Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vad ca nu stie nimeni nimic de cei din bulgaria.....Speram sa stiu ca sunt bine......nu stiu pe ce i-as putea suna ,dati-mi un nr de tel al cuiva care e acolo si are rooming...Baietelul vine duminica cu forte noi........

 

Kali sper sa rupi blestemul......eu nu am facut-o inca dar nu ma grabesc viatza e lunga...ce atata graba..... :kiss: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi s-a furat azi o statie totala SOKKIA 630, in valoare de 7 mii euro, zona kaufland colentina. aparatul se afla intr-o cutie voluminoasa, portocalie, pe care scrie EUROLAND. daca puteti oferii vreo informatie, ofer recompensa. rechinu .0728320091

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi s-a furat azi o statie totala SOKKIA 630, in valoare de 7 mii euro, zona kaufland colentina. aparatul se afla intr-o cutie voluminoasa, portocalie, pe care scrie EUROLAND. daca puteti oferii vreo informatie, ofer recompensa. rechinu .0728320091

 

ce statie e asta , PECO cumva? :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti dai seama daca statia valoreaza 7000 euro si recompensa lui e sub 4000euro nu o va mai recapata. Probabil ca o vor vinde persoanele care i-au luat-o cu mult peste recompensa lui deci nu o sa o mai vada vreodata. Bafta rechine sper sa o recapeti.

 

 

ce isterici sunt scuteristii !

 

 

foarte amuzant :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca nu stie nimeni nimic de cei din bulgaria.....Speram sa stiu ca sunt bine......nu stiu pe ce i-as putea suna ,dati-mi un nr de tel al cuiva care e acolo si are rooming...Baietelul vine duminica cu forte noi........

 

Kali sper sa rupi blestemul......eu nu am facut-o inca dar nu ma grabesc viatza e lunga...ce atata graba..... :kiss: :D

Am scris de 2 ori ca sunt bine, sanatosi si se distreaza!

 

Neata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmmmmmm... ieri am vazut pe un forum dar nu mai stiu pe unde care sunt limitele de Db permise ! Am retinut ca se incadreaza intre 71 Db si 81 Db sau 85 Db ! :kiss: Nu stiu sigur daca erau datele extrase din lege sau nu ! Daca gasesc las link-ul! Sa aveti o zi buna! :D

am vazut si eu tabelul ala extras dintr-un act normativ si nu-l mai gasesc.

conform acelui text limita maxima era de 80db stiu ca m-am uitat pt 600cmc si cum toti meseriashii de pe la noi incep pe 600 cred ca nimeni nu mai are nevoie de restul valorilor... poate doar copii aia de 12 ani cu scutere si fara casca in cap pe care politia ii opreste si in loc sa le dea amenda pt casca inspecteaza scuterul poate poate gasec vreo neregularitate, neomologare etc :)

whatever... frustrari ar fi dar e prea devreme

sa ne vedem cu bine :D

Editat de Zuzu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi s-a furat azi o statie totala SOKKIA 630, in valoare de 7 mii euro, zona kaufland colentina. aparatul se afla intr-o cutie voluminoasa, portocalie, pe care scrie EUROLAND. daca puteti oferii vreo informatie, ofer recompensa. rechinu .0728320091

 

 

Daca ai vreo serie de identificare te sfatuiesc sa urmaresti anunturile noi cu privire la acest tip de statie, iei legatura, verifici seria....etc. Probabil cel care ti-a furat-o nici nu avea habar la ce se foloseste.

 

'neata! Ce mai faceti fratii mei :D ?

 

Salve bro! :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

shinule nu intrebi cine e rocxana_ :D

NU ma bag, e prea periculoasa pentru mine. Eu mi-s deja batranel si cuminte :)

 

A se citi "bah, esti varza, citeste prietena forumul" :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU ma bag, e prea periculoasa pentru mine. Eu mi-s deja batranel si cuminte :drums:

 

A se citi "bah, esti varza, citeste prietena forumul" :kiss:

:drums: Si ce daca ... :D

 

 

Sinule te provoc la o liniuta?!... :) :D :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:drums: Si ce daca ... :kiss:

 

 

Sinule te provoc la o liniuta?!... :D :) :D

Numa' p-o roata daca vrei mai, ca nu stiu ce sanse ai cu Fireblade-ul daca stau pe 2 :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De care liniuta breh? :D Coca? :) Fuarte interpretabil ( DKW copirait) :drums: :drums: :laugh: !

Cola mah , cola, 2 liniute chiar :D

 

:kiss: Sa-mi fie rusine

:drums:

Razi tu, razi Harap Alb, da' ce-oiu mai rade eu di tini cand vei pleca involuntar p-o roata cu Lama ta De Foc :drums:

 

BTW, cum te impaci cu dansa? Esteti compatibili? :lol:

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cola mah , cola, 2 liniute chiar :kiss:

 

 

Razi tu, razi Harap Alb, da' ce-oiu mai rade eu di tini cand vei pleca involuntar p-o roata cu Lama ta De Foc :)

 

BTW, cum te impaci cu dansa? Esteti compatibili? :D

 

Estem...estem :D Are gumele vechi si e rea de coor :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Estem...estem :D Are gumele vechi si e rea de coor :)

Iti dai seama ca e dubios FB asa msitu cu gume vechi :D

 

azi e vineri. intalniri ceva?

Numa' pt clienti fideli :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...