Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bre, cre'ca nu ne'am prins noi..Prodigy se duce la schimbu' 3 si abia se trezi :)

 

diferit de cum ne a obisnuit in ultimul timp, prodigy azi sa trezit f f f devreme dar a postat doar dupa ce a ajuns inapoi acasa

si de aia am zis ca data viitoare sa posteze "neatza" cand se trezeste nu atunci cand isi termina treaba :)

 

@14 acum plec la plimbarica

 

Ai placa Borris? Join the club. Pana acum membri eu si paispe.

 

me too

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai placa Borris? Join the club. Pana acum membri eu si paispe.

nu e f buna zapada de placa acum...nu prea tine si faza nasoala e ca nu e bine asezata si stricati placa de pietrele de dedesubt...sfatul meu ar fi sa mai aveti rabdare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai placa Borris? Join the club. Pana acum membri eu si paispe.

Si eu am placa :) De revelion ma duc cu ea in Austria.. chiar azi am platit rezervarea :)

Dar pana atunci mai e si trebuie ceva antrenament pt. mentinerea conditiei fizice, ca sa nu fac febra in prima zi si restul de 7 zile sa stau sa ma uit la partie :D) asa ca va invit la o tura imediat ce va fi zapada pe partii.. la noi, de obicei merg in Azuga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am placa :) De revelion ma duc cu ea in Austria.. chiar azi am platit rezervarea :)

Dar pana atunci mai e si trebuie ceva antrenament pt. mentinerea conditiei fizice, ca sa nu fac febra in prima zi si restul de 7 zile sa stau sa ma uit la partie :D) asa ca va invit la o tura imediat ce va fi zapada pe partii.. la noi, de obicei merg in Azuga.

M-am dat si eo cu placa de cateva ori (placa si clapari inchiriate).. Asa ca be sure to let me know, mi-e dor de rupt shalele pe partie.. :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu beau doar absint cu bere ! si nu iau de la necunoscuti !

 

Cnofrom uuni stduiu al ueni uinvresttiai elgenze, nu cntozeaa in ce odrnie se alfa lirteele itnr-un cuvant,

signruul lcuru ipmotarnt e ca pirma si utlima lierta sa fie la lcuol lor. Rsetul potae fi o vrzaa colmpeta si

tot o vei ptuea ctii fraa prboelme. Atsa e din cuzaa ca nu ciitm feicrae lteira, ci cvanutul ca un irtneg

 

 

e vechi dar e adevarat rau, nu...nus beat...si am reusit sa citesc tot fara sa ma incurc !

 

 

:) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutri din amsterdam

salutari din miami beach! :)

 

 

Si eu am placa :) De revelion ma duc cu ea in Austria.. chiar azi am platit rezervarea :D

Dar pana atunci mai e si trebuie ceva antrenament pt. mentinerea conditiei fizice, ca sa nu fac febra in prima zi si restul de 7 zile sa stau sa ma uit la partie :() asa ca va invit la o tura imediat ce va fi zapada pe partii.. la noi, de obicei merg in Azuga.

eu am fost de parere ca trebuie sa-mi mentzin bronzul, dar promit ca dupa ca ma intorc imi voi cerui placa si iti voi onora invitatzia :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

emo... :) :)

Lasa, bre, ne dam cu placa in directii diferite, sa nu apara vorbe.. :D

 

La multi ani, Iulia!! :duel:

 

 

...19 ani... eheeee!!! ce vremuri!! 105.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...