Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Salutare...ma uitam asa pe la niste statistici referitoare la nr de posturi pe care le are fiecare topic de la comunitati moto regionale .......si parca suntem pe locul 2 cu 74.000 de posturi ...iar loc 1 detine 94.000........se poate sa i devansam :D?????

 

Pentru precizia informatiei, pot spune ca azi 05.08.2008, ora 15.45 - situatia este urmatoarea:

 

Nr. POSTURI:

Locul 1: Militari Rulz! :lol: - 4349

Locul 2: Cavaleria de Titan: - 3274

 

Nr. de accesari - Views

Locul 1: Cavaleria de Titan: - 91134

Locul 2: Militari Rulz! :P - 78392

 

Mi se pare ca e mai important sa avem posturi - aka activitate, decat vizionari - aka privitori :eek:

 

Parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare, salutare!

 

I`m back :P...@work din nefericire. Ati avut ceva activitate pe forum chiar dak a fost perioada concediilor.

 

Adi in week`end ma duc sa las conserva si sa`mi aduc Banditu` k mi`o fi si mie dor d el :eek:. Atasat la toba o sa gasesti o sticla d vin ( 7 Pacate park serveai...nu?)

 

Va :lol: pe toti

 

Ps: Prodigy te`am gazut azi p langa faq d medicina da` eram in conserva si n`am apucat sa scot mana pe geam sa t salut :D

Editat de alexander_all4rap
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, salutare!

 

I`m back :P...@work din nefericire. Ati avut ceva activitate pe forum chiar dak a fost perioada concediilor.

 

Adi in week`end ma duc sa las conserva si sa`mi aduc Banditu` k mi`o fi si mie dor d el :eek:. Atasat la toba o sa gasesti o sticla d vin ( 7 Pacate park serveai...nu?)

 

Va :lol: pe toti

 

Ps: Prodigy te`am gazut azi p langa faq d medicina da` eram in conserva si n`am apucat sa scot mana pe geam sa t salut :D

pe unde fusi plecat omule?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa iti fi fost de folos, si chill, ca nu mai beau :eek:

 

PS: sper ca ai petrecut frumos pe unde ai fost

 

Mi`a fost k nu mi`a bubuit capu` in 350km si m`a scapat de o amenda mai grasa :lol:....m`a luat un radar si am oprit ( dak n`aveam toba ma mai taxau in plus )

 

Dak nu mai bei, asta e....t alegi cu un Tedy :P

 

Dap...a fost superb

 

pe unde fusi plecat omule?

 

 

Budva, Muntenegru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ps: Prodigy te`am gazut azi p langa faq d medicina da` eram in conserva si n`am apucat sa scot mana pe geam sa t salut :eek:

 

 

Bine ca n-ai vrut sa ma calci .... :D ....bine ai revenit...si tu si mandra ta :lol:....moldoveneeee

 

 

@Vlad....da eram adormit ....cred ca ai dreptate...:(....si ca o completare...nr de pagini ....loc 1. MILITARI 436 pagini :P

Editat de Prodigy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ps: Prodigy te`am gazut azi p langa faq d medicina da` eram in conserva si n`am apucat sa scot mana pe geam sa t salut :P

 

 

 

Bine ca n-ai vrut sa ma calci .... :( ....bine ai revenit...si tu si mandra ta :lol:....moldoveneeee

 

 

@Vlad....da eram adormit ....cred ca ai dreptate...:)

 

 

Ce sa te mai calc si eu...ai destule in CV :eek:...plus k sunt cu ochii in oglinzi ( tre` sa pun p masina un sticker cu "Biker inside" :D )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi`a fost k nu mi`a bubuit capu` in 350km si m`a scapat de o amenda mai grasa :lol:....m`a luat un radar si am oprit ( dak n`aveam toba ma mai taxau in plus )

 

Dak nu mai bei, asta e....t alegi cu un Tedy :P

 

Dap...a fost superb

 

 

 

 

Budva, Muntenegru

cu motorul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-am vazut mai devreme pe Iuliu Maniu cu o casca frumoasa Icon Kitty alb bleu prinsa cu o plasa de saua pasagerului :lol:

 

 

 

si mai zice lumea ca nu sunt inconfundabil........de ce nu raspunzi domnisoara la telefon...ca nu te currenteaza!!! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-am vazut mai devreme pe Iuliu Maniu cu o casca frumoasa Icon Kitty alb bleu prinsa cu o plasa de saua pasagerului :lol:

 

 

Ti-am plimbat si eu casca aseara putin, ca dadea bine bleu cu galben.

 

Prodigy sa faceti poze cu bolizii sa vada si ochiu' meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa te mai calc si eu...ai destule in CV :P...plus k sunt cu ochii in oglinzi ( tre` sa pun p masina un sticker cu "Biker inside" :eek: )

Tru, tru! Beine venisi! Cand iesim :( ?

 

alexander_all4rap, saloot, soont analfabet.

Tanti, tu mai iesi cu noi :D Un tel, ceva?

 

@Prodigy - scoate-l pe pocaitu de Hammer din casa si invata-l sa se de reising, cum facusi cu mine! Nu de alta, da' ma mananca drepta a gaz :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alexander_all4rap, saloot, soont analfabet.

 

 

Tru, tru! Beine venisi! Cand iesim :D ?

 

 

Tanti, tu mai iesi cu noi :P Un tel, ceva?

 

@Prodigy - scoate-l pe pocaitu de Hammer din casa si invata-l sa se de reising, cum facusi cu mine! Nu de alta, da' ma mananca drepta a gaz :lol:

 

 

@Paispe Hielou 2 u 2

@Shin: bre hombre io`s motorless acu...si nu mai pune lichid d`ala cu cifra octanica mare pe foc k si asa imi e dor d nu mai pot dupa o tura cu mobra. In Serbia am vazut o sumedenie d motoristi...frate aia park sunt addicted d motoare, numai in carduri d 5-10 umblau. As fi venit vineri la o inalneala da` friday plec din Buc...am o inalnire cu cealalta dragoste a mea :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi aveti buba la cap cu datu racing :lol:

macar iesiti si voi pe autostrada :P

 

 

diseara nu vrea nimeni sa iasa?

 

Ne, ne, ne...n`avem :eek:.

Don`t worry k nu ne dam racing in adevaratul sens al cuvantului...doar k mai plekm cateodata mai tarishor d la semafor :D si evident depasim putin limita d viteza...nu`i asa Shinule?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam da :P...sunday night ne dam racing :eek:

Gata sefu, e stabilit! BTW, am implinit 3k km :)

 

voi aveti buba la cap cu datu racing :D

macar iesiti si voi pe autostrada :(

Avem, cum nu!?

Auotostrada nu mai e fun, top speed nu mai e fun, datu' reising e fun pana in 150-160 kmh pe unde sunt curbe sau printre masini :)

Facut cu cap nu prezinta un risc asa mare :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne, ne, ne...n`avem :lol:.

Don`t worry k nu ne dam racing in adevaratul sens al cuvantului...doar k mai plekm cateodata mai tarishor d la semafor :P si evident depasim putin limita d viteza...nu`i asa Shinule?

da da :eek:

 

Gata sefu, e stabilit! BTW, am implinit 3k km :)

 

datu' reising e fun pana in 150-160 kmh pe unde sunt curbe sau printre masini :D

Asta nu e fun, e prostie, da ma rog, e parerea mea :(

Editat de jordy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...