Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Madalusule, nu te lua dupa gura astora ca sunt rautaciosi si mistocari. M-au vazut pe mine mai mic si cu ciunga-n par si nu se mai potolesc cu mistourile. Gurule, daca nu incetezi iti bag spirala aia a ta in that one place of yours where the sun doesn't shine, ca sa zic asa :P . Vezi ca lumea incepe sa te ia in serios :) :)

 

:) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Of .......Boris........Se pare ca nu ne mai iubesti...... :) :P :) :) :) :)

 

Atentie,uni dintre noi incep sa se autoflageleze........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, azi dimineata cand plecam spre dentist, l-am vazut pe Borris la costum! E belea, frate! Arata de mori, imi venea sa-l iau acasa. :)

 

Borris, mi-ai purtat noroc, n-am lesinat :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai, sa castig la loto.... :P

 

 

As vrea io bemveu... :)

"Lac sa fie, ca broaste sunt destule" => "Bembeu sa fie, CA COpaci gasim", este, bre?? :)

 

Veledeule, macar pune si tu pretzul, ceva.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Lac sa fie, ca broaste sunt destule" => "Bembeu sa fie, CA COpaci gasim", este, bre?? :P

 

Veledeule, macar pune si tu pretzul, ceva.. :)

:) CA CUM AS putea spune mai bine!!!! :)

 

 

Asta cu bemveu' e sa muor io de ciuda....(pizmas dom'le, pizmas) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici un pic de animatie azi pe forum.....oricum am inteles un lucru,tre sa-si ia si baietelul costum poate il ia Kali si pe el acasa......Jordi poate merg eu la arc dar nu stiu daca pot .....sunt foarte ocupat....... :) :P :) :) :) :)

 

Pe la cat ti-ai dori?

sa merem....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intreaba-i pe Prodigy si pe Choparica :)

Angel nu ne-a onorat cu prezenta in seara asta

Auziti lumeeeee.Bate si buburuza intr-o zi dupa ce i-a furat ca in codru si ne da lectii de viatza.....nu i-ai batut te-au lasat ei,cioparica e un domn si prodigy nu prea vedea zarurile....dar e si el domn.

 

care ma ia si pe mine??

sa imi dea si o casca of course, a mea e la un amic plecat in croatia

Boris te ia ca el inaugureaza tot in grup......... :) :P :)

Da-mi un pm cu nr tau de tel....Numai sa mergi cu parul desfacut sa creda lumea ca merg cu gagici in spate.......... :) :) :) :D :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici un pic de animatie azi pe forum.....oricum am inteles un lucru,tre sa-si ia si baietelul costum poate il ia Kali si pe el acasa......Jordi poate merg eu la arc dar nu stiu daca pot .....sunt foarte ocupat....... :) :P :) :) :) :)

 

Pe la cat ti-ai dori?

sa merem....

eu plec in 5 minute din pipera de la vodafone

si vreau sa trec prima data pe acasa

vb cind ajung acasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa va fac pofta.... poate asa va mai scot din oras:

 

 

 

Drumul a fost de wknd:

Buc - Ploiesti - Valeni - Valea Siriului - Brasov - Poiana Brasov - Sibiu - Ocna Sibiului

Ocna Sibiului - Sebes - Orastie - Calan - Hateg - Petrosani - Tg Jiu - Novaci - Ranca - Rm Valcea - Pitesti - Buc

 

Man, foarte frumos! Felicitari. Sa mai bagi poze aici cand mai faci d'astea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auziti lumeeeee.Bate si buburuza intr-o zi dupa ce i-a furat ca in codru si ne da lectii de viatza.....nu i-ai batut te-au lasat ei,cioparica e un domn si prodigy nu prea vedea zarurile....dar e si el domn.

 

 

Boris te ia ca el inaugureaza tot in grup......... :) :P :)

Da-mi un pm cu nr tau de tel....Numai sa mergi cu parul desfacut sa creda lumea ca merg cu gagici in spate.......... :) :) :) :D :D :D

Guru, numa' la integrari iti sta mintea!!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, azi dimineata cand plecam spre dentist, l-am vazut pe Borris la costum! E belea, frate! Arata de mori, imi venea sa-l iau acasa. :)

 

Borris, mi-ai purtat noroc, n-am lesinat :)

 

Kali :) :P si eu te iubesc :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba conteaza. Macar 2-3 cm sa fie diferenta :)

 

Kali incepi cu rautati dastea,nu am vb ca gresala recunoscuta nu trebuie publicata.......Mama ei de deontologie.....Mama ce ma chinuie cuvantul asta, sa-l folosesc macar odata in viatza...l-am auzit la radio de ceva timp dar nu gaseam fraza.....

Hmmmm! Ciudat! In curand voi pleca la o manastire! Ma calugaresc! Si acolo nu avem voie ! :) :)

Ai grija sa eviti chilia alba,in ea sade Mitropolitul Boris.......

 

:) :P :) La temelie a fost asta!! :)

Dkw vad ca-i tine hangul......cumetrei kali....Razbunare de guru nu ati avut parte pana acu......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man, foarte frumos! Felicitari. Sa mai bagi poze aici cand mai faci d'astea :)

Boris ar face orice sa distraga atentia de la el....dar s-a udat tot cand i-a zis Kali ca e superb...Care stie unde lucreaza sa-i facem o vizita sa ne aratam dragostea si afectiunea fatza de el :P :) :) :) :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kali incepi cu rautati dastea,nu am vb ca gresala recunoscuta nu trebuie publicata.......Mama ei de deontologie.....Mama ce ma chinuie cuvantul asta, sa-l folosesc macar odata in viatza...l-am auzit la radio de ceva timp dar nu gaseam fraza.....

 

Ai grija sa eviti chilia alba,in ea sade Mitropolitul Boris.......

 

 

Dkw vad ca-i tine hangul......cumetrei kali....Razbunare de guru nu ati avut parte pana acu......

 

 

E in functie de shpaga!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Guru, numa' la integrari iti sta mintea!!!! :)

NU mental sunt integrat fizic mai am.....Problema e cum fac cu ani aia urati de Kali ,,,se poate lua cu suspendare,sau macar bilet de voie? :) :) :D

 

E in functie de shpaga!!! :D

NU raspund la provocari.....Eu nu cunosc acest cuvant........ :D :lol: :bier: :hurt:

 

Daca se anuntza ceva interesant diseara se baga si baietelul,ce ziceti sa facem ceva nou.....de ex la 8.30 in poli? :) :) :)

 

Aceste randuri sunt pentru o minunata faptura gingasa care ne admira dar nu zice nimic spre deloc.....Este femeia cu trup de barbat care nu a mai postat de ceva timp si care nu ne onoreaza cu prezenta ei......Asteptam un post sau iese rau......Stumfitzo sa nu-mi pun mainile in solduri......

 

Ca incep sa dansez macarena

 

 

:P ha ha ha! Betivule!

Recunosc ca am fost dar datorita tie care mi-ai aratat calea,ai fost ca o lumina calauzitorea m-am hotarat sa ma las de bautura si sa ma apuc de droguri...... :lol: :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anunt important.......La chilia lui Boris programarile pt spovedani se fac la baietel pt a nu-l stresa cu chesti administrative pe Preafericitul Boris care nu prea le are cu organizarea :) :P :) :) :)

 

Eu scriu eu rad......Nu e nici unul din voi la munca prin plaza sa-mi plateasca si mie telefonul?dau banii in poli........

 

La cat sunt uni de dusmanosi numa mira ca-l lasa pe baietel singur prin caldura asta.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...