Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Bine ai venit.

Astea cu mobra sunt minciuni,spera sa fi si tu pe langa mobra....Niste sacali....uni dintre ei cu energie nedeterminata "Boris"...Ne-a alergat azi toata politehnica credeam ca vrea sa scoata sange din noi,nu stim ce i-am facut...

In unanimitate ii acordam lu Boris medalia de aur la Concursul national cu paricipare internationala "GAMBA DE OTEL".

Facem maine o iesire pana la barajul de la Mihailesti sa fumam o tigara acolo?Eu vin cu bricheta :P :D :lol: :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

acuma mai lipseste o poza cu tine sa te recunosca lumea pe strada sau cind mergi vinerea la adunarea de cartier.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit.

Astea cu mobra sunt minciuni,spera sa fi si tu pe langa mobra....Niste sacali....uni dintre ei cu energie nedeterminata "Boris"...Ne-a alergat azi toata politehnica credeam ca vrea sa scoata sange din noi,nu stim ce i-am facut...

In unanimitate ii acordam lu Boris medalia de aur la Concursul national cu paricipare internationala "GAMBA DE OTEL".

Facem maine o iesire pana la barajul de la Mihailesti sa fumam o tigara acolo?Eu vin cu bricheta :lol: :D :D :laugh: :rock:

 

In unanimitate ii acordam lu Boris medalia de aur la Concursul national cu paricipare internationala "GAMBA DE OTEL".

Bine ca nu ai spus "LABA DE AUR" :P

 

Facem maine o iesire pana la barajul de la Mihailesti sa fumam o tigara acolo?Eu vin cu bricheta :whip: :kali: :lool: :box: :-L

Ce baraj e asta? Unde e? Alergam? :D

 

 

 

 

 

 

salut.

tot eu strumfita.

hai ca pun o poza cu motorul.

 

ÂŞtrumfițo, frumos motor. Sa-l stapanesti sanatoasa :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moama, ce vehement suntem... Bai Borris, ma uimesti :D

 

Strumfitza, bine ai venit in grupul de dementi. Borris e un tip misto, o sa vezi :P Da' io il iubesc pe cosmin_sn, iar el o iubeste pe super_buburuza, care il iubeste pe Uncle Fester, care nu ma iubeste si asa mai departe :D

 

 

Frateee ce incalceala pe aici :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frateee ce incalceala pe aici :D :D

E un icosagon amoreuz.. :D

 

:lol: :lol: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

eu azi imi luai motor. si sunt din militari. e unul de incepatori de 125

avand in vedere ca sunt fata

 

 

Bine ai venit printre noi......si mare grija in trafic :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Boris merge pe curent, cred ca a fost aseara la incarcat aeara daca vrea sa alergam pana la Mihailesti,sau e cel mai bun om de pe pamant si vrea sa ma ajute sa scap de burta mai repede decat imi doresc eu.

Lasand gluma la o parte merem la baraj.....Sunt vreo 7-8 km de la bragadiru.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buei nene o zi am avut si eu treaba nu am intrat pe forum si deja vad ca aveti planuri marete.....:D burti, baraje, jogging...etc bravo mei tinereilor :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergeti, tata, au aia niste mici p-acolo, de plangi cu vorbe. Si toti cainii ies la "apel", deci e carne de mici pe bune :D Nesimtitilor, profitati ca mi s-a rupt cablul de ambreiaj. O sa ma duc in Poli singura, na... :lol:

 

Oricum, e clar ca Borris e "in love", ca mereu scrie "ÂŞtrumfițo". Daca pt ea se oboseste sa treaca pe tastatura in romana si pt noi nu.... ce sa credem si noi... :P

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kali sa ne localizezi pe harta terasa unde era sa te piarda angel cu loganisti...Nu era in zona?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand iti faci ambreiaju' mon amour?

 

 

 

 

Mah tu ce faci le iei la rand pe toate.....remember cristina, acum kali....hmmm mare gija ca s-ar putea sa dea metroul peste tine la eroilor.......nu sa mai bati cuba cu el inca o data :P =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa Prodigy ca ma bea cosmin vineri 2 bari si il da iar in fapt:)):P):D).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ÂŞtrumfițo, stiu ca la intrare in Poli, la bariera, fac niste copii poligon, dar nu stiu ce scoala de moto sa-ti spun ca este... Daca ii prind, ii intreb. Mai este o scoala in Sema Parc, la Semanatoarea, cu instructori buni si o recomand, sau in Dr Taberei - Rodell. Mai mult nu te pot ajuta :P Vino si tu cu noi la plimbarica (pasager sau la alergat - fara moto - in Poli) si vedem ce gasim.

 

 

Shinule, ca era sa uit de tine, o sa-mi fac ambreiajul cand gasesc cablu. Si cam arde... Si nu de distractie ma grabesc sa-l fac..:D

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot strumfita sunt.

o scoala de soferi prin militari la care sa dau si se carnet stiti?

mersi anticipat

 

 

la care sa dau si eu...

 

 

rodel prelungirea ghencea.....instructor pisoi....sau petre....sub podul grand poligon fugi acolo.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rodel prelungirea ghencea.....instructor pisoi....sau petre....sub podul grand poligon fugi acolo.....

 

 

recomand, si eu tot cu pisoi am facut..de treaba omu'... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

recomand, si eu tot cu pisoi am facut..de treaba omu'... :P

adevarul este ca daca intrebi in Rodell de 'Pisoi' stiu cine e dar poate ca ar trebui sa stie lumea ca e vorba de Goicea Petre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...