Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Sonea aseara credea ca mai poate cara o femeie in spate, dar a facut cunostinta cu gazonul Andrei

Mai intai Petra, acum gazonul...

Un lucru e clar nu tre sa mai calc pe acolo,maine poimaine otraveste fantanile parjoleste totul..................

 

Si-ar fi doooriit sa ma care ;)

E bine totusi k a scapat doar cu mana rupta. Ati uitat ca i-a luat foc parul si am pus furtunul pe el ?!? :

 

Atatea rautati ptr un sinngur om.....nu se poate aveti ceva cu mine...Mana tot ma doare...Si am mai murdarit si blugii...singurii mei blugi...

N-am uitat :blbl:)

Era un fel de Anna Lesko...ardea in flacari ;)

Normal ca ma asociezi cu divele la cat de bun sunt.......

 

Baietzelu', ce mai dau fetili astea din casa!! 'Ezi daca nu le acorzi suficienta atentie? :

Sunt dusmanoase ptr ca sunt frumos...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

HB, n-ai de ce ;) dureaza doar o saptamana, in care alerg dupa acte dimineata si sunt la ziar dupa-amiaza.

 

In alta ordine de idei, la Spiru s-a prelungit perioada de inscriere la master, asa ca ma inscriu si la istorie :blbl: ca sa fie treaba treaba ;)

 

Adidas, mii de scuze pentru ieri, abia cand am ajuns la job m-am gandit ca poate ai belele cu motorul... Sper ca nu a fost cazul. Mii de scuze...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HB, n-ai de ce :blbl: dureaza doar o saptamana, in care alerg dupa acte dimineata si sunt la ziar dupa-amiaza.

Pai da,o saptamana... ;) Las k la anu' dau si eu titularizarea,k cica se maresc salariile si ai si mai mult timp liber ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hahaha, la ziar nu renunt. Mai am treburi de rezolvat ;) realitatea e ca, la 12 ani de munca, 2 grade (din 3), castigi 7,5 mil... Cam greu sa faci copii si sa ai cu ce sa-i cresti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hahaha, la ziar nu renunt. Mai am treburi de rezolvat :blbl: realitatea e ca, la 12 ani de munca, 2 grade (din 3), castigi 7,5 mil... Cam greu sa faci copii si sa ai cu ce sa-i cresti...

Nu ziceau astia k fac salariile de 18mil? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) atunci cand tre sa mareasca salariile, intotdeauna comenteaza pe salariile celor cu 25 de ani vechime in invatamant si cu gradul I (adica ultima perfectionare posibila). Nu-i baga in seama pe cei de 25-30 de ani, care traiesc din salarii de rahat...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blbl:

Si eu care vroiam sa intru in politica .. ;)

 

super tare , daca te tine , merita ..... este cea mai banoasa meserie ... in 4 ani castigi cat pentru 3 generatii ...

ai si riscul de a nu putea sa-i cheltui ... dar este un risc asumat ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adidas, mii de scuze pentru ieri, abia cand am ajuns la job m-am gandit ca poate ai belele cu motorul... Sper ca nu a fost cazul. Mii de scuze...

 

Stai linistita draga, daca aveam belele, saream in fata ta si te opream eu cumva ;) Il asteptam pe Nebunake.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...