau pe FTP.

JJ, multumim pentru operativitate :crack:

Merci pentru pontul cu ftp-ul, pana acu' mi-a fost lene sa caut ce si cum, aseara m-am ambitionat, si l-am pus pe picioare.. mai ramane sa vaz cum se procedeaza pentru a putea permite si scrierea de catre useri (adica upload-ul).. da'i dau eu de cap.. :lol:

 

PS: :D Buburuzei si Amritei, sunteti amandoua niste rucsacele foarte confortabile.. Stiu ca in unele zone am fost mai brutal, am lovit mai tare, da' face parte din feeling.. :lol: :D

Editat de Just_John
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Brutalule, vezi ca iar campez pe offizier-ul tau, e mai comod decat pamantul reavan. JJ, sa-mi dai si mie user si parola la ftp, vreau sa vad si eu poze compromitatoare cu mine si cu offizierul :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Brutalule, vezi ca iar campez pe offizier-ul tau, e mai comod decat pamantul reavan. JJ, sa-mi dai si mie user si parola la ftp, vreau sa vad si eu poze compromitatoare cu mine si cu offizierul :crack:

As i said.. offizieru' meu s-a bucurat de toata atentia.. :P Ralucone, cel putin, nu mai putea fi desprinsa de pe el.. :blbl: :D

 

Raluca, celor pe care-i am in lista le-am trimis mesaj - you included.. O sa-ti trimit acum un plmeu' ( :haha: ) cu detaliile, in caz ca nu poci sa intri pe messengereanu.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie nu mi s-a parut deloc brutal. Chiar mi-a placut. :blbl:

Tie, Amrita? :D

 

 

 

Privim din unghiuri diferite!!! :P :D

 

Vorba lui Jonlup, se vedeau frunzele de la morcovi pe pietrisul ala! mai ales ca JJ facea ce facea si dadea din cap nemultumit de situatie!

Trebuie insa sa-i recunoastem calitatile :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sambata o dam in frigarui?.. :crack: porc, pui... spuneti ce ati vrea sa ciugulim. In ceea ce ma priveste, am dus dorul unei salate cu toata carnea aia...

 

 

sa va ganditi cand va pica mai bine programul de iesit, sambata sau duminica. Io sunt cu pata pusa pe iesit si n-am de gand sa o tin nicio zi pe tusa. :blbl:

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Privim din unghiuri diferite!!! :lol: :haha:

:D Adica?? Tu ai stat cu spatele, sau cum?? :D

 

LE: Abia acu' mi-am dat seama cat de crunt a sunat asta.. :blbl:

Da' stiu ca mi se iarta, pen'ca ma iubiti.. :) :lol:

 

sambata o dam in frigarui?.. :crack: porc, pui... spuneti ce ati vrea sa ciugulim. In ceea ce ma priveste, am dus dorul unei salate cu toata carnea aia...

sa va ganditi cand va pica mai bine programul de iesit, sambata sau duminica. Io sunt cu pata pusa pe iesit si n-am de gand sa o tin nicio zi pe tusa. :lol:

De dragul drumului si de a va vedea moacele, i'm in.. :(

 

Da, da, da!!! Asta ca tot ma certa cineva ca nu-mi mai fac timp sa mai stau o zi intreaga in pijamale si degeaba! :D

Imi mujc dejtele..

Da' ceva tot spun: petrecerea in pijamale a fost deja.. eventual poti sa "evoluezi".. :P

Editat de Just_John
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmm am o ideee foartee tampita...haideti la frigarui sambata sau duminica imbracati in pijamale :blbl: :D :crack:

Editat de NeBuN@Ke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau eu camasa de forta, da' cu gaurele la brate, sa pot totusi sa manc, n-as vrea sa vad vreun JJ ca-mi fatzaie furculita cu mic cu mustar cu tot pe sub nas, spunand: "Ute avioooonuuuu, ita avion fatze vrum vrum vrum!" :blbl:

 

I am pretty much in. Si fetelor, daca pe offizier vi s-a parut brutal, ganditi-va ca eu sunt cea mai fericita femeie din lume cu motanitza mea... :D :haha:

 

:P

 

PS: JJ, cineva acolo sus face misto de mine si nu lasa toate mesajele la mine, nici via sms. Adica nici macar mesajul in care ma anuntau cei de la Pro ca-mi dau banii de pe contract, dupa dooooooo luni de da-da-da-dansuri virtuale... :D So PM zic ca-i cel mai bine sau vorbim pe mess pe seara. :crack:

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau eu camasa de forta, da' cu gaurele la brate, sa pot totusi sa manc, n-as vrea sa vad vreun JJ ca-mi fatzaie furculita cu mic cu mustar cu tot pe sub nas, spunand: "Ute avioooonuuuu, ita avion fatze vrum vrum vrum!" :blbl:

 

I am pretty much in. Si fetelor, daca pe offizier vi s-a parut brutal, ganditi-va ca eu sunt cea mai fericita femeie din lume cu motanitza mea... :D :lol:

 

:lol:

 

PS: JJ, cineva acolo sus face misto de mine si nu lasa toate mesajele la mine, nici via sms. Adica nici macar mesajul in care ma anuntau cei de la Pro ca-mi dau banii de pe contract, dupa dooooooo luni de da-da-da-dansuri virtuale... :D So PM zic ca-i cel mai bine sau vorbim pe mess pe seara. :crack:

Asta cu avionu' e veche.. gaseam eo ceva mai acatarii, ca doar esti fata dejteapta!! Iti povesteam despre endoscopii, spre exemplu.. :P

 

Ai PM.. :lol: :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...