Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

in alta dezordine de idei...

ce face Borris?

cine a fost pe la el?

cand mergem pe la el / peste el?

sau cand il scoatem la o plimbare cu... bicicleta? :ok:

Uite aici ce face Borris.. Poate reusim sa-l scoatem maine pan' la aia albastra?? Sau macar sambata la un suc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Io zic sambata sa dam o vizita la Borris, daca nu o fi prea obosit. Facem un peste la cuptor cu mamaligutza si punem tzara la cale. Pestele asteapta deja :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io zic sambata sa dam o vizita la Borris, daca nu o fi prea obosit. Facem un peste la cuptor cu mamaligutza si punem tzara la cale. Pestele asteapta deja :ok:

 

 

AGREE !!!

 

Bai fratilor, dc nu ziceti si voi nimic ?

 

sa-mi stea inima in loc, nu altceva.

 

@Borris, insanatosire grabnica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io zic sambata sa dam o vizita la Borris, daca nu o fi prea obosit. Facem un peste la cuptor cu mamaligutza si punem tzara la cale. Pestele asteapta deja :ok:

 

Ahaaa!! V-am prins! Ce planuri diabolice puneti voi la cale :D

 

Fara peste ca o sa mor de pofta! Momentan nu pot sa mestec, dar pot sa inghit :huh: Deci mamaliguta, supa si tot felul de chestii moi :D

 

In seara asta as vrea sa merg pana in Pow sa mai discut cu niste oameni asa ca ne putem vedea acolo. Daca nu puteti veni, ramane sambata la terasa albastra. Oricum, vreau sa va vad :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahaaa!! V-am prins! Ce planuri diabolice puneti voi la cale :crack:

 

Fara peste ca o sa mor de pofta! Momentan nu pot sa mestec, dar pot sa inghit :ok: Deci mamaliguta, supa si tot felul de chestii moi :D

 

In seara asta as vrea sa merg pana in Pow sa mai discut cu niste oameni asa ca ne putem vedea acolo. Daca nu puteti veni, ramane sambata la terasa albastra. Oricum, vreau sa va vad :huh:

l

a terasa albastra nu ramasese pt in seara asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca e frumos sa ne organizam, ca niste oameni mari ce suntem... si sa ramana clar o zi si o ora pt intalnire!

Daca unii dintre noi vor hotara sa mearga in alta parte in acel timp, este alegerea fiecaruia!

(pt ca nu posed inca, nici moto nici A, va las pe voi sa va hotarati!)

 

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca e frumos sa ne organizam, ca niste oameni mari ce suntem... si sa ramana clar o zi si o ora pt intalnire!

Daca unii dintre noi vor hotara sa mearga in alta parte in acel timp, este alegerea fiecaruia!

(pt ca nu posed inca, nici moto nici A, va las pe voi sa va hotarati!)

 

:ok:

 

mie mi se pare ok vineri seara. si au fost mai muti care au zis ca e ok. ne vedem deseara si mai discutam dupa aia asupra zilei si orei :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu zic ca e ok vinerea pentru ca deja a inceput sezonul si in weekend mai toata lumea pleaca din Bucuresti asa ca sambata ramane sa ne vedem ori la Paw, ori la o plimbarica :huh:

Diseara vin si sper sa nu ma lasati singura. Am chef sa beau o bere :crack: :ok:

si eu sint prezent diseara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu zic ca e ok vinerea pentru ca deja a inceput sezonul si in weekend mai toata lumea pleaca din Bucuresti asa ca sambata ramane sa ne vedem ori la Paw, ori la o plimbarica :crack:

Diseara vin si sper sa nu ma lasati singura. Am chef sa beau o bere :D :ok:

Buburuza...da de ce nu vii tu mai bine duminica...la o padure? :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai uameni, aratati-mi va rog pe unde mai iegzact gasesc chestia aia albastra.. Folositi-va cu incredere de harta asta, si spuneti-mi cum recunosc handralaia, si pe ce parte e (eu venind dinspre nord - adica de sus :huh: )..

 

Nu de alta, da' nu-mi place sa orbecai.. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* buna!

 

eu am aterizat cam tarziu pe topicul asta, acuma l-am vazut. In ultima vreme nu prea mai intru pe forum...

Sunt vecina de cartier, stau pe Cupolei (Lujerului), nu stiu cine are un motor la doua scari mai incolo in blocul meu, deh! ..daca ajung mereu cand e intuneric afara, ...nu prea vad fetzele oamenilor.

Am un Intruder VS400, pot sa spun ca e exact ce mi se potriveste. Ma incearca si niste "fantezii" pe off-road, asa ca m-am hotarat sa imi cumpar anul urmator si o capra, nu prea mare, dar care sa ma urce la deal.

Lucrez 5 zile pe satamana (cam zi lumina), miercurea ma mai duc pe la Arc sa intalnesc prietenii pe care nu am timp sa-i vad in alta zi, iar in weekend-uri fac de toate. In general km :ok:

 

va salut si astept sa ne vedem cu prima ocazie. :huh:

(am un picior ranit, in maxim doua saptamani sper sa pot merge din nou calumea, dar pana atunci nu prea ma deplasez...)

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* buna!

 

eu am aterizat cam tarziu pe topicul asta, acuma l-am vazut. In ultima vreme nu prea mai intru pe forum...

Sunt vecina de cartier, stau pe Cupolei (Lujerului), nu stiu cine are un motor la doua scari mai incolo in blocul meu, deh! ..daca ajung mereu cand e intuneric afara, ...nu prea vad fetzele oamenilor.

Am un Intruder VS400, pot sa spun ca e exact ce mi se potriveste. Ma incearca si niste "fantezii" pe off-road, asa ca m-am hotarat sa imi cumpar anul urmator si o capra, nu prea mare, dar care sa ma urce la deal.

Lucrez 5 zile pe satamana (cam zi lumina), miercurea ma mai duc pe la Arc sa intalnesc prietenii pe care nu am timp sa-i vad in alta zi, iar in weekend-uri fac de toate. In general km :ok:

 

va salut si astept sa ne vedem cu prima ocazie. :huh:

(am un picior ranit, in maxim doua saptamani sper sa pot merge din nou calumea, dar pana atunci nu prea ma deplasez...)

cred ca esti vecina cu mine. eu am un cbr 600 doua scari mai incolo de intruder pe cupolei :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* buna!

va salut si astept sa ne vedem cu prima ocazie. :crack:

(am un picior ranit, in maxim doua saptamani sper sa pot merge din nou calumea, dar pana atunci nu prea ma deplasez...)

Nici aici nu scapi de mine!! :D

 

:huh: Bun venit intre Militari!! :D

 

^^ asta venind de la un bercenar.. gizas!! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...