Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

noroc vlade.....ce se mai intampla domne' ???? am cam lipsit in ultima vreme de pe aici si mi-e cam lene sa urmaresc ...probabil sunt 50 pagini scrise.....

Re all ....'neata!!!!

 

aaaa Guests and Anonymous Users _I_

 

Nu se intampla nimic... dupa cum vezi, doar diverse :grinbandit:

Unii mai sar calul, altii vin dupa...chestii curente.

 

Buna dimineata la toata lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hey u! :)

Ce faceti ? Merg sa-mi beau cafeaua ...:blink:

 

Niko....ce id de mess ai?E bun cel din profil?

 

 

ce cafea bei si unde? :D

 

Nu se intampla nimic... dupa cum vezi, doar diverse :D

Unii mai sar calul, altii vin dupa...chestii curente.

 

Buna dimineata la toata lumea.

 

 

am citit si eu cateva pagini anterioare.....si constat cu stupoare inca o data ce lipsa de socializare arata unii (ele), cat de inculti si inculte avem printre noi.....suntem o tara de (cuvant urat) pentru ca asa ne-o facem noi si nu facem decat sa sustinem cu tarie acest lucru,.......! :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu se intampla nimic... dupa cum vezi, doar diverse :)

Unii mai sar calul, altii vin dupa...chestii curente.

 

Buna dimineata la toata lumea.

 

Neatza tuturor,

in ultima vreme asta parca nu mai seamana a forum de motociclism... :grinbandit:

Cat timp unii s-au "distrat" pe forum, hai sa va arat cum s-au distrat altii pe motociclete :D (sunt 5 filmuletze):

 

http://www.youtube.com/results?search_quer..._type=&aq=f :blink:

Editat de AEX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mare mester cameramanul, mai ales cind depaseste linia continua in curba exact cind vine masina din fata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mare mester cameramanul, mai ales cind depaseste linia continua in curba exact cind vine masina din fata.

cameramanul chiar e mare mester insa a avut si vreo 2 iesiri pe contrasens din care una chiar periculoasa(cea cu masina.. Skoda Octavia).. argumentate prin faptul ca nu a fortat in viraj ca sa evite niste denivelari ce puteau fi periculoase si asta vazand ca e liber pe contrasens :blink: desi mi-ar placea sa cred ca mergeam eu prea repede pentru el :D

 

 

AEX peste tine era sa se urce atunci cand a depasit pe linie continua in curba si ii venea o masina din fata? parca in filmuletul spre siriu prin localitati

Nu era linie continua cand ii venea masina din fata si s-a apropiat mai mult de mine(daca ne referim la aceeasi faza), dar eu sper :) ca e o iluzie optica din cauza zoom-ului destul de marit si totusi nu am fost in pericol :grinbandit:

Editat de AEX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baietelul e mai mult decat siderat de ce se intampla aici.....

Barbi, meriti tot respectul nostru pt filmulet.Acolo aratai mai bine insa era totul pe final,compania 7 vanatori de munte terminase cu tine si l-au lasat pe negrul ala mititel sa te boteze.Nu te obosi sa-mi raspunzi,sigur sunt un frustrat care stie ca nu te pot avea desi asta e cheia de bolta a existentei lui.Incerci atat de mult sa te bagi in seama incat ai reusit sa-mi starnesti compasiunea.Esti nedemna si de mila,incearca sa te exprimi fara a folosi exemple din viata ta curenta....

 

 

Daca tot faci morala, fa-le tuturor persoanelor implicate.

 

Pentru zilele ce urmeaza am dat in ghioc si mi-a iesit ca buburuza, kali si barbie vor concura la premiul pentru cea mai buna prestatie sexuala.

 

nb

Anca iti multumimi ca vrei sa pastrezi echidistanta lui Vlad fata de forumisti,dar poate stie el mai bine ce gandeste....Te rog mai dojeneste-l un pic. :) :D :D

Te oftici ca nu te-a invitat nimeni intr-o spirala? :grinbandit: :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg de ce va certati atat.Sunt speriata ca atunci cand voi ateriza si eu acolo sa nu se paruiasca barbatii pt mine.

Dan Radu esti un nesimtit pt ce mi-ai propus pe PM si scriu asta sa vada toti.

 

Hello everybody

 

Iulia , privet

Ce sa-ti povestesc...acum cauti prietenie....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iulia ..nesimtit este un cuvant dur folosit la adresa mea... eu ti-am propus o chestie pe care nu cred ca este cazul sa o discutam aici , daca te-a deranjat cer iertare , si ma voi revansa atuci cand ne vom vedea , promisiunea ramane promisiune .. cel putin din partea mea . Sper sa fim pe aceeasi lungime de unda si vom avea ambii de castigat . Ramane sa te hotarasti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iulia ..nesimtit este un cuvant dur folosit la adresa mea... eu ti-am propus o chestie pe care nu cred ca este cazul sa o discutam aici , daca te-a deranjat cer iertare , si ma voi revansa atuci cand ne vom vedea , promisiunea ramane promisiune .. cel putin din partea mea . Sper sa fim pe aceeasi lungime de unda si vom avea ambii de castigat . Ramane sa te hotarasti

Mi se pare ca nu asta gandesti,vrei un singur lucru de fapt.Cat despre lungimea de unda eu nu ascult radio.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...