Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lasa, mama, noi te iubim si asa. :D

 

Bai, Militariule, am invins tehnologia, am reusit sa descarc pozele din camera foto :laugh: ete o mostra cu o persoana incantatoare, vesela, bogata, smechera si mai ales modesta. Io, la mine in cotetz, printre vechituri :) Intre poze sunt 3 luni distanta.. Sa mor io... Grea viata asta, da' trece repede :)

 

Inainte:

post-2978-1212969916_thumb.jpg

 

si dupa:

 

post-2978-1212969517_thumb.jpg sau post-2978-1212970775_thumb.jpg

 

Evident, n-am somn. :laugh: Si dormiti toti, ca sa nu am io cu cine vorbi :))

 

B) Ti-am mai spus ca-ti sta mai bine tunsa scurt, nu? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vi se pare aiurea sa mergem pana acolo sa vedem meciul putem merge la nest.Voi ce ziveti/votam :laugh: ?

Eu fui ieri la Nest cu gajica-mea si erau 3 sau 4 tembelizoare, ori TFT-uri ori plasme... Tocmai bune de meci, zic eu :D

 

Oricum, la ora aia eu inca-s la munci B)

 

Cat despre blonde fete... OMG, Kali avea par? Hmm si mie mi se pare ca-i sta mai bine tunsa scurt decat blonda :)

 

LE: 'neata Kamy :)

Editat de shinu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu fui ieri la Nest cu gajica-mea si erau 3 sau 4 tembelizoare, ori TFT-uri ori plasme... Tocmai bune de meci, zic eu :laugh:

 

Oricum, la ora aia eu inca-s la munci :D

 

Cat despre blonde fete... OMG, Kali avea par? Hmm si mie mi se pare ca-i sta mai bine tunsa scurt decat blonda B)

 

LE: 'neata Kamy :)

 

Neata! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bey nepriceputenilor, pe uomu' frumos sta bine orice!! :lol:

Kali :laugh: :D :)

 

Shinule, "Kamy"?? Gizas!! :laugh:

 

Cami: :) :laugh: :) :andthensome: B) :ok:

Editat de Just_John
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

revin in forta...postand dupa un wknd dragutz........Bine ai Venit FRATELLO si da-i bice cu scoala sa ai mai rpd moto si sa lasi dreaq masina aia.....!

Despre meci.....eu nu stiu ce sa zic, votez pentru nest....dar cred ca voi avea treaba cu o gagik azi B) deci nu promit nimic daca voi veni sau nu :)

@ Kali..... eu te stiu cu par,,,,.....:)) Dar nu mi vine acum de unde!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca mergem la nest tre sa mearga cineva cu 1-2 ore inainte de meci....Eu m ofer......alti voluntari?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io ies cu rolele iar :), a inceput sa-mi placa. Ajung si eu la Nest, da' nu stiu cand. Tre sa caut o punga de seminte pt meci :) Sa le scuip pe jos, pt cascavalul ala pane si micii cruzi pe care mi i-au servit B) Sa-i f#@%^*&(*. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt acasa acum.O sa-mi fac curaj sa ma duc pana la nest sa vad daca pot rezerva o masa de 10 pers:).

 

P.S.Pregatiti roaba diseara ma imbat grav.O sa am in buzunar cheile si adresa,pt oamenii de bine care ma vor duce acasa:))Nasol e ca stau la 6 si roaba nu intra in lift :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am facut rezervare la Nest pt meci.De la ora 18 mesele sunt rezervate.Cine poate sa vina de atunci. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am facut rezervare la Nest pt meci.De la ora 18 mesele sunt rezervate.Cine poate sa vina de atunci. :)

eu o sa ajung pe la 6 si un pic. plec din bucurestii noi pe la 5 si trec pe acasa sa imi las laptopul

Editat de jordy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut o repriza acasa si am adormit, din cauza actiunii palpitane din meci :P Intrucat nu v-am mai prins pe "retur", va provoc maine (adica azi, deja) la role/skateboard/bicla/jogging in Poli. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma pregatesc de acum pt role....O sa mi le pun la roaba sa mearga unsa....

 

Eu ma pregatesc de acum pt role....O sa mi le pun la roaba sa mearga unsa....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca mai ajung azi... Incerc de dimineata sa ma adun si nu pot... M-a trezit telefonul cu o veste nasoala... Viata de kko... :P :D

 

As incerca sa vorbesc cu Dan Popescu, sa vedem cum ii putem ajuta, dar nu stiu cum sa o fac...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o mare problema ....Azi dimineatza am realizat ca nu am plecat cu roaba aseara,m-am intors in fatza la nest si nu mai era.....Ai dracu hoti....Acu am 2 solutii ;ori ma las de beutura ori imi cumpar alta roaba...As prefera una diesel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca mai ajung azi... Incerc de dimineata sa ma adun si nu pot... M-a trezit telefonul cu o veste nasoala... Viata de kko... :D :lol:

 

As incerca sa vorbesc cu Dan Popescu, sa vedem cum ii putem ajuta, dar nu stiu cum sa o fac...

 

Din pacate asta e viata (scurta si plina de (cuvant urat), ma scuzati :P ), dar am invatat ceva: trebuie sa trecem cat mai repede peste momentele astea pentru ca, dupa cum ziceam, viata e prea scurta si nu putem sa o pierdem asa.

 

Daca putem sa ajutam si noi cu ceva sa ne spui :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...