Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

shinule ti-ai reparat carenele?

15 minute pina la raspuns :)

Nu. Nu stiu de unde sa iau plasa d-aia pt carene, d-aia de fibra si chit pt fibra...

 

Am tot incercat sa ajung, sa va cunosc, dar nu am reusit. Daca vremea e ok, contati pe mine.

Try harder :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu. Nu stiu de unde sa iau plasa d-aia pt carene, d-aia de fibra si chit pt fibra...

vinde un nene pe forum in cantitati industriale. Sau te duci linga MegaImage-ul de la Lizeanu unde-i un magazin de vopsele si cumperi un kit (vreo 250ml zeama, intaritor si niste plasa).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum e partia in Azuga? Nu am fost niciodata.

 

Unde in Austria? M-ar interesa si pe mine.

 

In Azuga e intr-adevar mai abrubt dar e misto pentru snowboard.. si e foarte misto ca au inlocuit telescaunul cu niste gondole care fac in jur de 6-8 min pana sus si nu se mai face coada aproape deloc. Sunt 2 partii pe care le cobori relativ repede(eu in mai putin de 5 min :)).

 

In Austria merg in Innsbruck, chiar in oras.. hotel de 4 stele, cazare 7 nopti, cu 2 mese incluse si ski-pass pe 9 partii din zona, transport moka pana la partie cu autobuz etc. pret total 480 de euroi.. daca te intereseaza, cred ca mai au locuri dar nu pt mult timp(noi deja am dat avans).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vinde un nene pe forum in cantitati industriale. Sau te duci linga MegaImage-ul de la Lizeanu unde-i un magazin de vopsele si cumperi un kit (vreo 250ml zeama, intaritor si niste plasa).

Multumesc de sfat Serban, maine ma duc la shopping :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Azuga e intr-adevar mai abrubt dar e misto pentru snowboard.. si e foarte misto ca au inlocuit telescaunul cu niste gondole care fac in jur de 6-8 min pana sus si nu se mai face coada aproape deloc. Sunt 2 partii pe care le cobori relativ repede(eu in mai putin de 5 min :)).

 

In Austria merg in Innsbruck, chiar in oras.. hotel de 4 stele, cazare 7 nopti, cu 2 mese incluse si ski-pass pe 9 partii din zona, transport moka pana la partie cu autobuz etc. pret total 480 de euroi.. daca te intereseaza, cred ca mai au locuri dar nu pt mult timp(noi deja am dat avans).

 

 

Misto cu gondola. Anul trecut stateam in Paltinis la coada de imi pierea cheful.

 

Despre Austria, ma consult cu consoarta si te sun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neatza !

 

mi-am adus aminte : " ADEVARUL E DINCOLO DE NOI "

 

Mos Ion in trenul de Constanta, in compartiment cu un grup de tineri.

- Mergeti la mare copii ?

- Da bade.

- Pai va rog si eu ceva, ca sunt cam batran si obosit. Daca adorm ma treziti si pe mine sa cobor la Medgidia ?

- Da tataie, dormi linistit.

Adoarme mosul, tinerii se apuca de cantat, de jucat carti...cand se uita pe geam la un moment dat trenul era deja oprit in Medgidia. Intra in panica, il trezesc pe mos ...

HAI TATAIE CA E MEDGIDIA!!! Trenul se pune in miscare...

- Pai cum sa fac ca imi rup gatul ?

- Mosule sa faci cum iti spun eu, il invata unul, dupa ce sari din tren o iei la fuga pe peron odata cu trenul asa sa nu-ti pierzi echilibrul si dupa aia incetinesti si te opresti.

Zis si facut, sare mosul, o ia la fuga pe langa tren. Tinerii rasufla usurati ca l-au ajutat.

Dupa cinci minute apare mosul in compartiment. Stupoare!!!

-Ce s-a intamplat bre ?

- Mai copii, am facut cum m-ati invatat voi, am luat-o la fuga pe langa tren si cand sa incetinesc, pe la ultimul vagon, o namila de om m-a luat de subtioara:

- hai tataie ca te ajut eu, hopa sus ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma pot interesa! vb cu seful meu mai tz! frumoase tatuaje!:)

Multumesc pentru ambele 'puncte' :)

 

neatza

Neata!

 

neatza !

mi-am adus aminte : " ADEVARUL E DINCOLO DE NOI "

Neata!

Viata e complexa si are mai multe aspecte! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...