Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Azi la 20.00, la Cearceafuri...vis a vis de Sir(ptr cine nu stie)! Fara table si carti! Prezenta este obligatorie, se vor pune absente nemotivabile...inclusiv celor noi! :bounce:

 

Azi la 20.00, la Cearceafuri...vis a vis de Sir(ptr cine nu stie)! Fara table si carti! Prezenta este obligatorie, se vor pune absente nemotivabile...inclusiv celor noi! :rock:

Am rezervat masa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi la 20.00, la Cearceafuri...vis a vis de Sir(ptr cine nu stie)! Fara table si carti! Prezenta este obligatorie, se vor pune absente nemotivabile...inclusiv celor noi! :rock:

Sa platiti "nemtzeste" de data asta ca sa nu va mai certatzi. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Serbane.. :(

 

Shin, faci pariu ca nu vine toata lumea? Unii stau in Dna Ghica... :bounce:

Am de facut curat, ca maine am o musafira tare speciala :P

 

Da' nu ma face ca vin :rock: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vino, dar ai grija la drum si la cabluri! :bounce:

Ieri am trecut cu moto pe la locul accidentului... :rock: Am avut niste flashbackuri de am facut pe mien mai rau ca la cel mai tare horror movie :D

 

Propun pentru saptamana viitoare o noua locatie. M-am cam plictisit de "cearsafuri" si banuiesc ca nu sunt singura. As vrea sa incercam sa mergem si la Casa Warsteiner. Este pe Uverturii si arata destul de bine. Preturile sunt ok. Ce spuneti?

Aye!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am trecut cu moto pe la locul accidentului... :bounce: Am avut niste flashbackuri de am facut pe mien mai rau ca la cel mai tare horror movie :rock:

 

Mie mi se face pielea de gaina de cate ori vad un Nissan Terano II... Mai ales verde. Si mai ales dc are bullbar..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se face pielea de gaina de cate ori vad un Nissan Terano II... Mai ales verde. Si mai ales dc are bullbar..

Te cred. Nu mi-a fost niciodata cu adevarat frica de ceva, pana acum. Chestia asta ma inspaimanta de moarte :bounce: :rock:

 

Noroc ca n-am drum pe acolo. Nu mai dau pe la IKEEA si Bikers Otopeni :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si mie mi-e frica de trolebuze, mai ales de 91 si de autobuze, mai ales de 268 :bounce: si numa d'astea trec prin zona mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si mie mi-e frica de trolebuze, mai ales de 91 si de autobuze, mai ales de 268 :bounce: si numa d'astea trec prin zona mea.

/nasty lame joke: Tu meriti, ca esti rau :rock:

 

LE: tru' catre server.

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu Cristinica? :D Daca apare o domnisoara simpatica cu camasa galben-verde, da-mi si mie pozele :D

 

nu-s cu tine, te-am ratat. in schimb atractiile serii Cristinika si Mos-Tagartza sunt. Cristinika din plin ca a fost mai activa :P

le pun pe net pana diseara.

 

la altii sa nu spuneti nimik

 

m-au luat si pe mine cu japca ca nu prea vroiam sa merg :bow: dar nu mi-a parut rau. au fost ceva concursuri faine...

 

Hahahaha, asta e cea mai marfa invitatie! Auzi, poate ma deplasez de pomana cat tu povestesti de anaconda si ma trezesc acolo cu o hamsie.. :rock: Kiddin' :moto: Serios, care mai aveti pasiuni d-astea?

 

PS 1: Buna dimineata, ca uitai! Neam prost ce sunt :nono:

 

PS 2: Neata, piedone! Bun venit in gashca de iubareti! Si noi ne iubim fetele pe 2 roti :D

 

Am si acasa si la job. la job e de 1 metru si ceva lungime, ala acasa e putin mai mic.

Acasa am neoane, la job ciclide africane mari de 10cm ish. Amandoua sunt facute cu manutzele astea doua :( si-ti pot da ceva indicatzii precious-e. Daca ziceai mai devreme chiar veneai sa-ti arat acvariul cand vroiai, insa acum tre sa astepti 3 saptamani cat sunt in concediu :hug: nu-ti lua asa dupa ureche! asteapta sa vorbim sau gaseste unu care se pricepe, ca de una singura daca te apuci fara research in prealabil , daca n-ai mai avut inainte, te chinui si tu si pestii.

 

Si eu fui :ok: Am vazut-o pe anca, da' greu recunosc lumea nene, mai ales noaptea :D

 

eu te stiu pe tine, dar chiar nu te-am vazut. oi fi capatat orbu-gainilor :lol:

 

Azi la 20.00, la Cearceafuri...vis a vis de Sir(ptr cine nu stie)! Fara table si carti! Prezenta este obligatorie, se vor pune absente nemotivabile...inclusiv celor noi!

 

Am rezervat masa!

 

nu-nteleg cum vine asta fara table si/sau cartzi!!! parca nu e treaba treaba daca nu sunt astea prin preajma!!! :lol:

 

@buburuza: sa nu zici ca a fost ziua ta si am ratat-o!!!! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-s cu tine, te-am ratat. in schimb atractiile serii Cristinika si Mos-Tagartza sunt. Cristinika din plin ca a fost mai activa :(

le pun pe net pana diseara.

 

 

 

m-au luat si pe mine cu japca ca nu prea vroiam sa merg :lol: dar nu mi-a parut rau. au fost ceva concursuri faine...

 

 

 

Am si acasa si la job. la job e de 1 metru si ceva lungime, ala acasa e putin mai mic.

Acasa am neoane, la job ciclide africane mari de 10cm ish. Amandoua sunt facute cu manutzele astea doua :D si-ti pot da ceva indicatzii precious-e. Daca ziceai mai devreme chiar veneai sa-ti arat acvariul cand vroiai, insa acum tre sa astepti 3 saptamani cat sunt in concediu :D nu-ti lua asa dupa ureche! asteapta sa vorbim sau gaseste unu care se pricepe, ca de una singura daca te apuci fara research in prealabil , daca n-ai mai avut inainte, te chinui si tu si pestii.

 

 

 

eu te stiu pe tine, dar chiar nu te-am vazut. oi fi capatat orbu-gainilor :P

 

 

 

nu-nteleg cum vine asta fara table si/sau cartzi!!! parca nu e treaba treaba daca nu sunt astea prin preajma!!! :lol:

 

@buburuza: sa nu zici ca a fost ziua ta si am ratat-o!!!! :bounce:

 

normal ca fara, nu am cui sa port noroc: Angel are antrenament diseara si ajunge mai tz si Boriss este pe alte meleaguri!

 

Si eu nu stiu sa joc! :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...