Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Nu e nimeni indragostit :lol:

Ai iem!! :blink: :kiss: :D

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Leprelor, neata. Poli tunait? Rollin', rollin', rollin' :lol:

La ce hora tanti?

 

PS: vin pe jos :lol:

 

Nu e nimeni indragostit :hug:

Teapa totala! JE este!! I uov mai lital Alexis, mai beibi, mai eingial :D

 

Ai iem!! :blink: :kiss: :D

Di cini bre?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Di cini bre?

De o ecstra-terestriala, o insectiforma uberputernica.. :hug: :blink: :lol: :D :kiss:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

..subtil, nu?? :lol:

Editat de Just_John
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa mergem la peste ori la Moara Vlasiei ori pe drumul de oltenitza la km 7 parca asa se numeste balta....Numai sa nu am vreo surpriza sa ma duc cumva la munca maine ,iti zic mai tarziu pe forum....

 

Din cate observati Shinu isi declara dragostea sus si tare in sperantza ca citeste alexandra si ii iese si lui ceva....Poate un herpes..... :D :blink: :laugh

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate observati Shinu isi declara dragostea sus si tare in sperantza ca citeste alexandra si ii iese si lui ceva....Poate un herpes..... :D :blink: :laugh

Da, da.. Ce s-a prins el :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa mergem la peste ori la Moara Vlasiei ori pe drumul de oltenitza la km 7 parca asa se numeste balta....Numai sa nu am vreo surpriza sa ma duc cumva la munca maine ,iti zic mai tarziu pe forum....

 

 

Incerci sa faci tu planurile cumva? :blink: Sa-l opreasca cineva! :D

Editat de Borris
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi vecini.. si nu numai,

 

se pare ca visul meu de upgrade la 1000RR a dat navala spre concretizare mai devreme decat m-as fi asteptat... :lol: asa ca va trebui sa ma despart in mare graba de mult indragitul 600RR :D pe care unii il stiti, care merge excelent si e in perfecta stare de functionare. :hug:

 

Asadar, daca il cunoasteti pe viitorul sau proprietar, va rog sa mi-l prezentati si mie... :kiss:

 

:blink:

 

 

Acum ca arata frumos! :lol:) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Boris vad ca te-ai contaminat si tu cu niscaiva dusmanie.....Plecarile organizate de mine sunt ca cele de pe luna.....se bucura toata lumea la inceput dupa care nu ajunge nimeni unde trebuie......si asta......doar din cauza unor elemente infiltrate care isi doresc destabilizarea organizatie noastre.

P.S.Boris poate sa alerge pana la Moara Vlasiei ca nu sunt decat 25 km,deabea se incalzeste gamba de aur.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Boris vad ca te-ai contaminat si tu cu niscaiva dusmanie.....Plecarile organizate de mine sunt ca cele de pe luna.....se bucura toata lumea la inceput dupa care nu ajunge nimeni unde trebuie......si asta......doar din cauza unor elemente infiltrate care isi doresc destabilizarea organizatie noastre.

P.S.Boris poate sa alerge pana la Moara Vlasiei ca nu sunt decat 25 km,deabea se incalzeste gamba de aur.....

 

 

Bei nene in principiu ati uitat de vineri....gratar la hammer?

 

CE FACETI DISEARA??

 

 

 

ne dam la impresii :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shinule nu mai fa pe prostu pe aici...Ti-a zis bine Kali...Nu mai cauta fani...esti topit omule dupa atentie.Rahat...toti isi iau motor...toti avem motor,da nimeni nu se da teribilist asa aiurea ,d-ampoolea...pe scurt la impresii :blink: Wake the fuck up...Vezi ca a mai dat un zmeu,star si idol in viata coltu prin C-ta...

in fine... sunt cam de acord cu ce zice omul, ceva mai putin cu modul in care o zice.

si la modul general, nu cu dedicatie pentru o anume persoana.

exista forumuri si topicuri specializate pentru teribilism.

si cred ca exista si pentru reply-uri ce contin doar cu pupaturi si strangeri in brate si alte dragaleli chioare/repetitive/plictisitoare/plictisitoare/plictisitoare/plictisitoare :kiss: chiar daca pamantul e rotund, lumea se f*** tot pe la colturi... asa ca de ce s-o faca in public? :D

 

 

PS: Borris here!

(just kidding) :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bei nene in principiu ati uitat de vineri....gratar la hammer?

 

ne dam la impresii :kiss:

Daca sunt invitat, vin vineri :lol:

 

Da-te mah, cat vrei :hug:

 

Nu-l provoca... :D

Lasa-l mai ca nu tine :blink: Nu ma mai dau pana nu iau plasticu'..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Leprelor, neata. Poli tunait? Rollin', rollin', rollin' :blink:

Sema, motorbiking?

 

Lasa-l mai ca nu tine :D Nu ma mai dau pana nu iau plasticu'..

sau nu ne mai spui noua? :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau nu ne mai spui noua? :kiss:

Chiar nu voiam sa ma dau rotund ca am mers pe autostrada cu 180, da' l-am ascultat ca fraieru' pe prodigy. Nu ma simt cu nimic mai cool acum, ca se stie. Ma asteptam sa fiu certat...

So n-o mai fac, nu ca nu va mai spun. Deci chiar nu am postat cum a zis turbogixxeru ca vai, am nevoie de atentia lui :lol: Stiam sigur ca nu aplauda nime' si o sa fiu facut cu ou si cu otet.

Si, sincer, nici eu nu ma laud ca am mers fara plastic. Asa ca, stau cumintel si-mi vad de alte treburi :D Ma apuc de reparat la ea si o fac sa "toarca".. si in 2-3 sapt o sa ma dau si cu ea.. legal :blink:

Editat de shinu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar nu voiam sa ma dau rotund ca am mers pe autostrada cu 180, da' l-am ascultat ca fraieru' pe prodigy. Nu ma simt cu nimic mai cool acum, ca se stie. Ma asteptam sa fiu certat...

So n-o mai fac, nu ca nu va mai spun. Deci chiar nu am postat cum a zis turbogixxeru ca vai, am nevoie de atentia lui :lol: Stiam sigur ca nu aplauda nime' si o sa fiu facut cu ou si cu otet.

Si, sincer, nici eu nu ma laud ca am mers fara plastic. Asa ca, stau cumintel si-mi vad de alte treburi :blink: Ma apuc de reparat la ea si o fac sa "toarca".. si in 2-3 sapt o sa ma dau si cu ea.. legal :kiss:

 

 

 

 

inchide te sunam noi ...avem minute :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar nu voiam sa ma dau rotund ca am mers pe autostrada cu 180, da' l-am ascultat ca fraieru' pe prodigy. Nu ma simt cu nimic mai cool acum, ca se stie. Ma asteptam sa fiu certat...

So n-o mai fac, nu ca nu va mai spun. Deci chiar nu am postat cum a zis turbogixxeru ca vai, am nevoie de atentia lui :lol: Stiam sigur ca nu aplauda nime' si o sa fiu facut cu ou si cu otet.

Si, sincer, nici eu nu ma laud ca am mers fara plastic. Asa ca, stau cumintel si-mi vad de alte treburi :D Ma apuc de reparat la ea si o fac sa "toarca".. si in 2-3 sapt o sa ma dau si cu ea.. legal :blink:

 

Bai Labis Jr...mai usor ca te ia radaru'... :kiss: In plus...atentia mea este oferita neconditionat prietenilor...Stii ce-s aia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

update profil: moto e acontat CBR 600 RR

Felicitari Hammere!! Bestial motoru', sa-l stapanesti sanatos!

 

Bai Labis Jr...mai usor ca te ia radaru'... :D In plus...atentia mea este oferita neconditionat prietenilor...Stii ce-s aia?

Aia care dispar imediat ce ai o problema :blink: ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Hammere!! Bestial motoru', sa-l stapanesti sanatos!

 

 

Aia care dispar imediat ce ai o problema :kiss: ?

 

Aia-s ai tai...poate :D Lasa gura mai mica...sari in ajutor atunci cand se poate si ti se cere,respecta omu si lasa tupeul de dupa monitor. O sa vezi ca exista si oameni care nu fug nicaieri :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aia-s ai tai...poate :D Lasa gura mai mica...sari in ajutor atunci cand se poate si ti se cere,respecta omu si lasa tupeul de dupa monitor. O sa vezi ca exista si oameni care nu fug nicaieri :blink:

Pai nimeni nu mi-a cerut ajutorul ever :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...