Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

prezent

spuneti-mi unde si cand sa ajung.....

la 15.30 in fatza la antipa....nicolas ai casca la tine?care mai vi?Hai fetelor curaj ca e expus si Ramaru si era si el veterinar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De aia e bine sa fii oltean, ca te prinzi repede :D No offence cei din alte regiuni.

Oltenii sunt unici........

intalnirea sa fie la 16.45 in fatza la antipa atunci......Ce facem in seara asta pe unde cotelim?propuneri?vreun gratarel?

Mama, zice Bula, m-am hotarat sa ma insor, dar nu stiu ce sa fac: daca ma insor cu o femeie frumoasa, n-am sa fiu linistit, daca ma insor cu o femeie urata n-am sa fiu multumit.

- Mai Bula ii zice maicasa, tu ce ai prefera: sa mananci un rahat de unul singur sau sa mananci un tort cu prietenii?

Concluzia tre sa ti cura....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oltenii sunt unici........

intalnirea sa fie la 16.45 in fatza la antipa atunci......Ce facem in seara asta pe unde cotelim?propuneri?vreun gratarel?

Mama, zice Bula, m-am hotarat sa ma insor, dar nu stiu ce sa fac: daca ma insor cu o femeie frumoasa, n-am sa fiu linistit, daca ma insor cu o femeie urata n-am sa fiu multumit.

- Mai Bula ii zice maicasa, tu ce ai prefera: sa mananci un rahat de unul singur sau sa mananci un tort cu prietenii?

Concluzia tre sa ti cura....

:D Tort cu prietenii... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tortul sa fie cumparat sau sa fie facut in test?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nuu,am trecut de varsta la care cumparam torturi... ;) Sunt un domn ce plm,fac cinste :D

Treaba e sa nu uite ala care a taiat tortul ultima data niste shpan....Am capatat obsesia motociclismului,pe unde ajung intru sa vad daca s-a mai scris ceva.

Blaze la 5 fara.......

Daca mai vrea cineva sa-l vada pe ramaru sa-si ia carnetul sa intram toti cu reducere..... :) :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar veni si fetita la un gratar sa se relaxeze dupa prima zi de munca :)

Cea mai proasta idee sa incepi munca vineri :D

 

Si tu lucrezi in sistemu' sanitar de stat? ;)

Editat de turbogixxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BBL, m-am intalnit cu prietena aseara. Cred ca ea era, ca am recunoscut potaia ;) Care si potaia m-a recunoscut sau, daca nu, s-a bucurat oricum de prezenta mea. E si normal, o asemenea personalitate complexa si frumos construita face cu ochiul chiar si unui caine. Ah, ce mandra sunt de mine, pupa-m-as :)

 

La muzeu nu vin, o sa ma mut oricum acolo in 2-3 ani :D Sunt la job pana tarziu, insa va tin companie cu foarte mare placere la un cico diseara. Aviz "bulgarilor". Alegeti o ora si un loc, pliz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

New member in Militari community. Incep prin a ma prezenta : Adrian, incepator ( carnet de vreo juma de an ), am un kawasaki zephyr 550 din '97, si sunt mai mult decat bucuros ca am dat de un grup asa unit ;) . Sper sa fie la fel de fun asa cum a fost la prima intalnire . La cat mai multe !! :) . Special Thanks to Cosmin :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adi bine ai venit printre noi,te anunt de acum mare grija la fete care o sa te initieze in absolut printr-o spirala.

AEX pozele.......................

M-am ambitionat dupa ce am vazut ce succes are BBl cu fiara asa ca o sa vin si eu cu animalele mele de companie,numai sa nu le puneti bere in acvariu.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...