Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare baieti!

 

Am si eu o problema cu Hornetul meu... l-am inecat si nu-si mai revine. Mai multe detalii aici.

 

Eu stau in Militari, pe Vistiernicul Stavrinos ( Iuliu Maniu colt cu Apusului, in spate la Raiffeisen, pe stradutze ).

 

Este cineva dispus sa-mi dea o mana de ajutor maine seara in jur de ora 19:00.

Fac cinste cu ceva, ne intelegem.

 

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna Seara fratilor, am si eu mare nevoie de voi, ieri in jurul orelor 12.30 am observat k placuta de inmatriculare a motorasului meu scump lipseste, se pare ca cineva nu foarte binevoitor a avut ideea de a mi-o fura, daca vedeti prin trafic vre-un motor cu numarul de inmatriculare B 60 NAB am marea rugaminte sa ma contactati , mototcicleta se afla la momentul respectiv in zona TURDA parc sf Regina Maria (pt cunoscatori strada Iani Buzoiani ), daca vedeti pe careva cu nr respectiv pe motor sau il vedeti aruncat pe undeva , am amrea rugaminte sa ma contactati la nr 0723188392 ofer recompensa o lada de bere , Va multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru frumosii si chiparosii baieti ai acestui forum :unsure: care se laudau ca se inscriu la concursu mister moto de la bikers a sosit clipa sa isi arate frumusetea. M-a sunat o tipa de la bikers sa va anuntz sa va inscrieti si sa ii trimiteti niste date personale la office@bikersclub.ro ( motor, de cand ai carnet and stuff like that ). A mentionat ca Sonea nu are voie la concurs ca sa mai aibe ceilalti totusi o sansa :rock:)) !! V-am pupat ! Si pregatiti-va de show :D))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru frumosii si chiparosii baieti ai acestui forum :unsure: care se laudau ca se inscriu la concursu mister moto de la bikers a sosit clipa sa isi arate frumusetea. M-a sunat o tipa de la bikers sa va anuntz sa va inscrieti si sa ii trimiteti niste date personale la office@bikersclub.ro ( motor, de cand ai carnet and stuff like that ). A mentionat ca Sonea nu are voie la concurs ca sa mai aibe ceilalti totusi o sansa :rock:)) !! V-am pupat ! Si pregatiti-va de show :D))

 

 

i'm in :D

 

MISTER MOTO 2008

17 octombrie

 

Cand tureaza motorul se zguduie soseaua, muschii se incordeaza si devine o forta bruta!

Motociclistul : este o specie de barbat vanata in permanenta, indiferent de sezonâ�ÂŚdar cu siguranta nu este pe cale de disparitie...

Daca te consideri un �exemplar� reprezentativ pentru �specia motociclistilor� vino sa te punem la expozitie in Biker�s Club -Otopeni , in cadrul concursului Mister Moto 2008.

 

Nu garantam ca la petrecerea ce va urma nu se va declansa o vanatoare care sa va scoata �in afara sezonului�. thumbup.gif

Inscrierile se fac la adresa office@bikersclub.ro

 

yahoo.gif

campanie pro-bike harta

 

 

 

poate si eu la anu' :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru frumosii si chiparosii baieti ai acestui forum :unsure: care se laudau ca se inscriu la concursu mister moto de la bikers a sosit clipa sa isi arate frumusetea. M-a sunat o tipa de la bikers sa va anuntz sa va inscrieti si sa ii trimiteti niste date personale la office@bikersclub.ro ( motor, de cand ai carnet and stuff like that ). A mentionat ca Sonea nu are voie la concurs ca sa mai aibe ceilalti totusi o sansa :rock:)) !! V-am pupat ! Si pregatiti-va de show :D))

Multumesc adi,putini oameni de valoare.....

 

: Bine ca ai scris,k Sonea sigur n-o sa mai vina acum.

Somn usor kids....RIP Rontz

Asa neserios ma sti tu pe mine.....Eu ma tin intodeauna de cuvant...Sa vedem ce fac si ceilalti......Am zis ca mergem toti....

 

Deschidem lista maine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recomand GSXF-ul :rock:

PS: BBL, ce cautai la 8 fara 10 pe Podul Grant? :unsure:

 

 

 

Data viitoare fa-mi mie cu mana. Tico verde, cu martian, da? :D

 

 

 

e o motocicleta frumoasa :D p sa incerc sa te "abordez" dar sper sa nu imi umplii frigiderul

 

martianul il tii in portbagaj? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa neserios ma sti tu pe mine.....Eu ma tin intodeauna de cuvant...Sa vedem ce fac si ceilalti......Am zis ca mergem toti....

 

Sa te vedem :D De ce n-ai raspuns aseara la tel? :rock:

 

Neatza kids! Sa aveti o zi super! :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa te vedem :D De ce n-ai raspuns aseara la tel? :rock:

 

Neatza kids! Sa aveti o zi super! :unsure:

Ma iubeste femeile......Am vazut foarte tarziu ca ai sunat si nu te-am mai sunat...Stai linistita ca l-am trezit pe Dan di am vb si cu Angel care era cam dusmanos....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'Neatza All, o zi usoara va doresc

 

ce stiti de acest subiect: http://www.ziare.com/Doi_motociclisti__gra...ala-434410.html

 

Neata Ramona!

 

@Costin,de acest accident mi-ai zis aseara,nu? Poate ai aflat mai multe detalii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma duc sa iau bilete la Tudor Gheorghe,sunt 2 concerte...biletele sunt 180 ron amandoua.....Daca vrea cineva sa ma anunte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...................................

 

@ honey: da, ala e accidentul de aseara de care iti spuneam

:rock:

 

PS : Sonea e absolut convins ca va castiga concursul daca nu-i vor opri microfonul membrii juriului. :D

Ca sa evitam situatii neplacute,am hotarat sa ii aducem unul de acasa k sa poate vorbi doar el. :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...