Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Si mie mi-a placut filmul. Si nu numai filmul. Mi-au placut si floricelele si prajiturica aia si suculetul. Mi-a parut rau de Claudiu caruia i-a fost cam fricuta si n- a avut cine sa-l ia si pe el in brate. Stia ca daca sare la mine in brate in urmatoarele 2 secunde ar fi vazut stele verzi :lol:

 

SONEX CE INSEAMNA DESTRABALAREA ASTA? :agree:

 

 

Tovarasi, ne vedem la 8 la Plaza, dar nu vreti sa mergem pana la Belciugatele sa bem un cico pe malul lacului?

 

 

Mesaj completat

Era sa uit. Putem manca si papanasi. Sunt cei mai buni :)

va hotariti pina ajung si eu acasa :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

deci : faza cu belciugatele a cazut , am auzit din surse sigure ..ramane de ales o terasa prin cartier

Mesaj completat

pana la urma mergem la belciugatele sa mancam papanasi :cheers:

merg si eu

nu se mai anunta nimeni?

Editat de jordy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As veni si eu - dar acuma sunt confuz, s-au creat 2 locuri de intalnire?

Eu merg la plaza, la 20.00, daca nu gasecs pe nimemi incep sa caut MOL-uri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As veni si eu - dar acuma sunt confuz, s-au creat 2 locuri de intalnire?

Eu merg la plaza, la 20.00, daca nu gasecs pe nimemi incep sa caut MOL-uri.

 

vino la mol langa tv , e chiar pe iuliu maniu dupa ce treci de cora ..pe dreapta

intalnirea de la plaza a cazut , facem ca spp-isti alegem 2 trasee sa nu picam in vreo ambuscada :P

Mesaj completat

Mi-a parut rau de Claudiu caruia i-a fost cam fricuta si n- a avut cine sa-l ia si pe el in brate. Stia ca daca sare la mine in brate in urmatoarele 2 secunde ar fi vazut stele verzi :cheers:

 

da , mi-a fost fricuta cand l-am vazut p`ala cu bata cu fata aia senila cum lovea...dar orice ar fi fost nu as fi sarit la tine in brate (as fi sarit eu la cineva in brate :cheers: ) fiindca sunt un baiat educat si baietii educati nu sar in bratele fetelor ci dau dovada de tarie de caracter :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca au fost mai buni mici de saptamana asta. Chiar daca ne am pierdut int-un camp intai si am invatat cate ceva despre stele.

 

totul a fost mai bun in seara asta ....si micii si salata si mai ales cartofii (avea dreptate andrei) parca si cola era mai buna :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai... va las singuri 5 minute si gata va dati drumul.. la viatza? Mai bine ganditi-va si la fratili vostru care e plecat si ziceti... luni, marti seara (adika 14,15) ce faceti? Nu de alta dar ma intorc flamand si cu chef de scandal ca mi-au mancat astia nervii pe aici, mama lor de nayisti cu tastaturile lor pe invers.

 

Deci fratilor, crestini si milostivi .. bem si noi ceva luni seara, ca asa mi-e o foame ... ca as canta ceva

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da suntem impreuna si acum numai ca ea nu stie...

Daca a fost cu tine in acelasi timp am si eu o intrebare la tine...Si pe tine de batea? :cheers:

 

 

Ma batea la cap in fiecare seara sa ii dau bani de vodka si se ducea la carciuma cu Nea Ionel de la Republica si Mos Vasile de a fost maistru la Timpuri Noi si cu Grigore fochistul de la CET Vest. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rechinu e off topic azi .

 

 

Ce-ai ma?

 

 

Frumoasa plimbarea de aseara. Borris frumosule chiparosule baga si tu pozele alea sa vada si ochiu nostru (cat poa' sa mai vada dupa ce ne-ai dat cu blitzu in el). Aseara am inteles si eu de ce e Borris asa subtirel si tras prin inel.

 

Bai nene au aia la dracu'n praznic acolo (a se citi in camp la Belciugatele) o piscina de plangi. E de tinut minte pentru zile cu soare.

 

PS: Iulia de aseara nu e Iulia Hohan. Ce imi plac glumele mele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca au fost mai buni mici de saptamana asta. Chiar daca ne am pierdut int-un camp intai si am invatat cate ceva despre stele.

 

Păi dacă mă puneți pe mine primul, normal că am ajuns într-un câmp. Eu câteodată mă pierd Âşi în drum spre bucătărie, d'apăi într-un sat :cheers:

 

Mesaj completat

Ce-ai ma?

 

 

Frumoasa plimbarea de aseara. Borris frumosule chiparosule baga si tu pozele alea sa vada si ochiu nostru (cat poa' sa mai vada dupa ce ne-ai dat cu blitzu in el). Aseara am inteles si eu de ce e Borris asa subtirel si tras prin inel.

 

Bai nene au aia la dracu'n praznic acolo (a se citi in camp la Belciugatele) o piscina de plangi. E de tinut minte pentru zile cu soare.

 

PS: Iulia de aseara nu e Iulia Hohan. Ce imi plac glumele mele.

 

 

Buburuzo, ăsta-i papanaÂşul. Eu am vrut să-ți iau să-ți aduc acasă, dar tu nu Âşi nu....

 

post-10824-1252651214_thumb.jpg

 

Ăsta care nu se mai satură de atâta mâncare:

 

post-10824-1252651285_thumb.jpg

 

ÂŞi frumoÂşii ăstia doi... suntem jmecheri, avem Dainese :cheers:

 

post-10824-1252651353_thumb.jpg

Editat de Borris
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata ! cum facem maine .. decolam spre munte ori ramanem fiecare la treburile lui :cheers: . Vremea se anunta ok , sanse minime de ploaie si la amiaza destul de cald maxime de 24 grade.

Editat de danradu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata ! cum facem maine .. decolam spre munte ori ramanem fiecare la treburile lui :cheers: .

 

 

maine decolam ....binenteles, ar cam trebui sa ne gandim ce ruta alegem ...se tot aude ca transfagarasanul e cam rupt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine decolam ....binenteles, ar cam trebui sa ne gandim ce ruta alegem ...se tot aude ca transfagarasanul e cam rupt

motoretele noastre se descurca pe trans , mai subtire pe acolo cu ss

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai e alternativa pe brasov -codlea - fagaras - cartisoara ....... sau predeal - izvoru rece - rasnov - spre zarnesti - poiana marului -sinca noua - sinca veche - serchaia - fagaras - cartisoara

 

ar fi de preferat transfagarasanu dar nu stie nimeni in ce stare e soseaua ?

Mesaj completat

motoretele noastre se descurca pe trans , mai subtire pe acolo cu ss

 

atunci o luam pe transfagarasan , vedem ce zice gura lumii :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Păi dacă mă puneți pe mine primul, normal că am ajuns într-un câmp. Eu câteodată mă pierd Âşi în drum spre bucătărie, d'apăi într-un sat :cheers:

 

Mesaj completat

 

 

 

Buburuzo, ăsta-i papanaÂşul. Eu am vrut să-ți iau să-ți aduc acasă, dar tu nu Âşi nu....

 

post-10824-1252651214_thumb.jpg

 

Ăsta care nu se mai satură de atâta mâncare:

 

post-10824-1252651285_thumb.jpg

 

ÂŞi frumoÂşii ăstia doi... suntem jmecheri, avem Dainese :D

 

post-10824-1252651353_thumb.jpg

Bai nene ce de lume noua :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motoretele noastre se descurca pe trans , mai subtire pe acolo cu ss

 

 

Păi Âşi eu cu ce vin?

Mesaj completat

mai e alternativa pe brasov -codlea - fagaras - cartisoara ....... sau predeal - izvoru rece - rasnov - spre zarnesti - poiana marului -sinca noua - sinca veche - serchaia - fagaras - cartisoara

 

ar fi de preferat transfagarasanu dar nu stie nimeni in ce stare e soseaua ?

Mesaj completat

 

 

atunci o luam pe transfagarasan , vedem ce zice gura lumii :cheers:

 

Eu aÂş zice să mergem pe FăgăraÂş

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...