Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

daca tot vorbiti codificat vb in prv :disappointed:

E mai COOL sa vorbesti sa vada lumea ca ai viata sociala cu prietenii tai forumisti din care 95% o sa paraseasca grupu imediat ce dau de P* in alta parte :lol:

Editat de paispe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

E mai COOL sa vorbesti sa vada lumea ca ai viata sociala cu prietenii tai forumisti din care 95% o sa paraseasca grupu imediat ce dau de P* in alta parte :disappointed:

 

Vorbesti din proprie experienta? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vorbesti din proprie experienta? :lol:

Ai pretentii de femeie independenta, desteapta, asa ca si eu am pretentia de la tine sa rumegi putin ce am zis eu si ce ai zis tu.

Eu mai mult de cunostinte cu moto nu am considerat pe multi de pe forumuri :lol: Sunt si exceptii, ce-i drept, dar nu ne-am facut topic in care spunem "ne vedem acplo, stii tu unde" :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pt scurta caracterizare (partial exacta, dar ce este - este). Crede-ma ca rumeg ideea din vara, asa ca nu e nimic nou. Exista oameni printre noi care sunt in stare sa relationeze normal, fara sa-si scuture cearsaful pe forum dupa ce au terminat-o cu cel/cea cu care si-au pus poalele-n cap. Rumega si tu... Las-o balta, asa cum a cazut. Pls.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exista oameni printre noi care sunt in stare sa relationeze normal, fara sa-si scuture cearsaful pe forum dupa ce au terminat-o cu cel/cea cu care si-au pus poalele-n cap. Rumega si tu... Las-o balta, asa cum a cazut. Pls.

Nu este cazul meu.

 

Nu ma iau de continutul nemotociclistic al discutiilor, ci de misterul de prost gust care se invarte in jurul vostru. Cool, gie, ma frend, cichicean

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai voi nu aveti somn .... si nici nu aveti ce face .. fara suparare 14 , nu cred ca este cazul sa deschizi astfel de subiecte pe forum , daca ai ceva de comunicat oricui din acest grup ar fi indicat sa faci acest lucru in fata persoanei respective , cu siguranta aici pe forum persoane care nu au placerea si nici cheful sa citeasca , ceea ce tu spui si scrii . parerea mea , poate gresesc , dar asta cred eu ca este normal .

Editat de danradu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

danradu, mergand pe aceeasi idee, cred ca est convins ca sunt persoane care nu au cheful si nici placerea sa citeasca "cei care au primit pm de la mine", "ne vedem acolo, stiti voi unde", "facem cum am stabilit" etc..

Vorbesc la modul general, nu m-am adresat nimanui in particular.

Pur si simplu refuzati sa intelegeti ca nu spun toate astea din invidie, ci din cauza faptului ca unele discutii sunt penibile.

Editat de paispe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copii, jucati-va frumos!

 

@ anca14, beibi, nu ai ales bine sa ataci in vreun fel persoana lui Kali, pentru ca ea ne e draga tuturor, chiar daca este posibil sa faca si ea unele minore greseli, om fiind. Insa e imposibil sa n-o iubesti pe Kali :lool: Mai bine convinge-o sa mai vina la karaoke si o sa devii cam lesbi :nono:

 

LE: si ca sa fiu total corect, e adevarat ca uneori sunt faze de genu' "da' sa nu spuneti celor ce nu fac parte din spirala noastra ca ne vedem ACOLO, unde am spus pe PM" Vorbiti ce e de vorbit pe PM / yahoo sau faceti totul public. Jumatatile de masura de acest tip sunt oarecum copilaresti si tind sa fie un pic pe tema "vedeti, noi ne distram si avem o gasca foarte misto dar suntem exclusivisti si voi nu sunteti invitati". Back to kindergarden.

 

PS: Si nu mi-o luati in nume de rau ca mie chiar mi-e dor de voi! :rolleyes:

Va pup ma!

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moama, nu mai intru 2 zile pe forum si gasesc de toate, love, hate, BDSM, gay, si multe altele. Buey nene ce s-a ales de forumul asta?

 

Am si eu observatiile mele:

....

dupa ceva timp de gandire am doar o intrebare:

 

CU MOTORUL SE PLIMBA CINEVA? Sunt doar cativa, tot respectul, restul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

danradu, mergand pe aceeasi idee, cred ca est convins ca sunt persoane care nu au cheful si nici placerea sa citeasca "cei care au primit pm de la mine", "ne vedem acolo, stiti voi unde", "facem cum am stabilit" etc..

Vorbesc la modul general, nu m-am adresat nimanui in particular.

Pur si simplu refuzati sa intelegeti ca nu spun toate astea din invidie, ci din cauza faptului ca unele discutii sunt penibile.

 

 

Anca, daca nu ai ''nici cheful si nici placerea'' sa citesti cele scrise de noi, n-o face,nu te forteaza nimeni sa citesti,lasa-ne pe noi in treaba noastra ,cu discutiile noastre ''penibile'',si asta este valabil pentru toata lumea, nu numai pentru tine.

 

Toate cele bune. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate un pic de tot, fara intentie :lool:

 

En fin, let's all kiss and make up!

 

PS: eu pup numai fetele ;)

 

@everybadea - bah, nu continuati! Daca s-a gresit, mult/putin, se poate ierta si trecem mai departe. Intr-un final

micile animozitati de pe forum vor sparge gasca in bisericute sau ii vor face pe cei ce apar doar ocazional sa n-o

mai faca. E doar o posibilitate insa sunt sigur ca suntem toti oameni maturi si ne putem iubi frateste, nu? :rolleyes:

 

LE: TOT NU S-A INTELES SI VA DAU CU FORUMU' IN CAP, ASTA IN SPIRITUL PACII INTERIOARE PROASPAT DOBANDITE :nono:

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anca, daca nu ai ''nici cheful si nici placerea'' sa citesti cele scrise de noi, n-o face,nu te forteaza nimeni sa citesti,lasa-ne pe noi in treaba noastra ,cu discutiile noastre ''penibile'',si asta este valabil pentru toata lumea, nu numai pentru tine.

 

Toate cele bune. :rolleyes:

 

Scuza-ma, iarta-ma ca mi-am permis sa intervin in topicul vostru!!!!111oneoneeleven

 

CREDEAM ca este un topic dedicat MOTOCICLISTILOR DIN ZONA MILITARI care intra aici pentru a avea OPORTUNITATEA sa cunoascta alti motociclisti din zona cu care sa iasa la plimbari, sa se sfatuiasca si sa se ajuta daca e cazul.

 

IARTA-MA CA AM CONFUNDAT TOPICUL. (ton ironic)

 

p.s. capslock nu inseamna ca tip, dar m-am gandit ca poate asa se intelege mai bine mesajul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuza-ma, iarta-ma ca mi-am permis sa intervin in topicul vostru!!!!111oneoneeleven

 

CREDEAM ca este un topic dedicat MOTOCICLISTILOR DIN ZONA MILITARI care intra aici pentru a avea OPORTUNITATEA sa cunoascta alti motociclisti din zona cu care sa iasa la plimbari, sa se sfatuiasca si sa se ajuta daca e cazul.

 

IARTA-MA CA AM CONFUNDAT TOPICUL. (ton ironic)

 

p.s. capslock nu inseamna ca tip, dar m-am gandit ca poate asa se intelege mai bine mesajul.

 

 

Anca, stii ceva.......neeeeaaaa, nu are nici-un rost. :rolleyes:

Editat de Choparica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baaaaaa ce (cuvant urat) mea e aicea ma ??? in lov sa bem sa petrecem si sa futem va discutati problemele existentiale pe forum ca niste crestiniv !!! xD nare rost ca doar sunterti toti oameni maturi !!

Editat de Blaze89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatza HB, Razvan si Mandibula

 

ce faceti? va pregateti de wkd?

Buna dimineata!

Ce sa facem ... ne irosim viata la munca :nono:

Suntem pregatiti deja :rolleyes:

O zi buna tuturor,v-am pupat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuza-ma, iarta-ma ca mi-am permis sa intervin in topicul vostru!!!!111oneoneeleven

 

CREDEAM ca este un topic dedicat MOTOCICLISTILOR DIN ZONA MILITARI care intra aici pentru a avea OPORTUNITATEA sa cunoascta alti motociclisti din zona cu care sa iasa la plimbari, sa se sfatuiasca si sa se ajuta daca e cazul.

 

IARTA-MA CA AM CONFUNDAT TOPICUL. (ton ironic)

 

p.s. capslock nu inseamna ca tip, dar m-am gandit ca poate asa se intelege mai bine mesajul.

 

@14 - cand ai intrebat ultima oara, pe acest forum ,

" care iese la o plimbare ? "

" care iese la o bere ? "

 

plm fato vrei sa cunosti motociclistii din militari, cum ?

o sa te trezesti intr-o buna zi cu o petarda-n gura,

ca te bagi numai aiurea in zeama.

daca-si dau unii PM-uri intre ei..treaba lor, au shparlele lor !

te oftici ca nu primesti PM-uri ?

nu prea te cunoaste nimeni pe-aici, ai aparut si tu de vreo 2 ori

la niste intalniri, si vrei sa fii tratata ca o zana ?

no ofense, dar te cam bagi ca un OB in ciorba.

schimba-ti atitudinea, si poate vei fii tratata altfel.

mai vezi tu pe cineva comentand ?

 

 

 

 

 

Bunadimineata !

sau ReOL !

 

aseara nu am avut timp,

m-am documentat, am gasit vreo 10 modele, o sa incerc sa plec devreme de la munca azi, sa fac o scurta razie

sa vad unde le gasesc.

 

@14 - vrei sa-ti traduc ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...