Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Sa va uitati si pe link-ul asta :

http://www.cotidianul.ro/motociclistii_spu..._lor-54115.html

 

@ Prodigy

cum mai facem noi simfonie la semafor? :D

@ Jordy

 

 

Facem facem....stai chill :drums:

 

 

Nu reprezint nici o comunitate sau o majoritate. Cine generalizeaza e prost asa ca ii las sa creada ce vor despre motociclisti. Ma declar pokemon satanist, nu motociclist, e ok :D ?

 

Din cauza unuia ca mine nu se intampla nimic, daca nu lovesc eu pe nimeni, nu-i din cauza mea! Plus ca pe-o roata nu ma dau pe drumuri publice. In plus treaba asta ma priveste. Si din nou in plus, nu te mai stresa asa tare ca-ti dauneaza. Si nu mai scrie cu CAPS ca ne obosesti.

 

 

OK. Bafta. Take care.

 

 

Uite cin' s-a prins :lol:

 

Copchii, care, cand, unde mai iesiti la plimbare?

 

 

 

 

mai ia si tu o pauza si mai lasa-ma in pl mea cu ridicatu pe o roata......te dai pe p matii :))...sa treci pe la sefu' sa si dea cu parerea si daca e ok atunci te lauzi in public :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

mai ia si tu o pauza si mai lasa-ma in pl mea cu ridicatu pe o roata......te dai pe p matii :D)...sa treci pe la sefu' sa si dea cu parerea si daca e ok atunci te lauzi in public :D

Pai le raspund unor dobitoci care au comentat pe tema asta.

 

 

Iata PM de la classic_vld, un forumist respectabil :

 

"1/1... ( From: classic_vld )

 

Bai (cuvant urat) cu ochi. Daca nu te potolesti iti sparg mutra cu prima ocazie cand te prind. Si ai grija ca nu glumesc. Deja ai depasit limita bunului simt si limita pe care sunt dispus sa o accept. Nu ar fi prima data cand o incasezi pentru gura ta mare.

 

Sunt satul pana in gat de rahati ca tine, care se cred Rosi la o luna dupa ce au ..."

 

@vld_crap

Vezi sclavule pe cine ameninti ca nu mi-am mai incasat-o din liceu si atunci mi-am furat-o de la unu' cu 5 clase peste tine.

Daca esti stresat varsa-ti nervii in alta parte. Daca ai impresia ca te tine sa te iei de mine, fa-o oricand, abia astept sa-ti

explic cum e cu reversul medaliei si legea talionului :)

 

Inainte sa mananci un cacao, ai grija sa fii informat si mananca-l ca la carte. Si nu mai suferi atata umflatule, ca te desumfli

usor, nu-i bai. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai le raspund unor dobitoci care au comentat pe tema asta.

 

 

Iata PM de la classic_vld, un forumist respectabil :

 

"1/1... ( From: classic_vld )

 

Bai (cuvant urat) cu ochi. Daca nu te potolesti iti sparg mutra cu prima ocazie cand te prind. Si ai grija ca nu glumesc. Deja ai depasit limita bunului simt si limita pe care sunt dispus sa o accept. Nu ar fi prima data cand o incasezi pentru gura ta mare.

 

Sunt satul pana in gat de rahati ca tine, care se cred Rosi la o luna dupa ce au ..."

 

@vld_crap

Vezi sclavule pe cine ameninti ca nu mi-am mai incasat-o din liceu si atunci mi-am furat-o de la unu' cu 5 clase peste tine.

Daca esti stresat varsa-ti nervii in alta parte. Daca ai impresia ca te tine sa te iei de mine, fa-o oricand, abia astept sa-ti

explic cum e cu reversul medaliei si legea talionului :D

 

Inainte sa mananci un cacao, ai grija sa fii informat si mananca-l ca la carte. Si nu mai suferi atata umflatule, ca te desumfli

usor, nu-i bai. :kiss:

 

 

 

si cine-i vlad_crap????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ceva imi zice ca e classic_vld

 

Discutia deja a devenit stupida.

Am inteles ba shinule ce tare esti.

Acum poti sa dispari fericit, da?

Multumesc frumos.

Refuz sa continui chestia asta.

 

Oricum, ramane cum am stabilit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Discutia deja a devenit stupida.

Am inteles ba shinule ce tare esti.

Acum poti sa dispari fericit, da?

Multumesc frumos.

Refuz sa continui chestia asta.

 

Oricum, ramane cum am stabilit.

 

 

 

Vlade...acum fie vb intre noi......eu te stiu un baiat cerebral.....are rost sa ti bati capul??:)...hai sa privim partea buna a lucrurilor.....SILVERSTONE HERE WE COME.........:D sunt rautacios stiu.........dar cand ai un lotus si un F3 pe pista care te asteapta.......hmmmmmm......aaaaa.....si mwie.......:kiss:) asta ca sa mai trezim lumea :D

Editat de Prodigy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vlade...acum fie vb intre noi......eu te stiu un baiat cerebral.....are rost sa ti bati capul??:kiss:

 

Good point.

 

De asta si abandonez discutia asta.

 

 

Imi cer scuze celorlalti pentru faptul ca m'am iesit din sarite.

 

Over and out!

Editat de classic_vld
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suntem rai, suntem tatuati. Spargem fete, rupem mufe, ne dam reising, suntem destepti, deasupra tuturor, gie.

 

Ales bules cichicean.

 

Eu bag cearta-n casa....btw urata tipa de la care am recuperat casca :)).....altfel iesea diferit :D......aaa....sa nu uiti anca de Andreea :kiss:...ca 'te spar sa moara mama'!! =))

Editat de Prodigy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rocket scientist :) Unii cred ca isi aduna frustrarile si apoi tre' sa suportam noi ce defuleaza ei :kiss:

 

Nea' classic_vld, vorbesti ca un baiat de cartier de 18 ani. De la mine nu-s pretentii, eu chiar sunt copil si inca unul rasfatat :D

In plus eu "ma laud" mai degraba la misto cu mersu' tare, datu' "reising" si alte alea. Oamenii nu prea iau forumul asa in serios

decat atunci cand e vorba de stabilit intalniri. Restul e fun, aberatie sau barfa. Insa mai sunt si unii ca tine care stau pe forum

ca sa se streseze.

 

Si inca ceva. Te rog, ai bun-simt si vezi ca tu ai inceput cu injurii, apelative si alte idiotenii. Zic sa incheiem aici pana nu generam

mai multe alte chestii ce pot duce la probleme reale din care nu o sa iasa nimeni bine. Si de acum cu tine iti promit ca vorbesc serios

si orice chestie adresata mie te sfatuiesc s-o gandesti bine. In genere zic lucrurile numai la misto da' uneori tre' sa amintesti oamenilor

ca in cazul in care sunt calcat pe coada, exista ceva urat si dureros denumit generic "represalii".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rocket scientist :drums: Unii cred ca isi aduna frustrarile si apoi tre' sa suportam noi ce defuleaza ei :)

 

Nea' classic_vld, vorbesti ca un baiat de cartier de 18 ani. De la mine nu-s pretentii, eu chiar sunt copil si inca unul rasfatat :lol:

In plus eu "ma laud" mai degraba la misto cu mersu' tare, datu' "reising" si alte alea. Oamenii nu prea iau forumul asa in serios

decat atunci cand e vorba de stabilit intalniri. Restul e fun, aberatie sau barfa. Insa mai sunt si unii ca tine care stau pe forum

ca sa se streseze.

 

Si inca ceva. Te rog, ai bun-simt si vezi ca tu ai inceput cu injurii, apelative si alte idiotenii. Zic sa incheiem aici pana nu generam

mai multe alte chestii ce pot duce la probleme reale din care nu o sa iasa nimeni bine. Si de acum cu tine iti promit ca vorbesc serios

si orice chestie adresata mie te sfatuiesc s-o gandesti bine. In genere zic lucrurile numai la misto da' uneori tre' sa amintesti oamenilor

ca in cazul in care sunt calcat pe coada, exista ceva urat si dureros denumit generic "represalii".

 

 

 

:D filosoful din tine......ia-uite cati au intrat pe forum cand e vb de scandal..:D) :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: filosoful din tine......ia-uite cati au intrat pe forum cand e vb de scandal..:drums:) :D

Zi-le tu ca-i teapa, ca io mi-s de fapt adept al zen-ului si n-am timp de acte de violenta :drums:

 

shinu vrea bataie, shinu vrea bataie :kiss: :D

:drums: :drums:

Shinu vrea sa de bataie :laugh:

 

Kidding, shinu e pacifist si in momentul asta un pic rusinat ca si-a iesit din pepeni.

Ies la o tigare, nu ma mai ambalez :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zi-le tu ca-i teapa, ca io mi-s de fapt adept al zen-ului si n-am timp de acte de violenta :D

 

 

Shinu vrea sa de bataie :)

 

Kidding, shinu e pacifist si in momentul asta un pic rusinat ca si-a iesit din pepeni.

Ies la o tigare, nu ma mai ambalez :kiss:

 

 

TEAPAAAAAA.......hai v-am scuipat.....plec in tarile caldeeeee:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai oameni buni lasati dracu certurile si comentariile astea aiurea ca stricati bunatate de topic.

 

Pe de alta parte, bagati mare, sa creasca numarul de pagini

 

Daca e bataie sa anuntati si voi locul, data si ora ca facem intalnire cu aceasta okazie.

Eu pariez pe Vlad, ca pe Shinu sunt sanse sa il ia vantul si castiga Vlad prin neprezentare.

Editat de BBL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai oameni buni lasati dracu certurile si comentariile astea aiurea ca stricati bunatate de topic.

 

Pe de alta parte, bagati mare, sa creasca numarul de pagini

pai hotara-te: ori vrei posturi multe ori vrei liniste si pace :kiss:

Editat de jordy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zi-le tu ca-i teapa, ca io mi-s de fapt adept al zen-ului si n-am timp de acte de violenta :D

 

 

Shinu vrea sa de bataie :lol:

 

Kidding, shinu e pacifist si in momentul asta un pic rusinat ca si-a iesit din pepeni.

Ies la o tigare, nu ma mai ambalez :D

 

 

Make love not war! :) :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TEAPAAAAAA.......hai v-am scuipat.....plec in tarile caldeeeee:))

Ia cu tine si inima mea :D :lol: ??

 

Bwei sa faci poze bre, sa vada si ochiu nostru (avem unul singur, comun :kiss: ) cum e p-acolo si ce stiu sa faca nebuniile alea :)

PS: cand mai dam si noi o tura de oras, ca-i plictisitor singur? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia cu tine si inima mea :D :lol: ??

 

Bwei sa faci poze bre, sa vada si ochiu nostru (avem unul singur, comun :kiss: ) cum e p-acolo si ce stiu sa faca nebuniile alea :)

PS: cand mai dam si noi o tura de oras, ca-i plictisitor singur? :D

 

Io zic sa te dai cu Vlad si sa terminam dracu cearta asta odata.

Editat de BBL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ceva vreme ma framanta un gand. Mi-a zis la un moment dat un individ

 

"Cand am devenit neserios am inceput sa ma ingras."

 

Daca e sa fiu sincera cu mine, realizez ca sunt dolofana pentru ca nu imi gestionez bine mesele, dar totusi ma plang. Cumva, pare sa aiba legatura cu seriozitatea.

 

Ce parere aveti despre legatura dintre a fi gras si a fi neserios?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ceva vreme ma framanta un gand. Mi-a zis la un moment dat un individ

 

"Cand am devenit neserios am inceput sa ma ingras."

 

Daca e sa fiu sincera cu mine, realizez ca sunt dolofana pentru ca nu imi gestionez bine mesele, dar totusi ma plang. Cumva, pare sa aiba legatura cu seriozitatea.

 

Ce parere aveti despre legatura dintre a fi gras si a fi neserios?

 

Un mare LOL ancuta....sper ca nu ai ignorat postul cu Andreea :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...