Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Bre, am vorbit cu nebun@ke, cum ramane cu grataru' si potolu', de la cine le ia nebun@ke?

Maine dimineatza am un drum de facut la prima ora, (Kali, stii tu.... :crack: ) nu ma injurati daca intarzii nitzel...Sper sa nu fie cazul!

Editat de DKWraith
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

:blbl: :crack:

 

Sustin, cu toate ca's Mercenar, nu Militarist!! :D

 

On the barbecue topic: iata lista de pana acum, culeasa de moi.. daca avem buba (a se citi "nu poc sa viu/ vin cu X/fara X/ et caetera"), va rog sa spuneti.. Oricum, va rog sa confirmati daca veniti, ca sa stim ceva sigur..

 

Nebunake si duduia

Kali

Babanu_GSXR

Dumistef

Je si Super_Buburuza

Amrita Devi

Zuzu cu prietena in spate

Borris

Mandibula cu nevasta

 

Prezuanele ie luate in ordinea numerelor de pe tricoae..

Best regards,

John

 

 

Mai vin inca 3 preteni de-ai mei....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ora 9.00 - Metro Militari

Ma gandesc sa cumparam sucurile si carbunii de la Petrom, de acolo.

 

Painea o iau eu la rucsac dimineta si o "decartez" cand ne vedem. Mi-e foameeeeeeeeeeeeeeeeeeee :crack:

@Borris: :blbl: Nu-i spune nimic, sa nu se simta prost baiatul. Te rog mult. :haha:

 

@DKW - ia legatura cu Nebun@ke si vezi cum va intalniti.

9 dimineata?! :D :P cmon people don't you have sleeping to do at that hour :D

oki si unde se tine pana la urma?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi primul rand sry ca nu ne-am vazut pt sau la smaeb eu am stat pana la 12:30 in Ase

am dat peste borris zicea ca s-au facut cumparaciunile?! cum facem cu banii cati tre sa dau si cui, stabilim si alte detalii :lol: ?!

super buburuza fa-te bine soro :D

astept provincia :D

daca va pot ajuta cu ceva ziceti :crack:

:P :blbl:

 

 

Ma simt ceva mai bine. Pana maine sper sa treaca de tot.

Se pare ca dl Borris a uitat sa ma sune asa ca acum am vazut si eu cum facem maine :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blbl: :crack:

 

Sustin, cu toate ca's Mercenar, nu Militarist!! :D

 

On the barbecue topic: iata lista de pana acum, culeasa de moi.. daca avem buba (a se citi "nu poc sa viu/ vin cu X/fara X/ et caetera"), va rog sa spuneti.. Oricum, va rog sa confirmati daca veniti, ca sa stim ceva sigur..

 

Nebunake si duduia

Kali

Babanu_GSXR

Dumistef

Je si Super_Buburuza

Amrita Devi

Zuzu cu prietena in spate

Borris

Mandibula cu nevasta

 

Prezuanele ie luate in ordinea numerelor de pe tricoae..

Best regards,

John

 

mai treceti asa:

jon + sim

 

si probabil mai apare o prietena mai tarziu, cu masina... asta ramane de vazut, dar e foarte probabil.

 

chipintaci!

Editat de jonlup
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mandibula vine fara nevasta

roxi invata pt un examen....

avem voie cu alcooool ?

sa stiu daca car o sticla de vin ?

sa inmuiem friptura ???

 

apropo ar fi fost frumos din partea noastra daca ne-am fi oferit sa o

ajutam pe KALI la carat moloz...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai aveti loc si pentru un dragstarist vegetarian :D ? Am citit si recitit ultimele pagini si tot nu am inteles unde "o ardeti" maine :blbl: Am ramas solo home si ma plictisesc .La smaeb o fo urat de tot, nu mai merg.Vin din Crangasi.Noroc :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

apropo ar fi fost frumos din partea noastra daca ne-am fi oferit sa o

ajutam pe KALI la carat moloz...

 

Kali daca programezi molozul pe luni seara sau marti seara te ajut cu mare placere!

O sa am raketa inmatriculata atunci :blbl:

Sar`na pt azi! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va tinetzi de gratare?

 

da. da' mai repede ma tin de friptura de pe gratar :lol: :D

 

--- Mesaj completat în 16 Mar 2008 00:50 -------------

Bre pipal, castile Uvex ce rating au? merita deranju'? ca vreau sa-mi cumpar una luna viitoare! :crack:

uvex ar fi bune.

ar fi fost profi din partea mea sa dau si un link acu' cu ceva teste/review pe tema... da' n-am.

 

e bune.

unde/ce casti uvex ai vazut?

 

--- Mesaj completat în 16 Mar 2008 00:53 -------------

avem voie cu alcooool ?

cum adica daca e voie, de ce sa nu fie?

fiecare e cu responsabilitatile lui, care le stie... ce treaba are alcoolul?... adica presupun ca discutam de un septel de oameni responsabili, nu? :D

 

 

--- Mesaj completat în 16 Mar 2008 00:53 -------------

Mai aveti loc si pentru un dragstarist vegetarian :haha: ? Am citit si recitit ultimele pagini si tot nu am inteles unde "o ardeti" maine :P Am ramas solo home si ma plictisesc .La smaeb o fo urat de tot, nu mai merg.Vin din Crangasi.Noroc :blbl:

welcome!

metro militari, statia autobuz, ora 09:00.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blbl: super week end :D:D:D

 

saru mana mult calaretilor care m-au suportat ca pasager ...kali,daseth, classic_vld.... bafta maxima :D

 

 

o sa ma fac si eu mare :crack:

 

 

@ kali....ai grija cu oboseala..pe ultima suta de metri..red bull face minuni :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am baut numai 1 cutie, de fapt, inca mai trag de ea, de o cola si de o cafea :blbl: daca n-am murit pana acum, nu ma las :D

 

Imi pare extrem de rau pt doua lucruri: 1. surpriza cu drumul si 2. Ca ati stat cu 100 km/h in coada mea. Nu m-am simtit in stare de mai mult si, in caz de alte deplasari, plec inaintea voastra sau dupa voi :crack: Culmea e ca, pe bucata de autostrada pe care am parcurs-o singura, am oscilat intre 110-130. Dubios... Recunosc deschis faptul ca, in urma intalnirilor de gradul 3 cu diversi soferi, prefer sa merg paranoic de preventiv... ca sa zic asa, ma tratez. Usor-usor. Sorry pt handicap...

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hooray!Am ajuns si eu in sfarsit acasa cu dragstarita mea.O fo fain, :D :D pestele si off roadul cu draga :blbl: au fost betoing .Someone send me some pic's pe mess ID athooss ca pe urma sa aflu si eu cu cine am fo.Numa bene bene :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pt ca tot suntem pe un forum, vreau sa va laud, atat pt spiritul de echipa, dat fiind ca ati zbarnait fie pe langa gratar, fie la strangerea urmelor dupa festin. Nici nu s-a simtit ca am fost acolo. Proud of you, mey :crack: :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am pus in picioare ftp-ul, il gasiti AICI.. Din considerente mai mult sau mai putin personale, rog ca pozele sa nu circule decat intre cei care au fost prezenti. De aceea, username-ul si parola vor circula prin intermediul messengerului, si sper sa ajunga la toti pana maine. Computerul meu e deschis non-stop, asa ca nu ar trebui sa intampinati probleme.

 

Daca pana maine seara nu primiti user-ul si parola (presupunand ca nu aveti id-ul nimanui altcuiva din grup), trimiteti-mi un PM, si vi le trimit eu (va si adaug, cu ocazia asta :blbl: )..

 

De asemenea, ii rog pe cei care au mai facut poze sa ma contacteze pe messenger maine seara dupa ora sapte, pentru a pune toate pozele pe ftp (nu cred ca mi-a reusit faza cu write-ul, dar puteti incerca - am oferit userului si acces de write, pentru a putea uploada singuri acele poze - de preferat intr-o arhiva cu numele uploaderului, pentru diferentiere si usurinta in download)..

 

VA PUP MA!! FUARTE TARE AZI!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...